Lista produktów marki Tomasz Głód

Stolarstwo artystyczne, wyrób przedmiotów dekoracyjnych z drewna - ręcznie robione świeczniki, deski do krojenia, plastry drewniane, skrzynki, stołki na nóżkach z gałęzi, blaty kuchenne z wiązu i innych drzew liściastych

Stolarz z Warmii, sołtys wsi Skajboty, znanej ze przystanku autobusowego przerobionego na warmińską kuchnię. Człowiek z ogromnym sercem i pasją tworzenia. Kocha naturę i warmiński krajobraz oraz biały śpiew. W pracy często sięga po mniej popularne gatunki drewna np. czarny bez, wiąz, drzewa owocowe. Często korzysta z drzew liściastych, które uschły w naturalny sposób. 

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Plaster drewna - jajko

Cena 8,00 zł

Plastry drewna w kształcie jajka. Wyraźny i ciekawy rysunek słojów. Naturalne, nieregularne, wykonane z wiązu przez wiejskiego stolarza ze Skajbot. Mogą służyć np. jako ozdoby wielkanocne, podstawki pod gorące naczynia, kwiaty czy świeczki. Gładkie, bez kory, idealne do malowania, nieolejowane.

Drewniana podstawka na...

Cena 10,00 zł

Drewniany stojak na jajko lub tealight - rękodzieło artystyczne. Podstawka wykonana z jednego kawałka naturalnego drewna z korą (śliwka mirabelka, czyli ałycza). Prosta i oryginalna dekoracja nie tylko wielkanocnego stołu. 

Drewniana podstawka na...

Cena 35,00 zł

Stojak na jajka z plastra drewna - mniejszy. Po Wielkanocy zmienia się w świecznik na np. na tealighty. Oryginalny pomysł dekorację wielkanocnego stołu i podanie jajek w duch slow, eko i zero waste. Stojak na jajka wykonany z plastra drewna - wiąz - przez stolarza z Warmii. Naturalne, ręcznie robione, solidne.

Drewniana podstawka na...

Cena 50,00 zł

Podstawka na jajka z plastra drewna. Po Wielkanocy zmienia się w świecznik na np. na tealighty. Oryginalny pomysł dekorację wielkanocnego stołu i podanie jajek w duch slow, eko i zero waste. Stojak na jajka wykonany z plastra drewna - wiąz - przez stolarza z Warmii. Naturalne, ręcznie robione, solidne.