@wszuwarach

Opcje przeglądania

Szukaj

Newsletter

Wiosłuj z nami

Zapisz się, a my raz w miesiącu dostarczymy Ci szuwarowe wieści i zyskasz 15% rabatu przy pierwszych zakupach

*warunki newslettera

Notesy

Tu znajdziesz przedmioty do przechowywania informacji i wspomnień w wersji papierowej, czyli notesy, albumy do zdjęć, notatniki, pamiętniki, kapowniki, kalendarze osobiste, terminarze, przepiśniki, planery. Są oryginalne, piękne, starannie wykonane i świetnie nadają się na prezent ślubny czy urodzinowy. 

Notesy

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Aktywne filtry

Zakochane indyki - zeszyt z...

Cena 55,00 zł

Kajet z folkowym motywem - oryginalny prezent na przeprosiny, Walentynki, rocznicę związku czy ślub. Z całą pewnością indyki darzą się mocnym uczuciem - nie wiadomo tylko, czy patrzą sobie w oczy z miłością, czy są w wojowniczym nastroju.

Baba z kurami - zeszyt z...

Cena 45,00 zł

Estetyczny, solidny, wyjątkowy - zeszyt na domowe zapiski dla młodej lub doświadczonej gospodyni. Autorski projekt Katarzyny Rosik stylem nawiązujący do ludowych wycinanek.

Gospodyni - notes z...

Cena 35,00 zł

Pełen kobiecej energii i siły notes w stylu folk. Znakomicie sprawdzi się np. jako pamiętnik dokumentujący codzienne życie w wiejskim czy miejskim gospodarstwie.

Dziewuszki - notes z...

Cena 25,00 zł

Trzy dziewczyny na zielonym tle - pełen kobiecej energii i siły notes na wyjątkowe zapiski. Drewniana okładka solidnie spina kartki, a w razie potrzeby służy za podkładkę. Oryginalny prezent na ważne babskie okazje.

Niebieskie ptaki - notes z...

Cena 35,00 zł

Gęsi, kaczki, kury i indyki na chabrowym tle, czyli notes z drobiem w oprawie. Zabawny zeszyt w wiejskim klimacie pomieści wszystkie adresy, notatki i numery telefonów. Miły drobiazg nie tylko dla miłośników folkowych wycinanek.

Indyk na płocie - notes z...

Cena 45,00 zł

Ręcznie robiony notatnik w stylu folk dla miłośników wiejskich klimatów. Sprawdzi się np. jako analogowa książka telefoniczna, przepiśnik lub notes na codzienne zapiski. Stylowy drobiazg na różne okazje