Lista produktów marki Wilga Badowska i Ewa Kaczyńska

Wilga Badowska to artystka, malarka, twórczyni batików. Zwykle można ją spotkać w Sopocie, chociaż na Warmię zagląda też chętnie i często. Maluje na jedwabiu obrazy, często łącząc technikę batiku z pastelami olejnymi. Wspólnie z Ewą Kaczyńską, olsztynianką z Zatorza, przygotowała serię batikowych makatek z jamnikami. 

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Makatka batikowa na...

Cena 890,00 zł

Duży batik na jedwabiu Jamnik. Pomysł na prezent nie tylko dla miłośnika psów. Oryginalna ozdoba na ścianę, tkanina artystyczna ręcznie zdobiona autorstwa Wilgi Badowskiej. 

Makatka batikowa na...

Cena 670,00 zł

Jedwabna makatka batikowa z jamnikiem - oryginalna ozdoba na ścianę. Miękka, kobieca, refleksyjna tkanina od Wilgi Badowskiej oprawiona w ramę z aksamitu. Ręczna robota, staranne wykonanie, przesłanie w duchu slow. Cudowny prezent dla ludzi z fantazją i poczuciem humoru - sztuka użytkowa w najepszym gatunku.

Makatka batikowa na...

Cena 450,00 zł

Jedwabna makatka batikowa z bardzo długim jamnikiem - oryginalna ozdoba na ścianę. Miękka, kobieca, zabawna tkanina od Wilgi Badowskiej, oprawiona w ramę z aksamitu autorstwa Ewy Kaczyńskiej. Ręczna robota, staranne wykonanie. Prezent na parapetówkę dla ludzi z fantazją i poczuciem humoru - sztuka użytkowa w najepszym gatunku.