@wszuwarach

Na Chrzest Święty

To zwykle pierwsza poważna okazja, by malucha obdarować czymś wyjątkowym. I chociaż kuszą grające zabawki i pstrokate akcesoria niemowlęce, lepiej zdecydować się na ponadczasowy prezent. Chodzi przecież o to, by przypominał o tym ważnym wydarzeniu, nawet gdy chrześniak wyrośnie z pieluszek. Ręcznie malowany obraz, opiekuńczy anioł, artystyczna ikona symbolizująca macierzyńską więź - takie pamiątki zostaną z dzieckiem na lata. Zaś piękna skarbonka pozwoli na eleganckie podarowanie pieniędzy. Znajdziesz tu starannie i z kunsztem wykonane ozdoby do pokoju dziecięcego, do włosów, a także niebanalne ubranka, buciki niechodki i zabawki.

Na chrzest

Jest 17 produktów.

Pokazano 1-12 z 17 pozycji

Aktywne filtry

Książeczka sensoryczna
  • Nowy

Książeczka sensoryczna

Cena 190,00 zł

Książeczki sensoryczne są połączeniam zabawy z nauką, doskonale rozwijając kreatywność malucha, jego wiedzę i zdolności motoryczne. W książeczce jest 6 stron - każda to osobna, niezależna zabawa, razem zaś mogą tworzyć rozbudowaną opowieść. 

Skrzydełko - wisior z brązu
  • Nowy

Skrzydełko - wisior z brązu

Cena 50,00 zł

Wisiorek w kształcie skrzydła anioła precyzyjnie wykonany pod lupą. Ręcznie robiona biżuteria na wyjątkowe okazje. Kultowy projekt Zahario.

Wisior z brązu - Krzyż Zdobiony
  • Nowy

Krzyż Zdobiony - wisior z...

Cena 165,00 zł

Ręcznie wykonany i misternie zdobiony krzyż z brązu do zawieszenie na szyi. Oryginalny prezent na okazje związane z religią. 

Książeczka manipulacyjna
  • Nowy

Książeczka sensoryczna

Cena 250,00 zł

Książeczki sensoryczne są połączeniam zabawy z nauką, doskonale rozwijając kreatywność malucha, jego wiedzę i zdolności motoryczne. W książeczce jest 8 stron - każda to osobna, niezależna zabawa, razem zaś mogą tworzyć rozbudowaną opowieść. 

Anielica - rzeźba z drewna...

Cena 170,00 zł

Figurka anioła w czerwonej sukni z elementami ceramicznymi, pełna dobrej energii i życzliwości. Ręcznie wykonana, wysokość ponad 33 cm, stojąca. 

Matka Boska Zawierzenia -...

Cena 190,00 zł

Maria przedstawiona jest tu jako ciepła, macierzyńska kobieta, która otacza opieką i daje wsparcie. Oryginalny prezent na ważne okazje związane z religią. 

Filcowe buciki dla dziecka...

Cena 160,00 zł

Ręczne filcowane kapcie z dzięciołem – pierwsze buciki dla dziecka. Uroczy prezent i pamiątka na lata. Śliczne, miękkie i cieplutkie niechodki.

Filcowe butki dla dziecka -...

Cena 160,00 zł

Ręczne filcowane buty - wysokie kapcie dla dziecka.Kształt został wykonany techniką filcowania na mokro, zaś aplikacja nanoszona jest igłą podczas filcowania na sucho.

Anioł lecący - rzeźba...

Cena 170,00 zł

Fantastyczna, pełna dowcipu, finezji i wdzięku rzeźba z drewna i ceramiki. Kolor lila, wysokość 31 cm. Oryginalna ozdoba do podwieszana pod sufitem.

Siwek na kółkach - rzeźba...

Cena 170,00 zł

Drewniano-ceramiczna figurka przedstawiająca konika-zabawkę. Kolorystyka szara, naturalna. Ozdoba dziecięcego pokoju w stylu folk i etno.

Anioł z dzieckiem w chuście...

Cena 130,00 zł

Oryginalny prezent na chrzest lub z okazji narodzin dziecka dla miłośników chust i chustonoszenia. Anioł stróż, który zawsze będzie blisko dziecka. 

Archanioł Gabriel - ikona...

Cena 240,00 zł

Patron dziennikarzy, polityków i filatelistów, strażnik raju, czczony przez muzułmanów, chrześcijan i żydów. Szkliwony obraz wykonany pracochłonną techniką ceramiczną.