Szukaj

Lampy

Lampy

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Aktywne filtry

Kula pomarańczowa - lampa stołowa ceramiczna
  • -30,00 zł
-30,00 zł

Kula pomarańczowa - lampa...

Cena podstawowa 400,00 zł Cena 370,00 zł

Ręcznie wykonana lampa stołowa z ceramiczną podstawą w kształcie kuli. Kolorystyka pomarańczowa i naturalny kolor gliny. W komplecie prosty klosz w kolorze białym. Lampa zasilana elektrycznie. 

Walec - ceramiczna lampa stołowa
  • -50,00 zł
-50,00 zł

Walec - ceramiczna lampa...

Cena podstawowa 400,00 zł Cena 350,00 zł

Ręcznie wykonana stołowa lampa ceramiczna z podstawą w kształcie walca. Kolorystyka podstawy - delikatny turkus, biel i brąz. W komplecie prosty klosz w kolorze białym. Lampa zasilana elektrycznie. Prawdziwy urok lampy najlepiej widać po jej włączeniu. Wtedy światło padające spod klosza oświetla nieregularną powierzchnię podstawy, podkreślając niuanse i nierówności. Prawdziwa ozdoba sypialni czy salonu.

Kula zdobina - duża czarna lampa ceramiczna
  • -50,00 zł
-50,00 zł

Kula zdobina - duża czarna...

Cena podstawowa 500,00 zł Cena 450,00 zł

Ręcznie wykonana stołowa lampa ceramiczna z podstawą w kształcie kuli. Kolorystyka kuli - czarna z elementami fioletu, zieleni, czerwieni, naturalna glina. W komplecie prosty klosz z zygzakami. Lampa zasilana elektrycznie. Kula z jednej strony gładka, z drugiej z dużym ornamentem  - nieregularne koło z czerwoną przecierką. Pasuje do sypialni albo salonu.

Czerwona Kula - duża lampa ceramiczna
  • -50,00 zł
-50,00 zł

Czerwona Kula - duża lampa...

Cena podstawowa 500,00 zł Cena 450,00 zł

Ręcznie wykonana stołowa lampa ceramiczna z podstawą w kształcie kuli. Kolorystyka kuli - czerwień i naturalna glina. W komplecie prosty klosz w kolorze białym. Lampa zasilana elektrycznie. Prawdziwy urok lampy najlepiej widać po jej włączeniu. Wtedy światło padające spod klosza oświetla nieregularną, kulistą powierzchnię podstawy, podkreślając rysunek wałeczków i ich głęboki, czerwony kolor. Prawdziwa ozdoba sypialni czy salonu.