Lista produktów marki Dariusz Zacharzewski - Zahario

Jest 37 produktów.

Pokazano 1-12 z 37 pozycji

Żaba - pierścień z brązu

Cena 165,00 zł

Pierścień z brązu z żabą zamiast błyszczącego oczka. Precyzyjnie wyrzeźbiony płaz sprawia intrygujące wrażenie i doda oryginalności nawet prostemu strojowy. Biżuteria z olsztyńskiej pracowni Zahario

Wisior z brązu - Jeleń

Cena 390,00 zł

Wisior w kształcie głowy jelenia umieszczony  łańcuszku (wliczonym w cenę). Piękna ozdoba dla miłośników dzikich, wolnych zwierząt. 

Wisior z brązu - Brodata...

Cena 175,00 zł

Czacha z brodą i w okularach - wisior wykonany z brązu w olsztyńskiej pracowni Zahario. Precyzyjna ręczna robota, drobne detale wykonane pod lupą. Oryginalny prezent dla brodacza.

Trójkąty - kolczyki z brązu

Cena 70,00 zł

Kolczyki w kształcie ostrokątnych trójkątów z cienkiej brązowej blachy. Lekka patyna dodaje biżuterii tajemniczości i trójwymiarowości. Oryginalna biżuteria z pazurem.

Skrzydło duże - wisior z brązu

Cena 110,00 zł

Duży wisiorek w kształcie skrzydła anioła precyzyjnie wykonany pod lupą. Ręcznie robiona biżuteria na wyjątkowe okazje. Kultowy projekt Zahario. Odpowiednie dla kobiety i mężczyzny

Skrzydło anioła -...

Cena 170,00 zł

Ręcznie robiona bransoletka z zawieszką w kształcie skrzydła i okuciami z brązu. Detale wykonane pod lupą. Możliwość dopasowania długości rzemienia do indywidualnego zamówienia. Kultowy projekt Zahario

Skrzydełko - wisior z brązu

Cena 75,00 zł

Wisiorek w kształcie skrzydła anioła precyzyjnie wykonany pod lupą. Ręcznie robiona biżuteria na wyjątkowe okazje. Kultowy projekt Zahario.

Skrzydełka - kolczyki z brązu

Cena 90,00 zł

Delikatne, malutkie sztyfty skrzydełka, jeden z najbardziej znanych projektów Zahario. Bardzo precyzyjnie wykonane detale pod lupą. Piękne i unikatowe.

Serduszka - kolczyki z brązu

Cena 55,00 zł

Kolczyki w kształcie serc mocowane na sztyfty. Delikatne, precyzyjnie wykonane z brązu. Artystyczna biżuteria z olsztyńskiej pracowni Zahario. Piękny prezent dla ukochanej.

Serce Zdobione - wisior z...

Cena 78,00 zł

Zawieszka w kształcie serca ozdobiona ornamentem roślinnym. Ręczne wykonanie, szczegóły dopracowane pod lupą. Elegancki i gustowny symbol miłości w staroświeckim stylu. Biżuteria z olsztyńskiej pracowni Zahario.

Serce Biomechaniczne -...

Cena 175,00 zł

Wisiorek przedstawiający serce biochemiczne - niby ludzkie, ale znacznie bardziej wydolne i doskonałe. Tylko dla szaleńczo zakochanych, bo daje trzy razy więcej miłości niż zwykłe. Ręcznie robiona biżuteria z pracowni Zahario