Lista produktów marki Piotr Choromański

Jest 19 produktów.

Pokazano 1-12 z 19 pozycji

Zielone oczko - misa...

Cena 105,00 zł

Ceramiczna toczona miska w subtelnych, metaliczno-zielonych barwach. Delikatna miska, idealna do sałatek w łagodnym kolorze, pasującycm do każdego wnętrza.

Wrząca czekolada - talerz...

Cena 95,00 zł

Talerz ceramiczny przypominający kolorystyką płynną czekoladę, mieszaną w garze... Piękne naczynie do serwowania ciasta czy przekąsek.

Wodorosty - naturalistyczna...

Cena 110,00 zł

Ceramiczna miska, w tradycyjnej rustykalnej stylistyce. Dobrze się prezentuje zarówno w nowoczesnych jak i tradycyjnych wnętrzach. Idealna do podawania sałatek, przechowywanie np. orzechów czy jako element czysto dekoracyjny. 

Wielki talerz z rośliną w tle

Cena 130,00 zł

Wielki talerz/patera szkliwiona w stłumionych kolorach natury ze szklaną rośliną w tle. Rysunek rośliny wtopiony w barwy zamglonej łąki. Pasuje do nowoczesnego, prostego wnętrza. 

Surowa misa ceramiczna

Cena 110,00 zł

Prosta, surowa ceramiczna misa w minimalistycznym stylu. Idealna do przechowywania owoców, warzy czy orzechów. 

Morska miska ceramiczna

Cena 105,00 zł

Misa ceramiczna handmade w kolorze morskiej wody. Pokryta szkliwem dopuszczonym do kontaktu z żywnością. Idealna na owoce. Styl rustykalny, dekoracyjne przebarwienia, zacieki i spękania. Kolorystyka naturalna -  głęboki morski  turkus czerwone akcenty.  

Miska ceramiczna - ziemia

Cena 90,00 zł

Miska szkliwiona w kolorach ziemi - różne odcienie brązu z przebijającą zielenią. Wygładzona glina, poszkliwiona w niejednolity sposób 

Metaliczna zieleń -...

Cena 130,00 zł

Ceramiczna pofalowana miska w niezwykłym, głębokim szmaragdowo-metalicznym kolorze. Delikatna miska, idealna do sałatek lub przechowywania owoców. 

Kosmiczny krąg - misa...

Cena 105,00 zł

Ceramiczna miska, w kosmicznej, gwiezdnej stylistyce. Na zewnątrz brązowa, wewnątrz niczym rozgwieżdżone niebo. Dobrze się prezentuje zarówno w nowoczesnych jak i tradycyjnych wnętrzach. Idealna do podawania sałatek, przechowywanie np. orzechów czy jako element czysto dekoracyjny. 

Gwieździste niebo -...

Cena 105,00 zł

Ceramiczna miska, w granatowej kolorystyce, nakrapiana niczym letnie niebo gwiazdami.  Dobrze się prezentuje zarówno w nowoczesnych jak i tradycyjnych wnętrzach. Idealna do podawania sałatek, przechowywanie np. orzechów czy jako element czysto dekoracyjny. 

Fiołkowa łąka - patera/misa...

Cena 160,00 zł

Ceramiczna oryginalna miska w niezwykłym kształcie i głębokim świeżym zielonym kolorze, przetykana fioletowymi plamkami. Delikatna miska, idealna do sałatek lub przechowywania owoców.