@wszuwarach

Na Komunię Świętą

Przyjęcie po raz pierwszy Komunii Świętej to wzniosły i przepełniony duchowością moment. Pamiętać o tym należy wybierając na tą okazję prezent dla dziecka. Powinien pasować do religijnego charakteru uroczystości i być pamiątką, która towarzyszyć będzie obdarowanemu przez całe życie. Dlatego tak ważne jest, by był ponadczasowy, a z mijającymi latami zyskiwał coraz większą wartość (i to nie tylko sentymentalną). Idealnym podarunkiem komunijnym jest np. ręcznie robiona artystyczna ikona ze świętym, Madonną lub aniołem, który roztoczy opiekę nad dzieckiem. Taki wizerunek nie zostanie schowany na dnie szuflady, ale każdego dnia będzie cieszyć oczy. Znajdziecie tu także piękne ceramiczne skarbonki - to pamiątka, a zarazem świetny sposób na eleganckie podarowanie pieniędzy.

Na komunię

Jest 11 produktów.

Pokazano 1-11 z 11 pozycji

Aktywne filtry

Ceramiczny świecznik ażurowy duży
  • Nowy

Ażurowy świecznik - duży

Cena 75,00 zł

Duży świecznik w kształcie walca z dnem, który pomieści kilka tealightów, albo jedną grubą świecę. Ręcznie wykonany na Warmii, z wyciętymi okrągłymi otworami w ściance, które przepuszczają dużo światła. Kolor szary.

Skrzydełko - wisior z brązu
  • Nowy

Skrzydełko - wisior z brązu

Cena 50,00 zł

Wisiorek w kształcie skrzydła anioła precyzyjnie wykonany pod lupą. Ręcznie robiona biżuteria na wyjątkowe okazje. Kultowy projekt Zahario.

Kolczyki z brązu - Skrzydełka 2
  • Nowy

Skrzydełka - kolczyki z brązu

Cena 66,00 zł

Delikatne, malutkie sztyfty skrzydełka, jeden z najbardziej znanych projektów Zahario. Bardzo precyzyjnie wykonane detale pod lupą. Piękne i unikatowe.

Wisior z brązu - Krzyż Zdobiony
  • Nowy

Krzyż Zdobiony - wisior z...

Cena 165,00 zł

Ręcznie wykonany i misternie zdobiony krzyż z brązu do zawieszenie na szyi. Oryginalny prezent na okazje związane z religią. 

Matka Boska Zawierzenia -...

Cena 190,00 zł

Maria przedstawiona jest tu jako ciepła, macierzyńska kobieta, która otacza opieką i daje wsparcie. Oryginalny prezent na ważne okazje związane z religią. 

Archanioł Gabriel - ikona...

Cena 240,00 zł

Patron dziennikarzy, polityków i filatelistów, strażnik raju, czczony przez muzułmanów, chrześcijan i żydów. Szkliwony obraz wykonany pracochłonną techniką ceramiczną.

Ukrzyżowanie - ikona...

Cena 240,00 zł

Obraz przedstawiający Chrystusa na Krzyżu. Ikona w kształcie krzyża wzorowana na przedstawieniach prawosławnych. Wykonana pracochłonną techniką, z wielką dbałością o szczegóły, wypalana dwukrotnie. 

Archanioł Michał - ikona...

Cena 110,00 zł

Ceramiczny obraz przedstawiający Archanioła Michała, patrona służb mundurowych, obrońcy pielgrzymów i małych dzieci. Pomysł na prezent z okazji chrztu czy komunii świętej.

Matka Boska niosąca Ducha -...

Cena 90,00 zł

Znana też jako Pneumatofora. Maryja jest przedstawiona w geście Oblubienicy Dziewiczej, niosącej ludziom Ducha Świętego. Obraz wykonany oryginalną techniką ceramiczną

Spinka do włosów z haftem łemkowskim
  • Tylko online

Spinka do włosów z haftem...

Cena 10,00 zł

Oryginalna ozdoba do włosów dla dziewczynki np. na komunię czy chrzest. Kolory są żywe, tworzą harmonijną całość, haft  staranny, ręcznie wykonany. Typ zapięcia - pyk