Szukaj

Ręcznie robione dekoracje wielkanocne, które wprowadzą do Twojego domu wiosenny nastrój. Pisanki z wydmuszek gęsich, kurzych i kaczych, jajka malowane farbami i woskiem, kraszone, drapane, oklejane. Pisanki w stylu folk, albo artystyczne, ze wzorami w ukraińskim czy łemkowskim klimacie. 

Na Wielkanoc

Jest 16 produktów.

Pokazano 1-12 z 16 pozycji

Aktywne filtry

Ceramiczny kurka...

Cena 170,00 zł

Ceramiczna kurka wielkanocna - w żywych kolorach i z poczuciem humoru. Po włożeniu pod nią świeczki, może służyć także jako lampion, rzucając przez otwory finezyjne refleksy świetlne na otoczenie. 

Podłużny plaster drewna -...

Cena 12,00 zł

Plastry wiązowego drewna w podłużnym owalnym kształcie. Wyraźny i ciekawy rysunek słojów. Naturalne, nieregularne, wykonane z wiązu przez wiejskiego stolarza ze Skajbot. Mogą służyć np. jako ozdoby wielkanocne, podstawki pod gorące naczynia, kwiaty czy świeczki. Gładkie, bez kory, idealne do malowania, nieolejowane.

Świecznik na tealighty -...

Cena 40,00 zł

Świecznik na tealighty - podkowa. W czasie Wielkanocy może się zmienić w podstawkę na jajka. Oryginalny pomysł dekorację tarasu, parapetu czy wielkanocnego stołu i podanie jajek w duch slow, eko i zero waste. Wielofunkcyjny świecznik/stojak na jajka wykonany z litego drewna - wiąz - przez stolarza z Warmii. Naturalne, ręcznie robione, solidne.

Plaster wiązowego drewna z...

Cena 30,00 zł

Okrągłe grube plastry drewna. Wyraźny i ciekawy rysunek słojów wiązowego drzewa, otoczone naturalną korą. Naturalne, nieregularne, wykonane z wiązu przez wiejskiego stolarza ze Skajbot. Mogą służyć np. jako deski do krojenia, ozdoby wielkanocne, podstawki pod gorące naczynia, kwiaty czy świeczki. Gładkie, z korą, idealne do malowania, nieolejowane.

Drewniany świecznik do tealightów - Serce
  • -5,00 zł
-5,00 zł

Drewniany świecznik do...

Cena podstawowa 35,00 zł Cena 30,00 zł

Drewniany świecznik z wiązowego drewna w kształcie serca - na 1 lub 3 tealighty. Wykonany z plastra drewna wiązowego - przez stolarza z Warmii. Naturalne, ręcznie robione, solidne.

Drewniana podstawka na 7 tealightów lub jajek
  • -10,00 zł
-10,00 zł

Drewniana podstawka na 7...

Cena podstawowa 50,00 zł Cena 40,00 zł

Okrągły stojak na 7 jajek lub pisanek wykonany z litego kawałka drewna. Po Wielkanocy zmienia się w świecznik np. na tealighty. Oryginalny pomysł na dekorację wielkanocnego stołu i podanie jajek w duch slow, eko i zero waste.

Podstawkę na jajka z brzozowego plastra zrobił Tomasz Głód, stolarz z Warmii. Naturalne, ręcznie robione, solidne.

Malowane podstawki z drewna - Wzory Kaszubskie
  • -15,00 zł
-15,00 zł

Malowana podstawka z drewna...

Cena podstawowa 25,00 zł Cena 10,00 zł

Ręcznie malowana ozdoba stołu w stylu eko. Owalne plastry z drewna wiązowego zostały ozdobione wzorem inspirowanym haftem kaszubskim. Dominujące kolory - naturalne drewno, biały, błękitny. Wyraźny i ciekawy rysunek słojów. Plaster drewniany naturalnie nieregularny, wykonany z wiązu przez wiejskiego stolarza ze Skajbot. Może służyć np. jako podstawka pod gorące naczynie, kwiaty czy świeczki. Drewno gładkie, bez kory, zabezpieczone olejem lnianym.

Gruby plaster drewna brzozowego - deska lub podstawka
  • -10,00 zł
-10,00 zł

Gruby plaster drewna...

Cena podstawowa 50,00 zł Cena 40,00 zł

Okrągłe grube plastry drewna. Wyraźny i ciekawy rysunek słojów brzozowego drzewa. Naturalne, nieregularne, wykonane z wiązu przez wiejskiego stolarza ze Skajbot. Mogą służyć np. jako deski do krojenia, ozdoby wielkanocne, podstawki pod gorące naczynia, kwiaty czy świeczki. Gładkie, bez kory, idealne do malowania, nieolejowane.

Duży świecznik na tealighty  lub drewniana podstawka pod jajka- podkowa
  • -10,00 zł
-10,00 zł

Duży świecznik na tealighty...

Cena podstawowa 95,00 zł Cena 85,00 zł

Wielki świecznik na tealighty - podkowa. W czasie Wielkanocy może się zmienić w podstawkę na jajka. Oryginalny pomysł dekorację tarasu, parapetu czy wielkanocnego stołu i podanie jajek w duch slow, eko i zero waste. Wielofunkcyjny świecznik/stojak na jajka wykonany z litego drewna - wiąz - przez stolarza z Warmii. Naturalne, ręcznie robione, solidne.

Drewniana podstawka na 6 jajek lub tealightów
  • -10,00 zł
-10,00 zł

Drewniana podstawka na 6...

Cena podstawowa 45,00 zł Cena 35,00 zł

Stojak na 6 jajek z plastra drewna.  Po Wielkanocy zmienia się w świecznik na np. na tealighty. Oryginalny pomysł dekorację wielkanocnego stołu i podanie jajek w duch slow, eko i zero waste. Stojak na jajka wykonany z plastra drewna - wiąz - przez stolarza z Warmii. Naturalne, ręcznie robione, solidne.

Plaster drewna - wiąz -...

Cena 12,00 zł

Plastry wiązowego drewna w kształcie zbliżonym do koła. Wyraźny i ciekawy rysunek słojów. Naturalne, nieregularne, wykonane z wiązu przez wiejskiego stolarza ze Skajbot. Mogą służyć np. jako ozdoby wielkanocne, podstawki pod gorące naczynia, kwiaty czy świeczki. Gładkie, bez kory, idealne do malowania, nieolejowane.