@wszuwarach

Ceramika ozdobna

Przedmioty ceramiczne, których główne zadanie to cieszyć oczy i sprawiać radość. Ładnie wyglądają na półce, stole, ścianie czy komodzie - i właściwie tyle by wystarczyło, chociaż czasami przy okazji pełnią jakąś niezbyt ciężką rolę. Mogą przynosić szczęście jak koniki weselne, albo zbierać pieniądze jako skarbonki, trzymać kwiatki w pionie jak wazoniki, albo jak ikony czuwać nad spokojem domostwa. Tu znajdziesz ceramiczne magnesy na lodówkę, gliniane kurki, ptaszki i anioły, kafelki, czyli ręcznie wykonane i niepowtarzalne ozdoby ceramiczne.

Ceramika ozdobna

Jest 50 produktów.

Pokazano 1-12 z 50 pozycji

Aktywne filtry

Ceramiczny talerzyk - liść
  • Nowy

Liść - talerzyk ceramiczny

Cena 40,00 zł

Naturalny liść z warmińskiego ogrodu odciśnięty w glinie, poszkliwiony i wypalony. Ręcznie wykonany w kolorach zieleni, beżu i mięty. Powleczony dwustronnie szkliwem spożywczym. Ceramika artystyczna.

Ceramiczny talerz liść - duży
  • Nowy

Liść duży - talerz ceramiczny

Cena 60,00 zł

Talerz ceramiczny, który powstał przez odcisk prawdziwego liścia z warmińskiego ogrodu. Ręczne wykonanie, kolor szafirowo-zielony, wyraźne żyłkowanie. Powleczony jednostronnie szkliwem spożywczym. 

Ceramiczny talerzyk z kółkami
  • Nowy

Kółka - talerzyk ceramiczny...

Cena 50,00 zł

Talerzyk w kolorze złamanej bieli z motywem czarnych okręgów. Część naczynia pokryta szkliwem, część w naturalnym kolorze gliny. Można serwować na nim produkty spożywcze. Styl minimalistyczny, prosty, zdobienia graficzne.

Ceramiczny talerz z kółkami
  • Nowy

Kółka - talerz ceramiczny

Cena 60,00 zł

Biały talerz z wzorem z czarnych i białych okręgów, wykonany ręcznie. Część naczynia została poszkliwiona, część zachowała naturalny kolor gliny. Idealny do serwowania przekąsek. Prosty, minimalistyczny przedmiot ceramiczny.

Ceramiczny świecznik ażurowy duży
  • Nowy

Ażurowy świecznik - duży

Cena 75,00 zł

Duży świecznik w kształcie walca z dnem, który pomieści kilka tealightów, albo jedną grubą świecę. Ręcznie wykonany na Warmii, z wyciętymi okrągłymi otworami w ściance, które przepuszczają dużo światła. Kolor szary.

Talerz z koronką - ceramika
  • Nowy

Talerz z koronką - ceramika

Cena 150,00 zł

Talerz w kolorze kasztanowym z odciśniętym kwiatowym wzorem w odcieniach turkusu. Ciekawe i bardzo udane połączenie barw. Naczynie pokryte szkliwem spożywczym.

Ceramiczna deska do krojenia
  • Nowy

Ceramiczna deska do sewowania

Cena 95,00 zł

Wykonana ręcznie biała deska ceramiczna z uchwytem. Powierzchnia ozdobiona koronkowym ornamentem w kolorze szarym. Można podawać na niej produkty spożywcze. Kuchenny przedmiot w rustykalnym stylu.

Ceramiczny dzban z patykiem - mniejszy
  • Nowy

Ceramiczny dzban z patykiem...

Cena 90,00 zł

Oryginalne naczynie zrobione ręcznie z gliny szkliwionej na popielaty kolor. Może służyć jako wazon na kwiaty lub przybornik np. na sztućce. Ciekawa rączka z naturalnego drewna i sznura.

Ceramiczny dzban z patykiem - większy
  • Nowy

Ceramiczny dzban z patykiem...

Cena 100,00 zł

Oryginalny pojemnik wykonany ręcznie z gliny szkliwionej w fantazyjne wzory. Może służyć jako wazon na kwiaty lub np. przybornik na długopisy. Dekoracyjny uchwyt z naturalnego drewna i sznurka.

Duża żółto-szara ceramiczna patera
  • Nowy

Słońce i popiół -...

Cena 260,00 zł

Duża, asymetryczna misa w kolorze żółtym i szarym. Bardzo dekoracyjna i efektowna, barwny akcent na stole. Szkliwo dopuszczone do kontaktu z żywnością.