@wszuwarach

Drewno

Drewniane jest piękne, naturalnie, ciepłe. I chociaż mówi się "sztywny jak kołek", prawdziwy rzemieślnik sprawia, że drewno staje się plastyczne niczym wosk. Doskonale pasuje do nowoczesnego i klasycznego wnętrza, nadaje mu domowego, nieco staroświeckiego klimatu. Każdy kawałek drewna przeżył niemało, dlatego traktujemy go z szacunkiem. Niektóre sporo czasu przepracowały w służbie człowiekowi - choćby deski ze starej warmińskiej stodoły - a dzięki artystom zyskały nowe życie. Są tu rzeczy praktyczne i do codziennego użytku, jak deski do krojenia, misy na owoce czy do medytacji. Są też prawdziwe perełki - patery z czarnego dębu, który setki lat leżakował pod wodą nabierając szlachetnego koloru i patyny. Są tu też piękne przedmioty, które służą jedynie ozdobie - drewniane koniki, aniołki, rzeźby.

Drewno

Jest 15 produktów.

Pokazano 1-12 z 15 pozycji

Aktywne filtry

Piracka deska do krojenia i...
  • Nowy

Piracka deska do krojenia i...

Cena 120,00 zł

Drewniana deska wykonana ręcznie z sezonowanego przez kilkadziesiąt lat dębu. Sprawdzi się jako przedmiot ozdobny lub użytkowy. Wyraźne słoje i sęki. 

Dzielna jabłonka - miska...
  • Nowy

Dzielna jabłonka - miska...

Cena 180,00 zł

Ręcznie robiona, wysoka miska z drewna jabłoni. Zajmuje mało miejsca, a pomieści zaskakująco wiele. Naturalny materiał, oryginalna forma, wyraźne i różnobarwne słoje. 

Dębowy półksiężyc - miska...
  • Nowy

Dębowy półksiężyc - miska...

Cena 160,00 zł

Niewielka, poręczna miska, którą przy odrobinie wyobraźni można zmienić w półeczkę. Wykonana ręcznie z drewna dębowego o bardzo wyraźnych słojach. Oryginalna ozdoba w minimalistycznym klimacie

Misa z drewna wiśniowego
  • Nowy

Misa z drewna wiśniowego

Cena 190,00 zł

Połączenie naturalnego kształtu z praktycznym zastosowaniem. Miska z drewna owocowego ręcznie szlifowana w pracowni mazurskiego artysty stolarza. Oryginalna ozdoba stołu w stylu minimalistycznym.

Anioł z dzieckiem w chuście...

Cena 130,00 zł

Oryginalny prezent na chrzest lub z okazji narodzin dziecka dla miłośników chust i chustonoszenia. Anioł stróż, który zawsze będzie blisko dziecka. 

Orzechowa patera

Cena 200,00 zł

Wykonana ręcznie z litego drewna. Doskonała do przechowywania owoców, serwowania wędlin, serów, orzechów czy innych przekąsek.

Nerkowiec – drewniany...

Cena 80,00 zł

Ręcznie robione patery - każda ma nieco inny kształt. Bardzo dekoracyjnie wygląda zestaw kilku pater ustawiony na stole. Do serwowania np. serów, wędlin, orzechów, owoców czy ziaren. 

Misa do medytacji „Moje...

Cena 300,00 zł

Wykonana ręcznie z litego drewna orzechowego. Może służyć do medytacji, jako siedzisko, a nawet ozdobna patera np. na owoce. Ekskluzywny, piękny a zarazem praktyczny przedmiot.

Misa z czarnego dębu - okrągła

Cena 500,00 zł

Wykonana ręcznie z drewna dębowego, które przez setki lat leżakowało w wodzie. Spękania uzupełnione turkusową żywicą. By Darek Zboina.