@wszuwarach

Opcje przeglądania

Szukaj

Newsletter

Wiosłuj z nami

Zapisz się, a my raz w miesiącu dostarczymy Ci szuwarowe wieści

*warunki newslettera

Zegary

Zegary stojące, wiszące i na rękę wykonane przez rzemieślników i artystów z Warmii i Mazur. Ręcznie zrobione z drewna i innych naturalnych materiałów pasują do wnętrz minimalistycznych, nowoczesnych i w stylu rustykalnym.

Zegar to praktyczny przedmiot, który może być też ciekawą ozdobą. Temat czasu chętnie jest podejmowany przez twórców, a zegarki wszelkiego rodzaju są wdzięcznym obiektem artystycznych działań. Zegary malowane, zdobione transferami, wykonane z kawałków drewna po przejściach i innych materiałów z recyklingu, wykonane w duchu zero waste, ze wskazówkami metalowymi, kolorowymi i klasycznymi. Na uwagę zasługują zegary z ceramiczną tarczą, szkliwione na przykuwające uwagę kolory.

Zegary

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Aktywne filtry

Róża wiatrów - recyklingowy zegar z serii "Czas odzyskany" 2
  • Nowy

Róża wiatrów - recyklingowy...

Cena 90,00 zł

Róża wiatrów - naścienny, wiszący zegar z recyklingowej serii "Czas Odzyskany", ze starej deski i odpadów metalowych prętów. Świetny na prezent dla żeglarza lub wielbiciela starych pirackich legend. 

Blaszany zegarek -...
  • Nowy

Blaszany zegarek -...

Cena 90,00 zł

Blaszany Zegarek - zegar z recyklingowej serii "Czas Odzyskany". Prosty a jakże pomysłowy zegar uformowany z wygiętej blachy z odzysku.  

Obręcz - recyklingowy zegar z serii "Czas odzyskany"
  • Nowy

Obręcz - recyklingowy zegar...

Cena 160,00 zł

Obręcz - zegar z recyklingowej serii "Czas Odzyskany". Lekkie w formie i proste w konstrukcji eleganckie urządzenia z metalowej obręczy i kawałka starej deski.

Kłoda - recyklingowy zegar z serii "Czas odzyskany"
  • Nowy

Kłoda - recyklingowy zegar...

Cena 160,00 zł

Modele zegarów "Kłoda" wchodzące w skład recyklingowej serii "Czas odzyskany", zgodnie z ideą zero waste, stworzone z surowców uratowanych przed zniszczeniem. Masywne, ciężkie w formie, a jednak dodadzą lekkości wdzięcznej Planecie...

Zegar słoneczny -...
  • Nowy

Zegar słoneczny -...

Cena 195,00 zł

"Zegar słoneczny" - wykonany w duchu zero waste - plaster grabowego drewna, w naturalnych pęknięciach wypełniony barwioną na czerwono żywicą, z nałożonym na niego metalowym słoneczkiem z odpadów metalu.