Szukaj

Naszyjniki, wisiory, wisiorki, zawieszki

Korale, naszyjniki, wisiorki, kolie, obroże, czyli wszystko co zakłada się na szyję, by wyglądać ładnie. Znajdziecie tu biżuterię bardzo efektowną, pełną koloru i wyrazistą, oraz delikatną, zwiewną, przykuwającą uwagę kunsztem wykonania. Niektóre naszyjniki, bransoletki i broszki pasują na wyjątkowe okazje - ślub, przyjęcie, czy wieczorne wyjście, inne pomagają wyrazić osobowość i nastrój. Znajdziesz tu też nadzwyczajne drobiazgi z którymi nie zechcesz się nigdy rozstawać, przynoszące szczęście amulety i pomysły na prezenty. Różne są materiały z których zrobione są naszyjniki, i wisiory - od zimnego metalu i ceramiki, po ciepłą koronkę, filc i haft

Naszyjniki, wisiorki i zawieszki

Jest 78 produktów.

Pokazano 1-12 z 78 pozycji

Aktywne filtry

Róża Wiatrów - wisior z brązu
  • Nowy

Róża Wiatrów - wisior z brązu

Cena 200,00 zł

Zawieszka w kształcie Róży Wiatrów wykonana ręcznie z brązu. Oryginalny prezent dla miłośnika żagli niezależnie od płci. Żeglarski amulet. Precyzyjna robota pod lupą. 

Wisior z brązu - Serce Anatomiczne Małe
  • Nowy

Serce Anatomiczne Małe -...

Cena 110,00 zł

Wisiorek przedstawiający serce ze wszystkimi anatomicznymi szczegółami. Precyzyjnie wyrzeźbione przedsionki, komory, aorta, żyły... Symbol prawdziwej miłości, a nie bajkowa metafora. Ręcznie robiona biżuteria z olsztyńskiej pracowni Zahario.

Pająk - wisior z brązu
  • Nowy

Pająk - wisior z brązu

Cena 200,00 zł

Pająk - wisior wykonany z brązu w olsztyńskiej pracowni Zahario. Precyzyjna ręczna robota, drobne detale wykonane pod lupą. Oryginalny prezent zarówno dla mężczyzny jak i kobiety. 

Ręka Boga - wisior z brązu
  • Nowy

Ręka Boga - wisior z brązu

Cena 120,00 zł

Ręka Boga - wisiorek przedstawiający chroniącą boską dłoń. Wymowna, dopracowana w najmniejszym szczególne zawieszka, niektóre szczegóły widoczne dopiero przez lupę

Idź sobie... - wisior z brązu - ręka ze środkowym palcem
  • Nowy

Idź sobie... - wisior z brązu

Cena 120,00 zł

Idź sobie! - wisiorek przedstawiający dłoń z wysuniętym środkowym palcem. Wymowna, dopracowana w najmniejszym szczególne zawieszka, niektóre szczegóły widoczne dopiero przez lupę

Słońce i Księżyc - Stróż Doby - wisior z brązu
  • Nowy

Słońce i Księżyc - Stróż...

Cena 160,00 zł

Precyzyjnie wykonana  dwustronna zawieszka do łańcuszka przedstawiająca z jednej strony Słońce, z drugiej Księżyc z Gwiazdą. Oryginalny amulet dla miłośników Sił Natury. 

Wiedźma - wisior z brązu
  • Nowy

Wiedźma - wisior z brązu

Cena 140,00 zł

Precyzyjnie wykonana zawieszka do łańcuszka przedstawiająca twarz wiedźmy. Oryginalny amulet dla miłośników magii, starych wierzeń, legend i mitów. 

Gargulec - amulet - wisior...
  • Nowy

Gargulec - amulet - wisior...

Cena 220,00 zł

Precyzyjnie wykonana zawieszka do łańcuszka przedstawiająca mitycznego gargulca - ochronnego demona. Oryginalny amulet dla miłośników legend i mitów. 

Krzyż z Jezusem - wisior z brązu - prezent na chrzest lub komunię
  • Nowy

Krzyż z Jezusem - wisior z...

Cena 250,00 zł

Ręcznie wykonany krzyż z Jezusem z brązu do zawieszenie na szyi. Oryginalny prezent na okazje religijne - chrzest, komunię.  

Wesoły Budda - wisior z brązu
  • Nowy

Wesoły Budda - wisior z brązu

Cena 290,00 zł

Śmiejący się Budda - wisior wykonany z brązu w olsztyńskiej pracowni Zahario. Precyzyjna ręczna robota, drobne detale wykonane pod lupą. Oryginalny prezent dla buddysty.