Lista produktów marki Biżuteria z haftem

Ręcznie wyszywana biżuteria w staroświeckim stylu. Medaliony, kolczyki, sekretniki i broszki haftowane z najwyższą starannością. Biżuteria z klasą, dla osób, które lubią bawić się modą.

Jest 7 produktów.

Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Sekretnik - otwierany...

Cena 95,00 zł

Ozdobiony misternym haftem otwierany medalion na łańcuszku ze srebrnego metalu. Na czarnym filcu wyszyte zostały kwiaty - róże i niezapominajki. Do środka można włożyć np. zdjęcie ukochanego czy dzieci. Oryginalna ozdoba w stylu retro.

Róże - retro naszyjnik z...

Cena 95,00 zł

Biżuteria z haftem - ręcznie wyszywany naszyjnik w kształcie kwadratu. Wyhaftowane kolorowe róże na czarnym tle (haft rococo). Prosta oprawa w kolorze starego złota. Biżuteria retro w stylu folk i boho. W zestawie łańcuszek.

Róża i pączki - broszka z...

Cena 95,00 zł

Owalna broszka z wyhaftowanym bukietem różyczek na szarym, filcowym tle (haft rococo). Dyskretna oprawa w kolorze antycznego brązu. Biżuteria w stylu folk i boho. Oryginalna przypinka w klimacie retro.

Pole maków - naszyjnik z...

Cena 95,00 zł

Owalny naszyjnik w stylu boho z wyhaftowanymi makami na lnie. Prosta oprawa w kolorze starego złota z antyalergicznego metalu. Kolorowa łąka pełna kwiatów, pozytywny sielski krajobraz, który dodaje energii i przyciąga uwagę. W zestawie łańcuszek.

Medalion z chwostem -...

Cena 95,00 zł

Owalny medalion z wyhaftowanymi fioletowymi różami na czarnym lnie (haft rococo). Oprawa w kolorze antycznego brązu, na dole czarny chwost z ozdobnym okuciem z tego samego metalu. Elegancka i efektowna biżuteria w stylu retro. W zestawie łańcuszek.

Letnia łąka - naszyjnik z...

Cena 90,00 zł

Okrągły medalion z wyhaftowanymi polnymi kwiatami na kolorowym lnie. Dyskretna oprawa z metalu w kolorze miedzi. Naszyjnik w folkowym stylu - barwny i energetyczny. W zestawie łańcuszek.

Biała łąka - naszyjnik z...

Cena 95,00 zł

Owalny naszyjnik z polnymi kwiatami wyhaftowanymi na białym lnie. Oprawa w kolorze antycznego brązu z hipoalergicznego metalu. Efektowny naszyjnik w stylu boho, barwny i jasnych kolorach. W zestawie łańcuszek.