Lista produktów marki Rafał Pliszka

Kowal, miłośnik historii i kolekcjoner niezwykłych staroci z Lidzbarka Warmińskiego. Posiada ponad 100 form do odlewania żołnierzyków ołowianych - figurki w nich wykonane można kupić W Szuwarach.

Z pasją odkrywa przeszłość regionu Warmii i Mazur, eksploruje zapomniane miejsca, a znaleziska eksponuje w Prywatnym Muzeum Regionalnym "Partyzanci Historii" w Lidzbarku Warmińskim. Na ekspozycji można obejrzeć m.in. oryginalne żołnierzyki ołowiane i inne ocalone okruchy historii.

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Recyklingowy, drewniany...

Cena 80,00 zł

Ozdobny drewniany wieszak na ubrania z ręcznie kutymi stalowymi haczykami. Deseczka malowana akrylowymi farbami w kolorze niebieskim z żółtą przecierką. 

Recyklingowy, drewniany...

Cena 95,00 zł

Ozdobne drewniane wieszak na ubrania z ręcznie kutymi stalowymi haczykami. Deseczka malowana akrylowymi farbami w kolorze czerwonym z żółtymi przecierkami.

Recyklingowy, drewniany...

Cena 110,00 zł

Ozdobne drewniane wieszak na ubrania z fikuśnymi stalowymi haczykami ze starych, rzeźbionych widelców. Deseczka malowana akrylowymi farbami w kolorze niebieskim.

Ołowiane żołnierzyki...

Cena 130,00 zł

Oryginalne żołnierzyki ołowiane ręcznie odlane ze starej formy. Kiedyś zabawka dla chłopca, dziś ozdoba w stylu retro. Prezent dla miłośnika historii i militariów. Komplet żołnierzyków kolekcjonerskich w ozdobnym pudełku drewnianym dostępne w sklepie Szuwary. Do samodzielnego malowania.