Szukaj

Na Chrzest Święty i I Komunię

Chrzest, a potem I Komunia, to zwykle pierwsze poważne okazje, by malucha obdarować czymś wyjątkowym. I chociaż kuszą grające zabawki i pstrokate akcesoria niemowlęce, albo bajeranckie zegarki czy rowery, lepiej zdecydować się na ponadczasowy prezent. Chodzi przecież o to, by przypominał o tym ważnym wydarzeniu, nawet gdy maluch wyrośnie. Ręcznie malowany obraz, opiekuńczy anioł, artystyczna ikona symbolizująca macierzyńską więź - takie pamiątki zostaną z dzieckiem na lata. Zaś piękna skarbonka pozwoli na eleganckie podarowanie pieniędzy. Znajdziesz tu starannie i z kunsztem wykonane ozdoby do pokoju dziecięcego, do włosów, a także niebanalne ubranka, buciki niechodki i zabawki

Na chrzest i komunię

Jest 25 produktów.

Pokazano 1-12 z 25 pozycji

Aktywne filtry

Krzyż z Jezusem - wisior z...

Cena 250,00 zł

Ręcznie wykonany krzyż z Jezusem z brązu do zawieszenie na szyi. Oryginalny prezent na okazje religijne - chrzest, komunię.  

Święty Paweł - ikona...

Cena 120,00 zł

Ceramiczna ikona - pomysł na religijny prezent komunijny lub na chrzest dla chłopca o imieniu Paweł.  Oryginalny i artystyczny podarunek religijny od chrzestnej i chrzestnego. Pamiątka na całe życie. Malowany ręcznie wizerunek Świętego Apostoła. 

Tapicerowane krzesełko...

Cena 280,00 zł

Delikatne, pastelowe autorskie krzesełko dla najmłodszych. Finezyjny mebelek będzie towarzyszył Waszym pociechom podczas zabawy, czytania książeczek czy w trakcie twórczego spędzania czasu z farbkami i kredkami.  

Archanioł Rafał - ikona...

Cena 220,00 zł

Ceramiczny obraz przedstawiający Archanioła Rafała, patrona aptekarzy, lekarzy, pacjentów, emigrantów, pielgrzymów, uchodźców, podróżników i żeglarzy. Pomysł na prezent dla przedstawiciela którejś  tych grup, albo z okazji chrztu czy komunii świętej.

Matka Boska z dzieciątkiem...

Cena 220,00 zł

Maria przedstawiona jest tu jako ciepła, macierzyńska kobieta, która otacza opieką i daje wsparcie. Oryginalny prezent na ważne okazje związane z religią lub dla młodej matki. 

Trawka - elegancki ręcznie...

Cena 300,00 zł

Elegancki, klasyczny, ręcznie robiony album na zdjęcia. Przepiękny prezent na chrzest, ślub, komunię, czy inne ważne uroczystości, warte uwiecznienia. 

Marmurkowy, elegancki ręcznie robiony album na zdjęcia - idealny prezent na ślub, chrzest czy komunię
  • -25,00 zł
-25,00 zł

Marmurkowy, elegancki...

Cena podstawowa 300,00 zł Cena 275,00 zł

Elegancki, klasyczny, ręcznie robiony album na zdjęcia. Przepiękny prezent na chrzest, ślub, komunię, czy inne ważne uroczystości, warte uwiecznienia. 

Biały, elegancki ręcznie robiony album na zdjęcia - idealny prezent na ślub, chrzest czy komunię
  • -25,00 zł
-25,00 zł

Biały elegancki ręcznie...

Cena podstawowa 300,00 zł Cena 275,00 zł

Elegancki, klasyczny, ręcznie robiony album na zdjęcia. Przepiękny prezent na chrzest, ślub, komunię, czy inne ważne uroczystości, warte uwiecznienia. 

Patron na zamówienie -...

Cena 350,00 zł

Ceramiczna ikona z wizerunkiem świętego - patrona - na zamówienie  

Pomysł na prezent na chrzest lub komunię dla chłopca i dziewczynki.  Oryginalny i artystyczny podarunek religijny od chrzestnej i chrzestnego. Pamiątka na całe życie.

Dobry Pasterz - ikona...

Cena 140,00 zł

Chrystus niosący baranka - ikona, która urzeka ciepłem, realizmem i precyzją wykonania. Oryginalna pamiątka chrztu czy komunii św. i piękna ozdoba dziecięcego pokoju. Obraz pochodzi z pracowni Beaty Kmieć.

Jezus na krzyżu - ikona...

Cena 110,00 zł

Niewielki ceramiczny krzyżyk - ikona do dziecięcego pokoju. Obraz przedstawiający Chrystusa na Krzyżu. Ikona w kształcie krzyża wzorowana na przedstawieniach prawosławnych. Wykonana pracochłonną techniką, z wielką dbałością o szczegóły, wypalana dwukrotnie. 

Anioł Stróż - ikona...

Cena 140,00 zł

Zgodnie z tradycją każdemu człowiekowi przydzielony został jego Anioł Stróż. Ręcznie malowany obraz autorstwa Beaty Kmieć, który przedstawia niebieskiego opiekuna, niosącego hostię, przepełniony barwami i duchowością. Pamiątka i prezent z okazji narodzin, chrztu dziecka czy komunii.