Opcje przeglądania

Szukaj

Newsletter

Wiosłuj z nami

Zapisz się, a my raz w miesiącu dostarczymy Ci szuwarowe wieści

*warunki newslettera

Lampy

Lampy

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Aktywne filtry

Walec - ceramiczna lampa...
  • Nowy

Walec - ceramiczna lampa...

Cena 400,00 zł

Ręcznie wykonana stołowa lampa ceramiczna z podstawą w kształcie walca. Kolorystyka podstawy - delikatny turkus, biel i brąz. W komplecie prosty klosz w kolorze białym. Lampa zasilana elektrycznie. Prawdziwy urok lampy najlepiej widać po jej włączeniu. Wtedy światło padające spod klosza oświetla nieregularną powierzchnię podstawy, podkreślając niuanse i nierówności. Prawdziwa ozdoba sypialni czy salonu.

Turkusowa Kula - duża lampa...
  • Nowy

Turkusowa Kula - duża lampa...

Cena 500,00 zł

Ręcznie wykonana stołowa lampa ceramiczna z podstawą w kształcie kuli. Kolorystyka kuli - turkus i naturalna glina. W komplecie prosty klosz w kolorze białym. Lampa zasilana elektrycznie. Prawdziwy urok lampy najlepiej widać po jej włączeniu. Wtedy światło padające spod klosza oświetla nieregularną, kulistą powierzchnię podstawy, podkreślając turkusowy kolor. Prawdziwa ozdoba sypialni czy salonu.

Kula zdobina - duża czarna...
  • Nowy

Kula zdobina - duża czarna...

Cena 500,00 zł

Ręcznie wykonana stołowa lampa ceramiczna z podstawą w kształcie kuli. Kolorystyka kuli - czarna z elementami fioletu, zieleni, czerwieni, naturalna glina. W komplecie prosty klosz z zygzakami. Lampa zasilana elektrycznie. Kula z jednej strony gładka, z drugiej z dużym ornamentem  - nieregularne koło z czerwoną przecierką. Pasuje do sypialni albo salonu.

Lampa stołowa handmade ceramiczna. Podstawa w kształcie czerwonej kuli z ceramiki, klosz z materiału.  Lampa włączona
  • Nowy

Czerwona Kula - duża lampa...

Cena 500,00 zł

Ręcznie wykonana stołowa lampa ceramiczna z podstawą w kształcie kuli. Kolorystyka kuli - czerwień i naturalna glina. W komplecie prosty klosz w kolorze białym. Lampa zasilana elektrycznie. Prawdziwy urok lampy najlepiej widać po jej włączeniu. Wtedy światło padające spod klosza oświetla nieregularną, kulistą powierzchnię podstawy, podkreślając rysunek wałeczków i ich głęboki, czerwony kolor. Prawdziwa ozdoba sypialni czy salonu.