@wszuwarach

Dla dziecka

Ręcznie robione przedmioty, które spodobają się dzieciakom - od noworodków i niemowlaków, do przedszkolaków i uczniów. Edukacyjne zabawki, przytulanki dla dziewczynek i chłopców, gry dla najmłodszych, ozdoby do włosów, ubranka, buty oraz ozdoby do pokojów milusińskich. Wiele pomysłów na oryginalne podarunki na różne okazje dla młodszych i starszych dzieci.

Dla dziecka

Jest 22 produktów.

Pokazano 1-12 z 22 pozycji

Aktywne filtry

Książeczka sensoryczna
  • Nowy

Książeczka sensoryczna

Cena 190,00 zł

Książeczki sensoryczne są połączeniam zabawy z nauką, doskonale rozwijając kreatywność malucha, jego wiedzę i zdolności motoryczne. W książeczce jest 6 stron - każda to osobna, niezależna zabawa, razem zaś mogą tworzyć rozbudowaną opowieść. 

Książeczka manipulacyjna
  • Nowy

Książeczka sensoryczna

Cena 250,00 zł

Książeczki sensoryczne są połączeniam zabawy z nauką, doskonale rozwijając kreatywność malucha, jego wiedzę i zdolności motoryczne. W książeczce jest 8 stron - każda to osobna, niezależna zabawa, razem zaś mogą tworzyć rozbudowaną opowieść. 

Rozalka Wieczorek - duża...

Cena 150,00 zł

Szyta ręcznie lalka w stylu retro - wesoła i z wełnianymi włosami. Długie nogi, długie ręce, niebieska buzia, cała w kwiatach - oto Rozalka Wieczorek, lala do przytulania i zabawy.

Mireczka - duża szmaciana...

Cena 150,00 zł

Fioletowa lalka szmacianka w stylu vintage, ręcznie wykonana. Wełniane włosy, długie ręce i nogi, wysokość ok. 95 cm, zdejmowane ubranko. Do przytulania i zabawy

Filcowe buciki dla dziecka...

Cena 160,00 zł

Ręczne filcowane kapcie z dzięciołem – pierwsze buciki dla dziecka. Uroczy prezent i pamiątka na lata. Śliczne, miękkie i cieplutkie niechodki.

Filcowe butki dla dziecka -...

Cena 160,00 zł

Ręczne filcowane buty - wysokie kapcie dla dziecka.Kształt został wykonany techniką filcowania na mokro, zaś aplikacja nanoszona jest igłą podczas filcowania na sucho.

Jeżyk Jerzyk - brelok z...

Cena 28,00 zł

Ręcznie robiona miniaturowa zawieszka do kluczy w kształcie jeża. Wielkość 5 cm bez breloczka. Prezent dla miłośnika jeży i leśnych zwierzątek

Bóbr - brelok z serii...

Cena 45,00 zł

Ręcznie wykonana zawieszka do kluczy w kształcie bobra Wielkość 7 cm bez breloczka. Dla miłośników bobrów, leśnych zwierzątek i dzikiej przyrody

Muchomor - brelok z serii...

Cena 22,00 zł

Ręcznie wykonana zawieszka do kluczy w kształcie grzybka. Wielkość 5,5 cm bez breloczka. Dla miłośników muchomorów, grzybobrania i lasu. 

Wiewiórka - brelok z serii...

Cena 45,00 zł

Ręcznie wykonana zawieszka do kluczy w kształcie wiewiórki. Wielkość 4 cm bez breloczka. Dla miłośników wiewiórek, leśnych zwierzątek i natury

Bocian - brelok serii z...

Cena 55,00 zł

Ręcznie robiona na szydełku zawieszka w kształcie bociana. Wielkość: 15 cm bez breloczka. Dla miłośnika przyrody i ptaków brodzących

Lisek - brelok z serii...

Cena 55,00 zł

Ręcznie wykonana zawieszka do kluczy w kształcie lisa. Wielkość 8 cm bez breloczka. Dla miłośników leśnych zwierzątek i natury.