@wszuwarach

Kolczyki i pierścionki

Nie ma lepszej ozdoby kobiecej twarzy niż piękne, ręcznie wykonane kolczyki. Przykuwają uwagę od pierwszego spojrzenia, pozwalają podkreślić charakter stroju, a nawet wyrazić osobowość kobiety. W Szuwarach znajdziecie zarówno leciutkie jak piórko, ażurowe kolczyki z koronki frywolitkowej, klasyczne i awangardowe z metalu, drewniane w stylu folk i haftowane w polne kwiaty. Wszystkie precyzyjnie wykonane, oryginalne i z antyalergicznymi zapięciami. Kolczyki to nasz priorytet, dbamy więc o to, żeby było w czym wybierać. Tu także znajdziecie pierścienie i pierścionki, które doskonale uzupełniają stylizację. Są pełne fantazji, czasem zabawne czy symbolicznie, a zawsze bardzo precyzyjnie wykonane.

Kolczyki i pierścionki

Jest 18 produktów.

Pokazano 1-12 z 18 pozycji

Aktywne filtry

Fazy Księżyca - pierścień z...

Cena 155,00 zł

Obrączka z brązu ozdobiona ornamentem przedstawiającym fazy księżyca. Precyzyjnie wykonana w olsztyńskiej pracowni Zahario, drobne szczegóły cyzelowane pod lupą. Oryginalna biżuteria z symbolami lunarnymi.

Żaba - pierścień z brązu

Cena 135,00 zł

Pierścień z brązu z żabą zamiast błyszczącego oczka. Precyzyjnie wyrzeźbiony płaz sprawia intrygujące wrażenie i doda oryginalności nawet prostemu strojowy. Biżuteria z olsztyńskiej pracowni Zahario

Trójkąty - kolczyki z brązu

Cena 55,00 zł

Kolczyki w kształcie ostrokątnych trójkątów z cienkiej brązowej blachy. Lekka patyna dodaje biżuterii tajemniczości i trójwymiarowości. Oryginalna biżuteria z pazurem.

Jaskółki - kolczyki z brązu

Cena 45,00 zł

Kolczyki w kształcie jaskółek na sztyfty. Delikatne, precyzyjnie wykonane z brązu. Artystyczna biżuteria z olsztyńskiej pracowni Zahario.

Kręgosłup - kolczyki z brązu

Cena 130,00 zł

Kolczyki na sztyfty w kształcie zaokrąglonego kręgosłupa. Wykonane ręcznie w olsztyńskiej pracowni Zahario. Naturalistyczna biżuteria w nieco mroczym stylu

Dębowe okrągłe kolczyki
  • Nowy

Okręgi - kolczyki z...

Cena 40,00 zł

Proste kolczyki zrobione z plastra drewna dębowego. Wyraźne słoje, naturalny materiał, naturalny styl. Bigle i inne metalowe elementy z nie uczulającego materiału.

Drewniane kolczyki z symbolem słowiańskim - Triskelion
  • Nowy

Triskelion - drewniane...

Cena 40,00 zł

Wykonane ręcznie z drewna dębowego wiszące kolczyki z trikselem, czyli znakiem złożonym z trzech jednakowych spirali. Uznaje się go za symbol dynamizmu, ruchu, życia, postępu i rywalizacji. Ozdoba w naturalnym stylu nawiązująca do wierzeń celtyckich i słowiańskich.

Komplet - kolczyki i wisiorek z czarnego dębu i bursztynów - Jądro Ziemi
  • Nowy

Jądro Ziemi - komplet...

Cena 140,00 zł

Połączenie czarnego dębu i bursztynu - komplet składa się z kolczyków i zawieszki na szyję. Proste, eleganckie, ponadczasowe i naturalne. Minimalistyczny zestaw biżuterii dla kobiety z klasą.

Kolczyki z czarnego dębu i bursztynów - Księżyce Jowisza
  • Nowy

Księżyce Jowisza - kolczyki...

Cena 100,00 zł

Unikatowa, ręcznie robiona biżuteria, w której połączone zostały naturalne materiały - czarny dąb i bursztyn. Minimalistyczne, proste kolczyki z klasą. Oryginalna ozdoba z tzw. polskiego hebanu.

Anielski Dotyk - kolczyki z...

Cena 110,00 zł

Wiszące kolczyki z anielskimi skrzydłami - eleganckie i oryginalne. Misternie wykonane w brązie - ręczna robota z użyciem lupy. Kultowy projekt Zahario.

Skrzydełka - kolczyki z brązu

Cena 66,00 zł

Delikatne, malutkie sztyfty skrzydełka, jeden z najbardziej znanych projektów Zahario. Bardzo precyzyjnie wykonane detale pod lupą. Piękne i unikatowe.

Psia Łapka - kolczyki z brązu

Cena 55,00 zł

Okrągłe kolczyki na sztyfty z odciskiem psiej łapy. Zrobione ręcznie, szczegóły cyzelowane pod lupą. Piękny prezent dla miłośniczki psów.