Szukaj

Kolczyki 

Nie ma lepszej ozdoby kobiecej twarzy niż piękne, ręcznie wykonane kolczyki. Przykuwają uwagę od pierwszego spojrzenia, pozwalają podkreślić charakter stroju, a nawet wyrazić osobowość kobiety. W Szuwarach znajdziecie zarówno leciutkie jak piórko, ażurowe kolczyki z koronki frywolitkowej, klasyczne i awangardowe z metalu, drewniane w stylu folk i haftowane w polne kwiaty. Wszystkie precyzyjnie wykonane, oryginalne i z antyalergicznymi zapięciami. Kolczyki to nasz priorytet, dbamy więc o to, żeby było w czym wybierać. 

Kolczyki

Jest 28 produktów.

Pokazano 1-12 z 28 pozycji

Aktywne filtry

Czeczota klonu - kolczyki z...

Cena 130,00 zł

Długie kolczyki wykonane ręcznie z czeczoty barwionego i stabilizowanego klonu. Całość została wypolerowane aż do połysku. Efektowna biżuteria z naturalnych materiałów. Z warmińskiej pracowni Jacka Filipowicza

Klon i heban - kolczyki z...

Cena 250,00 zł

Ręcznie robione kolczyki wiszące wykonane z wypolerowanego hebanu oraz stabilizowanego klonu. Elegancka i oryginalna biżuteria w naturalnym stylu. Z warmińskiej w pracowni Jacka Filipowicza.

Dwa klony II - pasiaste...

Cena 230,00 zł

Ręcznie robione kolczyki wiszące z dwóch gatunków wypolerowanego i barwionego klonu. Eleganckie, oryginalne i naturalne. Zrobione w pracowni Jacka Filipowicza.

Dwa klony - pasiaste...

Cena 230,00 zł

Ręcznie robione kolczyki wiszące z dwóch gatunków wypolerowanego i barwionego klonu. Eleganckie, oryginalne i naturalne. Zrobione w pracowni Jacka Filipowicza.

Heban, klon i pink ivory -...

Cena 280,00 zł

Ręcznie robione kolczyki wiszące z wypolerowanego hebanu, klonu i pink ivory. Eleganckie, oryginalne i naturalne. Zrobione w pracowni Jacka Filipowicza.

Okrągłe kolczyki z brązu -...

Cena 100,00 zł

Wyjątkowe kolczyki w kształcie starego koła, zrobione z brązu. Wykonane w pracowni biżuterii artystycznej Zahario. 

Heban i olcha - kolczyki z...

Cena 285,00 zł

Ręcznie robione kolczyki wiszące na sztyfcie. Wykonane z wypolerowanego hebanu oraz stabilizowanego klonu falistego, z agatowym oczkiem.

Elegancka i oryginalna biżuteria w naturalnym stylu. Z warmińskiej w pracowni Jacka Filipowicza.

Minimalistyczny heban -...

Cena 105,00 zł

Ręcznie robione kolczyki na sztyfcie w kształcie kuleczki. Wykonane z wypolerowanego hebanu w minimalistycznym stylu. Drobne, lekkie, a zarazem efektowne i szlachetne. Z warmińskiej w pracowni Jacka Filipowicza.