Lista produktów marki Piotr Wyrzykowski

Jest 10 produktów.

Pokazano 1-10 z 10 pozycji

Łajsy - z cyklu "Warmia w...

Cena 40,00 zł

Zamglony krajobraz warmiński w czerni i bieli. Zdjęcie przedstawia wyspę drzew odbijającą się w wodzie. Fotografia pochodzi z cyklu “Warmia w czarno-białych kwadratach" autorstwa Piotra Wyrzykowskiego. Wymiary razem z ramką z passe-partout 20 x 20 cm.

Żurawie przed odlotem - z...

Cena 40,00 zł

Żurawie przed odlotem - stado przyłapane przez obiektyw Piotra Wyrzykowskiego w mglisty poranek w warmińskim Kwiecewie. Czarnobiała fotografia o wymiarach 20x20 cm stanowi część serii "Warmia w czarnobiałych kwadratach"

Zimowy zagajnik - z cyklu...

Cena 40,00 zł

Zimowy Zagajnik - widziany przez obiektyw Piotra Wyrzykowskiego gdzieś na Warmii. Czarnobiała fotografia o wymiarach 20x20 cm stanowi część serii "Warmia w czarnobiałych kwadratach"

Polna ścieżka - z cyklu...

Cena 40,00 zł

Polna ścieżka widziana przez obiektyw Piotra Wyrzykowskiego w mglisty poranek na Warmii. Czarnobiała fotografia o wymiarach 20x20 cm stanowi część serii "Warmia w czarnobiałych kwadratach"

Mroczny Las - z cyklu...

Cena 40,00 zł

Mroczny Las - widziany przez obiektyw Piotra Wyrzykowskiego gdzieś na Warmii. Czarnobiała fotografia o wymiarach 20x20 cm stanowi część serii "Warmia w czarnobiałych kwadratach"

Kwiecewo - z cyklu "Warmia...

Cena 40,00 zł

Brodzące żurawie - stado przyłapane przez obiektyw Piotra Wyrzykowskiego w mglisty poranek w warmińskim Kwiecewie. Czarnobiała fotografia o wymiarach 20x20 cm stanowi część serii "Warmia w czarnobiałych kwadratach"

Jeziorany - z cyklu...

Cena 40,00 zł

Przepełniony harmonią zamglony pejzaż warmiński sfotografowany przez Piotra Wyrzykowskiego. Doskonale pasuje do minimalistycznego wnętrza. Wymiary 20 na 20 cm z z passe partout. Obejrzyj też inne zdjęcia z serii

Głotowo - z cyklu "Warmia w...

Cena 40,00 zł

Sielankowa fotografia pasących się koni z wieżą kościelną w tle, wykonana przez Piotra Wyrzykowskiego. Pełne prostoty i elegancji zdjęcie, oprawione w passe partout o wymiarach 20 x 20 cm. Obejrzyj też inne zdjęcia z serii.

Fasada - fotografia z cyklu...

Cena 75,00 zł

Czarno-białe zdjęcie przedstawiające fasadę budynku przy ul. 1 Maja w Olsztynie. Bardzo ciekawe ujęcie - nowoczesne i dynamiczne. Wymiary pracy w passe partout 30 na 40 cm.

Alejka w lesie miejskim -...

Cena 40,00 zł

Alejka w lesie miejskim widziana przez obiektyw Piotra Wyrzykowskiego w mglisty poranek w warmińskim Olsztynie. Czarnobiała fotografia o wymiarach 20x20 cm stanowi część serii "Warmia w czarnobiałych kwadratach"