Lista produktów marki Darek Zboina

Jest 7 produktów.

Pokazano 1-7 z 7 pozycji
Okrągła - misa z czarnego dębu
  • -150,00 zł
-150,00 zł

Okrągła - misa z czarnego dębu

Cena podstawowa 800,00 zł Cena 650,00 zł

Misa z czarnego dębu - luksusowy i ekskluzywny pomysł na prezent ślubny albo na parapetówkę. Wykonana ręcznie z drewna dębowego, które przez setki lat leżakowało w wodzie. Spękania uzupełnione turkusową żywicą. By Darek Zboina.

Nerkowiec – drewniany talerz olchowy
  • -20,00 zł
-20,00 zł

Nerkowiec – drewniany...

Cena podstawowa 80,00 zł Cena 60,00 zł

Ręcznie robione patery - każda ma nieco inny kształt. Bardzo dekoracyjnie wygląda zestaw kilku pater ustawiony na stole. Do serwowania np. serów, wędlin, orzechów, owoców czy ziaren. 

Drewniana żaglówka -...

Cena 30,00 zł

Retro zabawka kolekcjonerska albo prezent dla żeglarza w duchu zero waste - żaglówka z drewna do puszczania na wodzie. Ręcznie wykonana, z ruchomym żaglem, malowane lub naturalne drewno, każda jest inna. Idealna w swej prostocie marynistyczna dekoracja nie tylko dziecięcego pokoju. 

Deska do krojenia - bez rączki

Cena 60,00 zł

Wykonana ręcznie z jednego kawałka drewna dębowego. Można na niej kroić wszystko - nie pęknie, nie wypaczy się, nie połamie. Impregnowana oliwą z oliwek.

Czółenko - misa z czarnego dębu
  • -150,00 zł
-150,00 zł

Czółno - misa z czarnego dębu

Cena podstawowa 600,00 zł Cena 450,00 zł

Patera z czarnego dębu kształtem przypominająca czółno. Wykonana ręcznie z drewna, które przez setki lat przebywało pod wodą, twardniejąc i nabierając głębokiego koloru. Minimalistyczna, gładka, szlachetna. 

Aparat fotograficzny z...

Cena 50,00 zł

Przedmiot kolekcjonerski w kształcie aparatu, wykonany z kawałków wysokogatunkowego drewna i metalowych części z recyklingu. Do sesji oraz jako dekoracja. Wiele unikatowych modeli.