Lista produktów marki Katarzyna Wencek-Puczyńska

Maluje pisanki w łąki, ptaki i motyle, wyszywa obrazy, haftuje polne kwiaty, zajmuje się stolarką. Jej prace na drewnie zaludniają swojskie diabły i anioły. 

Farbami akrylowymi maluje na jajkach to co lubi, co ją zachwyca - czerwone gile i żółte sikorki, polne kwiaty, kolorowe łąki, kapliczki przydrożne (jak się to u nas mówi - kapelki), motyle - bielinki, pazie królowej, rusałki. Zajmuje się też haftem artystycznym, ale jej kanwą zwykle jest płótno obrazu, a nie serweta (chociaż też się zdarza). Tworzy z drewna, m.in. maluje na starych deskach diabły i anioły, a nawet całe scenki rodzajowe z ich życia. 

Artystka, rocznik 1980, jest absolwentką olsztyńskiego Liceum Plastycznego (1996-2001). Ukończyła też studia na Wydziale Nauk Społecznych i Sztuki Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie (2001-2007). 

Więcej o Katarzynie Wencek-Puczyńskiej

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Ptaki - ręcznie malowane...

Cena 35,00 zł

Sikorki, gile, kury - polskie ptaki ręcznie namalowane na jajkach gęsich. Duże wydmuszki artystycznie ozdobione farbami akrylowymi. Można je zawiesić - do każdej pisanki zamocowany jest sznureczek zakończony koralikami. Elegancka ozdoba - nie tylko wielkanocna - w stylu rustykalnym. 

Obraz malowany na desce -...

Cena 450,00 zł

Obraz na drewnie przedstawiający anioły grające muzykę na skrzypcach i trąbce w otoczeniu ptaków - sikorek. Dobre duchy, opiekunki domowego ogniska, symbole spokoju i przyjaźni. Ręcznie malowany, kolorystyka niebieska i żółta. Drewniany dekor do powieszenia w domu lub na zewnątrz. Autorką jest Katarzyna Wencek-Puczyńska, plastyczka z Olsztyna, miłośniczka Warmii. Wymiary 40 na 60 cm.

Motyle - ręcznie malowane...

Cena 35,00 zł

Polskie motyle ręcznie namalowane na jajkach gęsich. Duże wydmuszki artystycznie ozdobione farbami akrylowymi. Można je zawiesić - do każdej pisanki zamocowany jest sznureczek zakończony koralikami. Elegancka ozdoba - nie tylko wielkanocna - w stylu rustykalnym.