Lista produktów marki Edyta Maślanka - Obora Sztuki

Ręcznie robiona ceramika artystyczna inspirowana przyrodą warmińskich pól i łąk - misy, miseczki, patery, lampy, talerze ozdobne, patery-liście, fantazyjne zwierzęta.

Jest 19 produktów.

Pokazano 1-12 z 19 pozycji

Walec - ceramiczna lampka...

Cena 250,00 zł

Ręcznie wykonana stołowa lampa ceramiczna z podstawą w kształcie walca. Kolorystyka podstawy - biały z odrobiną turkusu. W komplecie prosty klosz w kolorze białym. Lampa zasilana elektrycznie. Prawdziwy urok lampy najlepiej widać po jej włączeniu. Wtedy światło padające spod klosza oświetla nieregularną powierzchnię podstawy, podkreślając niuanse i nierówności. Prawdziwa ozdoba sypialni czy salonu.

Walec - ceramiczna lampa...

Cena 300,00 zł

Ręcznie wykonana stołowa lampa ceramiczna z podstawą w kształcie walca. Kolorystyka podstawy - intensywny turkus. W komplecie prosty klosz w kolorze białym lub w biało-czarne zygzaki. Lampa zasilana elektrycznie. Prawdziwy urok lampy najlepiej widać po jej włączeniu. Wtedy światło padające spod klosza oświetla nieregularną powierzchnię podstawy, podkreślając niuanse i nierówności. Prawdziwa ozdoba sypialni czy salonu.

Stożek - ceramiczna lampka...

Cena 250,00 zł

Ręcznie wykonana stołowa lampa ceramiczna z podstawą w kształcie nieregularnego stożka. Kolorystyka podstawy - turkus z odrobiną złotej przecierki. W komplecie prosty klosz w kolorze białym. Lampa zasilana elektrycznie. Prawdziwy urok lampy najlepiej widać po jej włączeniu. Wtedy światło padające spod klosza oświetla nieregularną powierzchnię podstawy, podkreślając niuanse i nierówności. Prawdziwa ozdoba sypialni czy salonu.

Liść łopianu - bajeczna...

Cena 120,00 zł

Naturalny liść z  warmińskiego pola odciśnięty w glinie, poszkliwiony na bajeczny zielono-niebieski kolor i wypalone.Powleczony dwustronnie szkliwem spożywczym. Ceramika artystyczna.

Kula zdobina - duża czarna...

Cena 500,00 zł

Ręcznie wykonana stołowa lampa ceramiczna z podstawą w kształcie kuli. Kolorystyka kuli - czarna z elementami fioletu, zieleni, czerwieni, naturalna glina. W komplecie prosty klosz z zygzakami. Lampa zasilana elektrycznie. Kula z jednej strony gładka, z drugiej z dużym ornamentem  - nieregularne koło z czerwoną przecierką. Pasuje do sypialni albo salonu.

Kula pomarańczowa - lampa...

Cena 400,00 zł

Ręcznie wykonana lampa stołowa z ceramiczną podstawą w kształcie kuli. Kolorystyka pomarańczowa i naturalny kolor gliny. W komplecie prosty klosz w kolorze białym. Lampa zasilana elektrycznie. 

Kolorowe miseczki ceramiczne - komplet handmade. Do serwowania żywności. W aranżacji.
  • -50,00 zł
-50,00 zł

Kolorowe miseczki...

Cena podstawowa 200,00 zł Cena 150,00 zł

Trzy kolorowe miseczki ceramiczne w paski wykonane ręcznie. Powleczone szkliwem dopuszczonym do kontaktu z żywnością. Kolory: szary, bordowy, zielony, naturalna glina. Zrobione w pracowni Edyty Maślanki na Warmii. Można w nich podawać przekąski np. orzeszki, oliwki, czy trzymać drobiazgi.

Jądro - energetyczna patera...

Cena 160,00 zł

Patera ceramiczna o pofalowanym, nieregularnym kształcie przypominająca nieco rozpalone jądro. Szkliwiona w energetycznych kolorach seledynu i jaskrawej czerwieni ze złotymi przecierkami. Oryginalny i użytkowy przedmiot, który ożywi każde wnętrze. 

Duża pomarańczowa kula -...

Cena 420,00 zł

Ręcznie wykonana lampa stołowa z ceramiczną podstawą w kształcie kuli. Kolorystyka pomarańczowa i naturalny kolor gliny. W komplecie prosty klosz w kolorze białym. Lampa zasilana elektrycznie. 

Ceramiczny liść - talerz do...

Cena 105,00 zł

Talerz ceramiczny, który powstał przez odciśnięcie prawdziwego liścia z warmińskiego ogrodu. Ręczne wykonanie, kolor szafirowo-zielony, wyraźne żyłkowanie. Powleczony szkliwem spożywczym. 

Ceramiczny dzban z patykiem - większy
  • -10,00 zł
-10,00 zł

Ceramiczny dzban z patykiem...

Cena podstawowa 100,00 zł Cena 90,00 zł

Oryginalny pojemnik wykonany ręcznie z gliny szkliwionej w fantazyjne wzory. Może służyć jako wazon na kwiaty lub np. przybornik na długopisy. Dekoracyjny uchwyt z naturalnego drewna i sznurka.

Ceramiczny dzban z patykiem...

Cena 90,00 zł

Oryginalne naczynie zrobione ręcznie z gliny szkliwionej na popielaty kolor. Może służyć jako wazon na kwiaty lub przybornik np. na sztućce. Ciekawa rączka z naturalnego drewna i sznura.