@wszuwarach

Lista produktów marki Dariusz Zacharzewski - Zahario

Jest 30 produktów.

Pokazano 1-12 z 30 pozycji

Żaba - pierścień z brązu

Cena 135,00 zł

Pierścień z brązu z żabą zamiast błyszczącego oczka. Precyzyjnie wyrzeźbiony płaz sprawia intrygujące wrażenie i doda oryginalności nawet prostemu strojowy. Biżuteria z olsztyńskiej pracowni Zahario

Wisior z brązu - Brodata Czacha - z boku. Prezent dla brodacza - biżuteria
  • Nowy

Wisior z brązu - Brodata...

Cena 165,00 zł

Czacha z brodą i w okularach - wisior wykonany z brązu w olsztyńskiej pracowni Zahario. Precyzyjna ręczna robota, drobne detale wykonane pod lupą. Oryginalny prezent dla brodacza.

Skrzydło duże - wisior z brązu

Cena 110,00 zł

Duży wisiorek w kształcie skrzydła anioła precyzyjnie wykonany pod lupą. Ręcznie robiona biżuteria na wyjątkowe okazje. Kultowy projekt Zahario. Odpowiednie dla kobiety i mężczyzny

Skrzydło anioła -...

Cena 165,00 zł

Ręcznie robiona bransoletka z zawieszką w kształcie skrzydła i okuciami z brązu. Detale wykonane pod lupą. Możliwość dopasowania długości rzemienia do indywidualnego zamówienia. Kultowy projekt Zahario

Skrzydełko - wisior z brązu

Cena 50,00 zł

Wisiorek w kształcie skrzydła anioła precyzyjnie wykonany pod lupą. Ręcznie robiona biżuteria na wyjątkowe okazje. Kultowy projekt Zahario.

Skrzydełka - kolczyki z brązu

Cena 66,00 zł

Delikatne, malutkie sztyfty skrzydełka, jeden z najbardziej znanych projektów Zahario. Bardzo precyzyjnie wykonane detale pod lupą. Piękne i unikatowe.

Serduszka - kolczyki z brązu

Cena 40,00 zł

Kolczyki w kształcie serc mocowane na sztyfty. Delikatne, precyzyjnie wykonane z brązu. Artystyczna biżuteria z olsztyńskiej pracowni Zahario. Piękny prezent dla ukochanej.

Serce Zdobione - wisior z...

Cena 70,00 zł

Zawieszka w kształcie serca ozdobiona ornamentem roślinnym. Ręczne wykonanie, szczegóły dopracowane pod lupą. Elegancki i gustowny symbol miłości w staroświeckim stylu. Biżuteria z olsztyńskiej pracowni Zahario.

Serce z Aniołem -...

Cena 95,00 zł

Zawieszka dwustronna w kształcie serca wykonana z brązu. Z jednej strony ozdobiona wizerunkiem anioła, z drugiej anielskimi skrzydłami.  Ręczne wykonanie, szczegóły dopracowane pod lupą. Elegancki i gustowny symbol miłości w staroświeckim stylu. Biżuteria z olsztyńskiej pracowni Zahario.

Serce Biomechaniczne -...

Cena 165,00 zł

Wisiorek przedstawiający serce biochemiczne - niby ludzkie, ale znacznie bardziej wydolne i doskonałe. Tylko dla szaleńczo zakochanych, bo daje trzy razy więcej miłości niż zwykłe. Ręcznie robiona biżuteria z pracowni Zahario

Serce Anatomiczne Duże -...

Cena 145,00 zł

Wisiorek przedstawiający serce ze wszystkimi anatomicznymi szczegółami. Precyzyjnie wyrzeźbione przedsionki, komory, aorta, żyły... Symbol prawdziwej miłości, a nie bajkowa metafora. Ręcznie robiona biżuteria z olsztyńskiej pracowni Zahario.

Psia Łapka - wisiorek z brązu

Cena 40,00 zł

Okrągła zawieszka do noszenia na łańcuszku z odciskiem psiej łapy. Zrobiona ręcznie, szczegóły cyzelowane pod lupą. Piękny prezent dla miłośnika psów. Do kompletu kolczyki z tym samym motywem.