W Szuwarach to internetowa galeria sztuki i rękodzieła twórców z Warmii i Mazur. Autorska biżuteria - Ceramika handmade - Obrazy i grafika - Oryginalne prezenty - Czapki i chusty ręcznie robione - Świece sojowe - Ekologiczne Środki do sprzątania - Akcesoria z czarnego dębu

Strona główna

Jest 630 produktów.

Pokazano 1-12 z 630 pozycji

Aktywne filtry

Mazurskie Słoiki - prezentowy zestaw tradycyjnych przetworów
  • Nowy

Mazurskie Słoiki -...

Cena 105,00 zł

Zapakowany na prezent zestaw 6 rodzajów soków, syropów i przecierów z naturalnych owoców, ziół i kwiatów w słoikach 300 ml oraz torebka suszonej lipy. Przetwory przygotowywane są według domowych receptur gospodyń z Mazur. Każdy jest pyszny albo ciekawy i ma inne właściwości prozdrowotne. 

W sezonie 2021/2022 zestaw podstawowy to 6 słoików i torebka z lipową herbatką: konfitura z płatków dzikiej róży, syrop różany,  syrop z pędów młodej sosny, syrop z owocu czarnego bzu, konfitura malinowa, 100% przecier z rokitnik i herbata z suszonego kwiatu lipy.

Zawartość każdego słoiczka ma smak pyszny, albo ciekawy oraz inne właściwości prozdrowotne. 

Bordowy notes w ręcznie robionej skórzanej oprawie, inspirowanej XIX-wiecznymi wzorami
  • Nowy

Bordowy notes w ręcznie...

Cena 300,00 zł

Bordowy zeszyt w ręcznie robionej, skórzanej oprawie. Okładka ręcznie szyta i farbowana barwnikami roślinnymi. Wzór - zarówno kompozycja jak i rysunek - inspirowany jest XIX-wiecznymi oprawami książek. Wzór powstaje poprzez odciskanie małych stempli cząstkowych, które w zestawieniu tworzą piękną kompozycję czy bordiurę.

Skórzana zakładka do książki ręcznie robiona, inspirowana XIX-wiecznymi wzorami
  • Nowy

Skórzana zakładka do...

Cena 45,00 zł

Ręcznie robiona skórzana zakładka do książki, farbowana barwnikami roślinnymi. Wzór - zarówno kompozycja jak i rysunek - inspirowany jest XIX-wiecznymi oprawami książek. Wzór powstaje poprzez odciskanie małych stempli cząstkowych, które w zestawieniu tworzą piękną kompozycję czy bordiurę.

Notes w ręcznie robionej skórzanej oprawie, inspirowanej XIX-wiecznymi wzorami - jasny
  • Nowy

Notes w ręcznie robionej...

Cena 300,00 zł

Zeszyt w ręcznie robionej, skórzanej oprawie. Okładka ręcznie szyta i farbowana barwnikami roślinnymi. Wzór - zarówno kompozycja jak i rysunek - inspirowany jest XIX-wiecznymi oprawami książek. Wzór powstaje poprzez odciskanie małych stempli cząstkowych, które w zestawieniu tworzą piękną kompozycję czy bordiurę.

Ręcznie malowany świecznik na tealighty - słupek
  • Nowy

Ręcznie malowany świecznik...

Cena 45,00 zł

Uroczy malowany ręcznie drewniany świecznik na tealighta w kształcie słupka, ozdobione barwnymi mandalami. Każda kropka i każdy kolor tej barwnej mozaiki są dokładnie przemyślane i znaczące. 

Ręcznie malowana szkatułka pudełko na biżuterię - mandala I
  • Nowy

Ręcznie malowana szkatułka...

Cena 100,00 zł

Piękne malowane ręcznie drewniane pudełko na biżuterię czy inne drobiazgi, ozdobione barwną mandalą. Każda kropka i każdy kolor tej barwnej mozaiki są dokładnie przemyślane i znaczące. 

Ręcznie malowana zakładka...
  • Nowy

Ręcznie malowana zakładka...

Cena 50,00 zł

Piękne malowane ręcznie zakładki do książki, ozdobione barwną kropkowanymi mandalowymi wzoramiKażda kropka i każdy kolor tej barwnej mozaiki są dokładnie przemyślane i znaczące. 

Ręcznie malowana szkatułka na biżuterię - mandala
  • Nowy

Ręcznie malowana szkatułka...

Cena 85,00 zł

Piękne malowane ręcznie drewniane pudełko na biżuterię czy inne drobiazgi, ozdobione barwną mandalą i wpisaną wewnątrz mistyczną sylabą om. Każda kropka i każdy kolor tej barwnej mozaiki są dokładnie przemyślane i znaczące. 

Ręcznie malowane pudełko na biżuterię - mandala
  • Nowy

Ręcznie malowane pudełko na...

Cena 90,00 zł

Piękne malowane ręcznie drewniane pudełko na biżuterię czy inne drobiazgi, ozdobione barwną mandalą. Każda kropka i każdy kolor tej barwnej mozaiki są dokładnie przemyślane i znaczące.