Lista produktów marki Piotr Choromański

Jest 17 produktów.

Pokazano 1-12 z 17 pozycji
Zielony liść - półmisek...
  • -30,00 zł
-30,00 zł

Zielony liść - półmisek...

Cena podstawowa 100,00 zł Cena 70,00 zł

Półmisek ceramiczny w kształcie  liścia wykonany i szkliwiony ręcznie. Wyraźnie widoczne żyłkowanie jak w naturalnym liściu. Naturalistyczna patera w różnych odcieniach zieloni. Bardzo dekoracyjny, a przy tym użytkowy przedmiot. Pasuje do nowoczesnego, prostego wnętrza i rustykalnych klimatów.

Wrząca czekolada - talerz...

Cena 95,00 zł

Talerz ceramiczny przypominający kolorystyką płynną czekoladę, mieszaną w garze... Piękne naczynie do serwowania ciasta czy przekąsek.

Wodorosty - naturalistyczna misa ceramiczna zielono-beżowa
  • Nowy

Wodorosty - naturalistyczna...

Cena 95,00 zł

Ceramiczna miska, w tradycyjnej rustykalnej stylistyce. Dobrze się prezentuje zarówno w nowoczesnych jak i tradycyjnych wnętrzach. Idealna do podawania sałatek, przechowywanie np. orzechów czy jako element czysto dekoracyjny. 

Słoneczna miska ceramiczna

Cena 90,00 zł

Misa ceramiczna handmade. w kolorze letniego słońca Pokryta szkliwem dopuszczonym do kontaktu z żywnością. Idealna na owoce. Styl rustykalny, dekoracyjne przebarwienia i spękania. Kolorystyka naturalna - odcienie żółci i zieleni.

Surowa misa ceramiczna z otworami handmade
  • Nowy

Surowa misa ceramiczna

Cena 100,00 zł

Prosta, surowa ceramiczna misa w minimalistycznym stylu. Idealna do przechowywania owoców, warzy czy orzechów. 

Pofalowana misa ceramiczna
  • Nowy

Pofalowana misa ceramiczna

Cena 95,00 zł

Misa ceramiczna misa w minimalistycznym stylu. Idealna do przechowywania owoców, warzy czy orzechów. 

Pastelowy błękit - misa ceramiczna
  • Nowy

Pastelowy błękit - misa...

Cena 85,00 zł

Ceramiczna pofalowana miska w subtelnych, pastelowo-błękitnych barwach. Delikatna miska, idealna do sałatek w łagodnym kolorze, pasującycm do każdego wnętrza.

Miska ceramiczna - faktura tkaniny - szara
  • -20,00 zł
-20,00 zł

Miska ceramiczna - faktura...

Cena podstawowa 110,00 zł Cena 90,00 zł

Misa ceramiczna wykonana i szkliwiona ręcznie. Wewnątrz odciśnięty wzór przypominający tkaninę. Ozdobiona ceramicznym kwiatem i liściem. Kolor turkusowy, zielony, szary - przecierki i cieniowanie. Pasuje do nowoczesnego, prostego wnętrza i rustykalnych klimatów.

Misa ceramiczna raku - szaro-beżowa - ręcznie robiona - handmade
  • Nowy

Misa ceramiczna raku -...

Cena 95,00 zł

Misa ceramiczna ręcznie robiona, szkliwiona i wypalana techniką raku. Turkusowo-beżowa z delikatnymi przecierkami. Nawiązująca do stylu wabi sabi. Idealna do nowoczesnego wnętrza w minimalistycznym duchu.

Granatowy kwadratowy talerz...

Cena 90,00 zł

Ceramiczny kwadratowy talerz w kolorze intensywnego granatu. Naczynie w intensywnym kolorze i regularnych kształtach świetnie będzie się prezentować na stonowanym blacie lub stole. 

Fiołkowa misa z zaciekami - handmade
  • Nowy

Fiołkowa misa z zaciekami

Cena 95,00 zł

Ceramiczna miska w niezwykłym, głębokim fiołkowym kolorze. Delikatna miska, idealna do sałatek aż bije po oczach niezwykłym fioletem. To rzadki kolor w pracach Piotra Choromańskiego, jednak zewnętrzna strona, pełna szkliwnych "zacieków" naczynia jest już dla niego bardziej charakterystyczna.

Falujący błękit - misa...
  • Nowy

Falujący błękit - misa...

Cena 90,00 zł

Ceramiczna pofalowana miska w niezwykłym, głębokim błękitno-turkusowym kolorze. Delikatna miska, idealna do sałatek aż bije po oczach żywym kolorem