Lista produktów marki Edyta Maślanka - Obora Sztuki

Ręcznie robiona ceramika artystyczna inspirowana przyrodą warmińskich pól i łąk - misy, miseczki, patery, lampy, talerze ozdobne, patery-liście, fantazyjne zwierzęta.

Jest 38 produktów.

Pokazano 1-12 z 38 pozycji
Zielony, kulisty lampion, świecznik - ceramiczna dekoracja - handmade
  • Nowy

Zielony, kulisty lampion,...

Cena 160,00 zł

Ceramiczny kulisty świecznik z ażurowymi otworami, przez które przechodzi wiele światła. Ręcznie robiona ceramika z Warmii, w kolorze zielonej trawy. 

Walec - ceramiczna lampa...

Cena 300,00 zł

Ręcznie wykonana stołowa lampa ceramiczna z podstawą w kształcie walca. Kolorystyka podstawy - intensywny turkus. W komplecie prosty klosz w kolorze białym lub w biało-czarne zygzaki. Lampa zasilana elektrycznie. Prawdziwy urok lampy najlepiej widać po jej włączeniu. Wtedy światło padające spod klosza oświetla nieregularną powierzchnię podstawy, podkreślając niuanse i nierówności. Prawdziwa ozdoba sypialni czy salonu.

Turkusowa ręcznie robiona...

Cena 100,00 zł

NIewielka turkusowa miska na nóżkach, z szarnym wnętrzem. Dekoracyjna i efektowna. Szkliwo dopuszczone do kontaktu z żywnością.

Surowa i czerwona misa z...

Cena 95,00 zł

Surowa, szkliwiona wewnątrz niejednorodnie czerwonym ręcznie robiona misa. Dekoracyjna i efektowna, praktyczno-zodobny akcent na stole. Szkliwo dopuszczone do kontaktu z żywnością.

Stożek - ceramiczna lampka...

Cena 250,00 zł

Ręcznie wykonana stołowa lampa ceramiczna z podstawą w kształcie nieregularnego stożka. Kolorystyka podstawy - turkus z odrobiną złotej przecierki. W komplecie prosty klosz w kolorze białym. Lampa zasilana elektrycznie. Prawdziwy urok lampy najlepiej widać po jej włączeniu. Wtedy światło padające spod klosza oświetla nieregularną powierzchnię podstawy, podkreślając niuanse i nierówności. Prawdziwa ozdoba sypialni czy salonu.

Serce - ceramiczna...

Cena 40,00 zł

Duże gliniane serduszko poszkliwione na kolor metaliczny szary i czerwony. Można je zawiesić np. na oknie, albo na gałązce. Miła ozdoba handmade na Walentynki, ślub czy inne okazje związane z miłością lub po prostu an choinkę

Pojemna wesoła ręcznie...

Cena 95,00 zł

Ceramiczna pojemna filiżanka z mandalą - handmade - biało-turkusowa w groszki. Filiżanka wykonana ręcznie w pracowni ceramicznej Edyty Maślanki na Warmii. 

Niewielka ręcznie wykonana...

Cena 70,00 zł

Ceramiczna pojemna filiżanka z mandalą - handmade - biała nakrapiana z bursztynową mandalą. Filiżanka wykonana ręcznie w pracowni ceramicznej Edyty Maślanki na Warmii. 

Misa z wałeczków

Cena 160,00 zł

Naczynie o bardzo oryginalnym, asymetrycznym kształcie, poszkliwone w środku na turkusowy kolor. Na zewnątrz surowa glina z delikatną lazurową przecierką i szarym pasem. Ręczne wykonanie, szkliwo dopuszczone do kontaktu z żywnością.

Listek - malutki ceramiczny...

Cena 55,00 zł

Naturalny liście z warmińskiego drzewa odciśnięte w glinie, poszkliwione i wypalone. Ręcznie wykonany w kolorach zieleni, głębokiego brązu, turkusu, pomarańczu... Powleczony dwustronnie szkliwem spożywczym. Ceramika artystyczna.

Kula zdobina - duża czarna...

Cena 500,00 zł

Ręcznie wykonana stołowa lampa ceramiczna z podstawą w kształcie kuli. Kolorystyka kuli - czarna z elementami fioletu, zieleni, czerwieni, naturalna glina. W komplecie prosty klosz z zygzakami. Lampa zasilana elektrycznie. Kula z jednej strony gładka, z drugiej z dużym ornamentem  - nieregularne koło z czerwoną przecierką. Pasuje do sypialni albo salonu.

Kula pomarańczowa - lampa...

Cena 400,00 zł

Ręcznie wykonana lampa stołowa z ceramiczną podstawą w kształcie kuli. Kolorystyka pomarańczowa i naturalny kolor gliny. W komplecie prosty klosz w kolorze białym. Lampa zasilana elektrycznie.