Drewno

Drewniane jest piękne, naturalnie, ciepłe. I chociaż mówi się "sztywny jak kołek", prawdziwy rzemieślnik sprawia, że drewno staje się plastyczne niczym wosk. Doskonale pasuje do nowoczesnego i klasycznego wnętrza, nadaje mu domowego, nieco staroświeckiego klimatu. Każdy kawałek drewna przeżył niemało, dlatego traktujemy go z szacunkiem. Niektóre sporo czasu przepracowały w służbie człowiekowi - choćby deski ze starej warmińskiej stodoły - a dzięki artystom zyskały nowe życie. Są tu rzeczy praktyczne i do codziennego użytku, jak deski do krojenia, misy na owoce czy do medytacji. Są też prawdziwe perełki - patery z czarnego dębu, który setki lat leżakował pod wodą nabierając szlachetnego koloru i patyny. Są tu też piękne przedmioty, które służą jedynie ozdobie - drewniane koniki, aniołki, rzeźby.

Drewno

Jest 64 produktów.

Pokazano 1-12 z 64 pozycji

Aktywne filtry

Drewniany stołek z wiązu na 4 nogach
  • -20,00 zł
-20,00 zł

Drewniany stołek z wiązu na...

Cena podstawowa 125,00 zł Cena 105,00 zł

Drewniany stołek lub kwietnik z pięknego wiązu. Prosty, naturalny użytkowy element dekoracji w duch slow, eko i zero waste.  Stołek wykonany z litego drewna - wiąz - przez stolarza z Warmii może służyć  jako taborecik, stolik na książkę przy łóżku lub podstawka pod doniczki. Naturalne, ręcznie robione, solidne.

Sowa II - mniejsza - obraz na drewnianym plastrze
  • -30,00 zł
-30,00 zł

Sowa II - mniejsza - obraz...

Cena podstawowa 270,00 zł Cena 240,00 zł

Namalowany na drewnie wizerunek sowy. Stonowane, ciemne kolory - czarny, fiolet, brąz, beż, szarość. Precyzyjnie oddane szczegóły nocnego ptaka, przenikliwe spojrzenie.

Sowa II - większa - obraz na drewnianym plastrze
  • -40,00 zł
-40,00 zł

Sowa II - większa - obraz...

Cena podstawowa 320,00 zł Cena 280,00 zł

Namalowany na drewnie wizerunek sowy. Stonowane, ciemne kolory - czarny, fiolet, róż, żółty,  brąz, beż, szarość. Precyzyjnie oddane szczegóły nocnego ptaka, przenikliwe spojrzenie.

Weranda - obraz na starej...
  • -20,00 zł
-20,00 zł

Weranda - obraz na starej...

Cena podstawowa 150,00 zł Cena 130,00 zł

Pełen nostalgii i refleksji nad przemijaniem obraz - fotografia warmińskiej werandy. Pochodzi z cyklu „Rozbiórka stodoły” w którym Natalii Tejs dokumentuje znikające fragmenty krajobrazu, architektury i przyrody Warmii. Obraz przedstawia werandę starego domu przysłonięte bujnymi roślinami. Technika własna - pomiędzy transferem, a malarstwem. Kolory: czarny, biały i odcienie szarości. Obraz na desce ze starej warmińskiej stodoły.

Tapicerowane krzesełko...

Cena 280,00 zł

Delikatne, pastelowe autorskie krzesełko dla najmłodszych. Finezyjny mebelek będzie towarzyszył Waszym pociechom podczas zabawy, czytania książeczek czy w trakcie twórczego spędzania czasu z farbkami i kredkami.  

Sowa - obraz na drewnianej desce
  • -20,00 zł
-20,00 zł

Sowa - obraz na drewnianej...

Cena podstawowa 250,00 zł Cena 230,00 zł

Namalowany na drewnie wizerunek sowy siedzącej w dziupli na gnieździe. Stonowane, ciemne kolory - czarny, brąz, beż, szarość. Precyzyjnie oddane szczegóły nocnego ptaka, przenikliwe spojrzenie.

Wehikuł czasu - zegar z...

Cena 400,00 zł

Zegar z motywami z warmińsko-mazurskich, wykonywany na zamówienie.  W drewnianej ramie zawieszono kafel ceramiczny ręcznie ozdobiony tradycyjnymi wzorami zaczerpniętym z zabytkowych kafli warmińsko-mazurskich. Piękny i praktyczny przedmiot. istnieje także możliwość zamówienie zegara z wzorami z innych regionów. 

Drewniana mapa 3D...

Cena 2 400,00 zł

Mapa Mazur od Giżycka do Węgorzewa - jeden z najpiękniejszych i najpopularniejszych szlaków żeglownych Mazur na trójwymiarowej mapie z zaznaczoną głębokością wody i miejscowościami - oryginalny prezent dla ludzi, którzy lubią żeglować.  Efektowny obraz i mapa w jednym. 

Drewniana mapa 3D...

Cena 600,00 zł

Jezioro Łańskie - jedno z najpiękniejszych jezior Warmii na trójwymiarowej mapie z zaznaczoną głębokością wody i miejscowościami - oryginalny prezent dla ludzi, którzy lubią żeglować.  Efektowny obraz i mapa w jednym. 

Drewniana mapa 3D...

Cena 600,00 zł

Jezioro Ryńskie na trójwymiarowej mapie z zaznaczoną głębokością wody i miejscowościami - oryginalny prezent dla ludzi, którzy lubią żeglować. Jedno z największych polskich jezior oraz towarzyszące mu akweny w wersji 3D do powieszenia na ścianie. Efektowny obraz i mapa w jednym. 

Mapa świata - korek

Cena 450,00 zł

Ręcznie wykonana mapa świata, stworzona z prawdziwego południowohiszpańskiego korka. Kontynenty oraz ich nazwy powstały z wycięcia oraz grawerowania techniką laserową. Całość oprawiona w drewniane listwy, które na życzenie możemy dostosować kolorystycznie do Twoich potrzeb. Idealna do przybijania pinezek zarówno na lądzie jak i morzu. 

Drewniana mapa...

Cena 600,00 zł

Mapa trójwymiarowa przedstawiająca największe mazurskie a jednocześnie i polskie  jezioro - Śniardwy. Zostało na niej idealnie odwzorowane dno akwenu, ze wszelkimi głębiami i płyciznami, a także skomplikowana linia brzegowa. Nietypowy obraz z drewna dla miłośnika Mazur i żeglarstwa, gotowy do powieszenia na ścianie. Mapa batymetryczna z dużą liczbą szczegółów. W cenie możliwość personalizacji (np. zaznaczenie miejsca, dedykacja czy logo).