@wszuwarach

Lista produktów marki Barbara Zawistowska i Wiesław Zawistowski

Jest 14 produktów.

Pokazano 1-12 z 14 pozycji

Żołnierz z szablą - kubek z...

Cena 65,00 zł

Pękaty kubek ceramiczny z niebieskim rysunkiem wzorowanym na motywach z kafli mazurskich i warmińskich. Na białym tle konik, jeździec z szabelką, a po przeciwnej stronie - motyw roślinny. Naczynie w stylu ludowym z pracowni państwa Zawistowskich.

Wilcza filiżanka wikingów -...

Cena 105,00 zł

Filiżanka w stylu wikińskim z uchwytem ozdobionym głową wilka (Fenrira). Wilk w mitologii wikingów był symbolem chaosu, sił zła, ale też zmiany i burzenia przyjętych reguł. Ręcznie robione naczynie na kawę czy inne trunki. Z warmińskiej pracowni państwa Zawistowskich.

Uśmiechnięty pies -...

Cena 60,00 zł

Biała filiżanka ceramiczna z ręcznie malowanym rysunkiem uśmiechniętego psa biegającego po łące. Motyw inspirowany zdobieniami z kafli warmińskich i mazurskich. Bardzo optymistyczny, pozytywny wzór, idealny na prezent dla przyjaciela. Kolorystyka biała i niebieska. Naczynie powstało w pracowni państwa Zawistowskich. 

Tulipan - filiżanka w stylu...

Cena 50,00 zł

Filiżanka ceramiczna z rysunkiem kwiatka - dzwonka lub tulipana - w ludowym stylu. Motyw wzorowany na zdobieniach z terenu Warmii i Mazur. Barwy naturalne - biel, brąz, beż, pomarańcz, zieleń. Z pracowni państwa Zawistowskich.

Triquetra filiżanka...

Cena 105,00 zł

Ręcznie robiona filiżanka ceramiczna z uchwytem w kształcie wikińskiego smoka. Pojemność 0,3 litra, szkliwo dopuszczone do kontaktu z żywnością. Naczynie zostało ozdobione splecionymi smokami-wężami w stylu wikińskim, których ciała tworzą geometryczny węzeł wpisany w okrąg tzw. triquetra - symbol ciągłości, przyjaźni i nieskończoności.

Smoczy kufel wikingów -...

Cena 140,00 zł

Kolekcjonerski kufel z wizerunkiem smoka na uchwycie. Wewnątrz powleczony szkliwem dopuszczonym do kontaktu z żywnością, na zewnątrz patynowany. Oryginalny prezent w dla współczesnego wikinga. Produkt artystyczny, wykonany ręcznie.

Smoczy kubek wikingów -...

Cena 115,00 zł

Uchwyt zdobiony rzeźbą smoczej głowy nawiązującą do dekoracji statków wikingów. Naczynie ręcznie wykonane, oryginalny prezent dla miłośnika przedmiotów z duszą. Pojemność 0,5 litra, szkliwo dopuszczone do kontaktu z żywnością.

Smocza filiżanka wikingów -...

Cena 105,00 zł

Uchwyt zdobiony rzeźbą smoczej głowy, która nawiązuje do dekoracji na statkach wikingów. Naczynie ręcznie wykonane, oryginalny prezent dla miłośnika przedmiotów z duszą. Pojemność 0,3 litra, szkliwo dopuszczone do kontaktu z żywnością.

Ptaszek na gałęzi -...

Cena 60,00 zł

Filiżanka ceramiczna w kolorze białym z ręcznie nakładanym i kolorowanym rysunkiem ptaszka z gałązką w dziobie. Motyw wzorowany na zdobieniach z kafli warmińskich i mazurskich. Ptak wijący gniazdko jest symbolem  miłości i rodzinnego szczęścia. Barwy naturalne - biel, brąz, zieleń. Naczynie nawiązujące do stylu folkowego. Powstało w pracowni państwa Zawistowskich.

Niebieski ptak - filiżanka...

Cena 60,00 zł

Biała filiżanka ceramiczna z ręcznie malowanym ptaszkiem trzymającym w dziobie gałązkę. Motyw wzorowany na zdobieniach z kafli warmińskich i mazurskich. Ptak wijący gniazdko jest symbolem miłości i rodzinnego szczęścia. Barwy jasne, czyste - biel, granat, niebieski. Naczynie nawiązujące do stylu folkowego. Powstało w pracowni państwa Zawistowskich.

Kufel Trigław z Wolina -...

Cena 140,00 zł

Kolekcjonerski kufel ceramiczny z wizerunkiem słowiańskiego bóstwa - Pana Trzech Światów. Rękodzieło artystyczne wykonane z naturalnych materiałów

Jednorożec - kubek z...

Cena 65,00 zł

Ręcznie wykonany kubek ceramiczny z namalowanym konikiem z jednym rogiem. Jednorożec to wariacja na temat konika weselnego, który na Warmii i Mazurach od wieków przynosił szczęście nowożeńcom. Oryginalny prezent na ślub w stylu folkowym. Motyw inspirowany zdobieniami z kafli warmińskich i mazurskich. Kolorystyka w naturalnych odcieniach - biały, brązowy i zielony. Naczynie powstało w pracowni państwa Zawistowskich.