W Szuwarach to internetowa galeria sztuki i rękodzieła twórców z Warmii i Mazur. Autorska biżuteria - Ceramika handmade - Obrazy i grafika - Oryginalne prezenty - Czapki i chusty ręcznie robione - Świece sojowe - Ekologiczne Środki do sprzątania - Akcesoria z czarnego dębu

Strona główna

Jest 443 produktów.

Pokazano 1-12 z 443 pozycji

Aktywne filtry

Ceramiczny liść w...
 • Nowy

Ceramiczny liść w...

Cena 90,00 zł

Oryginalna patera w kształcie dużego liścia w niezwykłych barwach. Doskonała na uniwersalny, niebanalny i jako ozdoba niemal każdego, zwłaszcza tradycyjnego wnętrza. 

Olej z pestek dyni tłoczony na zimno
 • Nowy

Olej z pestek dyni tłoczony...

Cena 35,00 zł

Olej z pestek dyni - naturalny, niefiltrowany, nierafinowany, tłoczony na zimno. Bywa też nazywany Zielonym Złotem ze względu na wyśmienity smak i wysokie walory prozdrowotne. M.in. działa przeciwpasożytniczo (dzięki zawartości kukurbitacyny)  oraz wspiera leczenie chorób prostaty, wrzodów żołądka i zespołu jelita wrażliwego.

Wytwarzany z pestek dyni pochodzących ze zrównoważonych ekologicznie upraw na Warmii i Mazurach. Tłoczenie oleju na zimno pozwala zachować bogactwo zdrowych składników - witaminy E, D i B, kwasy omega 6 i 9, oraz selen i cynk. 

Olej z pestek dyni jest idealny do potraw na zimno - sałatek, sosów, a nawet lodów waniliowych.

Olej słonecznikowy tłoczony na zimno
 • Nowy

Olej słonecznikowy tłoczony...

Cena 15,00 zł

Olej słonecznikowy z Warmii i Mazur - naturalny, niefiltrowany, nierafinowany, tłoczony na zimno. Bogaty w składniki prozdrowotne: witaminę E, karoten, lecytynę i kwasy omega 9 i 6. Słoneczniki, z których ziaren tłoczony jest olej, pochodzą z upraw zrównoważonych.

Pyszny i świetnie komponuje się ze świeżymi warzywami.

Możliwość zakupu w butelce o pojemności 250 i 500 ml. Pyszny i świetnie komponuje się ze świeżymi warzywami.

Olej rzepakowy tłoczony na...
 • Nowy

Olej rzepakowy tłoczony na...

Cena 15,00 zł

Olej rzepakowy z Warmii i Mazur tłoczony na zimno - naturalny, niefiltrowany, nierafinowany - oliwa północy

Najzdrowszy tłuszcz roślinny, bogaty w kwasy omega 3, 6 i 9. Wytwarzany w rodzinnej olejarni w gospodarstwie Maćka Żurka - Bractwo Pasieczników Wędrownych.

Olej rzepakowy tłoczony na zimno z rzepaku uprawianego bez roundupu i zapylanego przez pszczoły z pasieki Bractwa. 

Drewniana podstawka na 8...
 • Nowy

Drewniana podstawka na 8...

Cena 50,00 zł

Okrągły stojak na 6 jajek lub pisanek wykonany z litego kawałka drewna. Po Wielkanocy zmienia się w świecznik np. na tealighty. Oryginalny pomysł na dekorację wielkanocnego stołu i podanie jajek w duch slow, eko i zero waste.

Podstawkę na jajka z brzozowego plastra zrobił Tomasz Głód, stolarz z Warmii. Naturalne, ręcznie robione, solidne. Stojak zdobiony tradycyjnym wzorem pisankarskim. Motyw ten nawiązuje do słowiańskiego kołoworotu, który jest symbolem szczęścia, powodzenia w boju, stałości i ciągłości.

Malowany plaster z drewna -...
 • Nowy

Malowany plaster z drewna -...

Cena 25,00 zł

Ręcznie malowana ozdoba stołu w stylu eko. Owalny plaster z drewna wiązowego został ozdobiony wzorem inspirowanym haftem kaszubskim. Dominujące kolory - naturalne drewno, błękitny. Wyraźny i ciekawy rysunek słojów. Plaster drewniany naturalnie nieregularny, wykonany z wiązu przez wiejskiego stolarza ze Skajbot. Może służyć np. jako podstawka pod gorące naczynie, kwiaty czy świeczki. Drewno gładkie, naturalne, bez kory, nieolejowane

Malowana podstawka z drewna...
 • Nowy

Malowana podstawka z drewna...

Cena 30,00 zł

Ręcznie malowana ozdoba stołu w stylu eko. Owalny plaster z drewna wiązowego został ozdobiony namalowanymi gałązkami lawendy. Dominujące kolory - naturalne drewno, odcienie fioletu. Wyraźny i ciekawy rysunek słojów. Plaster drewniany naturalnie nieregularny, wykonany z wiązu przez wiejskiego stolarza ze Skajbot. Może służyć np. jako podstawka pod gorące naczynie, kwiaty czy świeczki. Drewno gładkie, bez kory, zabezpieczone olejem lnianym.

Malowana podstawka z drewna...
 • Nowy

Malowana podstawka z drewna...

Cena 22,00 zł

Ręcznie malowana ozdoba stołu w stylu eko. Owalny plaster z drewna wiązowego został ozdobiony wzorem inspirowanym leśnymi owocami Dominujące kolory - naturalne drewno, zielony, niebieski. Wyraźny i ciekawy rysunek słojów. Plaster drewniany naturalnie nieregularny, wykonany z wiązu przez wiejskiego stolarza ze Skajbot. Może służyć np. jako podstawka pod gorące naczynie, kwiaty czy świeczki. Drewno gładkie, bez kory, zabezpieczone olejem lnianym.

Malowana podstawka z drewna...
 • Nowy

Malowana podstawka z drewna...

Cena 20,00 zł

Ręcznie malowana ozdoba stołu w stylu eko. Owalny plaster z drewna wiązowego został ozdobiony wzorem inspirowanym haftem kaszubskim. Dominujące kolory - naturalne drewno, biały, błękitny. Wyraźny i ciekawy rysunek słojów. Plaster drewniany naturalnie nieregularny, wykonany z wiązu przez wiejskiego stolarza ze Skajbot. Może służyć np. jako podstawka pod gorące naczynie, kwiaty czy świeczki. Drewno gładkie, bez kory, zabezpieczone olejem lnianym.

Pastelowy błękit - misa ceramiczna
 • Nowy

Pastelowy błękit - misa...

Cena 85,00 zł

Ceramiczna pofalowana miska w subtelnych, pastelowo-błękitnych barwach. Delikatna miska, idealna do sałatek w łagodnym kolorze, pasującycm do każdego wnętrza.

Falujący błękit - misa...
 • Nowy

Falujący błękit - misa...

Cena 90,00 zł

Ceramiczna pofalowana miska w niezwykłym, głębokim błękitno-turkusowym kolorze. Delikatna miska, idealna do sałatek aż bije po oczach żywym kolorem