@wszuwarach

Biżuteria

Wszystko co służy ozdobie, a co można nosić na włosach, szyi, uszach, rękach i przypinać do bluzek, czy innych sweterków. Wybierajcie spośród spinek, opasek, broszek, kolczyków, wianków, bransoletek, naszyjników i korali. Dla elegantek stonowane i wytworne dodatki, a dla szalonych dziewczyn kolorowe i energetyczne. Biżuteria z naturalnych materiałów (drewno, wełna, bawełna, korek), szkła i ceramiki, metalu (mosiądz, brąz, stal) i syntetycznych żywic. Na co dzień, na łąkę, na wyjątkowe wyjście, na bankiet, na wesele, na urodziny i do pracy. Piękna ręcznie robiona, starannie wykonana biżuteria dla ludzi z klasą.

Biżuteria

Jest 31 produktów.

Pokazano 1-12 z 31 pozycji

Aktywne filtry

Dębowe okrągłe kolczyki
 • Nowy

Okręgi - kolczyki z...

Cena 40,00 zł

Proste kolczyki zrobione z plastra drewna dębowego. Wyraźne słoje, naturalny materiał, naturalny styl. Bigle i inne metalowe elementy z nie uczulającego materiału.

Drewniane kolczyki z symbolem słowiańskim - Triskelion
 • Nowy

Triskelion - drewniane...

Cena 40,00 zł

Wykonane ręcznie z drewna dębowego wiszące kolczyki z trikselem, czyli znakiem złożonym z trzech jednakowych spirali. Uznaje się go za symbol dynamizmu, ruchu, życia, postępu i rywalizacji. Ozdoba w naturalnym stylu nawiązująca do wierzeń celtyckich i słowiańskich.

Komplet - kolczyki i wisiorek z czarnego dębu i bursztynów - Jądro Ziemi
 • Nowy

Jądro Ziemi - komplet...

Cena 140,00 zł

Połączenie czarnego dębu i bursztynu - komplet składa się z kolczyków i zawieszki na szyję. Proste, eleganckie, ponadczasowe i naturalne. Minimalistyczny zestaw biżuterii dla kobiety z klasą.

Kolczyki z czarnego dębu i bursztynów - Księżyce Jowisza
 • Nowy

Księżyce Jowisza - kolczyki...

Cena 100,00 zł

Unikatowa, ręcznie robiona biżuteria, w której połączone zostały naturalne materiały - czarny dąb i bursztyn. Minimalistyczne, proste kolczyki z klasą. Oryginalna ozdoba z tzw. polskiego hebanu.

Wisior z brązu - Feniks
 • Nowy

Wisior z brązu - Feniks

Cena 275,00 zł

Oryginalny prezent dla osoby zaczynającej nowy etap w życiu np. z okazji rozwodu. Feniks, symbol słońca i wiecznie odradzającego się życia, w formie wisiora wykonanego z brązu. Staranna, ręczna robota, szczegóły wykonane pod lupą. 

Wisior z brązu - Głowa Anioła
 • Nowy

Głowa Anioła - wisior z brązu

Cena 330,00 zł

Piękna i mroczna biżuteria od Zahario. Nietypowa zawieszka-trofeum składająca się z dwóch części - głowy anioła z zamkniętymi oczami i anielskiego skrzydła. Ręczne wykonanie.

Bransoletka z brązu - Skrzydełko
 • Nowy

Skrzydło anioła -...

Cena 155,00 zł

Ręcznie robiona bransoletka z zawieszką w kształcie skrzydła i okuciami z brązu. Detale wykonane pod lupą. Możliwość dopasowania długości rzemienia do indywidualnego zamówienia. Kultowy projekt Zahario

Wisior z brązu - Skrzydło duże
 • Nowy

Skrzydło duże - wisior z brązu

Cena 110,00 zł

Duży wisiorek w kształcie skrzydła anioła precyzyjnie wykonany pod lupą. Ręcznie robiona biżuteria na wyjątkowe okazje. Kultowy projekt Zahario. Odpowiednie dla kobiety i mężczyzny

Skrzydełko - wisior z brązu
 • Nowy

Skrzydełko - wisior z brązu

Cena 50,00 zł

Wisiorek w kształcie skrzydła anioła precyzyjnie wykonany pod lupą. Ręcznie robiona biżuteria na wyjątkowe okazje. Kultowy projekt Zahario.

Kolczyki z brązu - Anielski Dotyk
 • Nowy

Anielski Dotyk - kolczyki z...

Cena 110,00 zł

Wiszące kolczyki z anielskimi skrzydłami - eleganckie i oryginalne. Misternie wykonane w brązie - ręczna robota z użyciem lupy. Kultowy projekt Zahario.

Kolczyki z brązu - Skrzydełka 2
 • Nowy

Skrzydełka - kolczyki z brązu

Cena 66,00 zł

Delikatne, malutkie sztyfty skrzydełka, jeden z najbardziej znanych projektów Zahario. Bardzo precyzyjnie wykonane detale pod lupą. Piękne i unikatowe.

Kolczyki z brązu - Psia Łapka
 • Nowy

Psia Łapka - kolczyki z brązu

Cena 55,00 zł

Okrągłe kolczyki na sztyfty z odciskiem psiej łapy. Zrobione ręcznie, szczegóły cyzelowane pod lupą. Piękny prezent dla miłośniczki psów.