@wszuwarach

Ceramiczne naczynia

Czyli inaczej kategoria ładne, praktyczne i można je stłuc. Zebraliśmy tu wszystkie ceramiczne kubki, kufle, filiżanki, dzbanki, puchary, wazony, misy, miski, doniczki, patery oraz podkładki pod kubki. Przedmioty wykonane są przez twórców z Warmii i Mazur, którzy inspiracji szukają m.in. historii regionu. Znajdziesz tu więc ceramikę nawiązującą do tej czasów pogańskich, wzory związane z wikingami, a także z tradycją ludową i dworską. Oczywiście nie brakuje też współczesnych wzorów.

Ceramiczne naczynia

Jest 31 produktów.

Pokazano 1-12 z 31 pozycji

Aktywne filtry

Ceramiczny talerzyk - liść
 • Nowy

Liść - talerzyk ceramiczny

Cena 40,00 zł

Naturalny liść z warmińskiego ogrodu odciśnięty w glinie, poszkliwiony i wypalony. Ręcznie wykonany w kolorach zieleni, beżu i mięty. Powleczony dwustronnie szkliwem spożywczym. Ceramika artystyczna.

Ceramiczny talerz liść - duży
 • Nowy

Liść duży - talerz ceramiczny

Cena 60,00 zł

Talerz ceramiczny, który powstał przez odcisk prawdziwego liścia z warmińskiego ogrodu. Ręczne wykonanie, kolor szafirowo-zielony, wyraźne żyłkowanie. Powleczony jednostronnie szkliwem spożywczym. 

Ceramiczny talerzyk z kółkami
 • Nowy

Kółka - talerzyk ceramiczny...

Cena 50,00 zł

Talerzyk w kolorze złamanej bieli z motywem czarnych okręgów. Część naczynia pokryta szkliwem, część w naturalnym kolorze gliny. Można serwować na nim produkty spożywcze. Styl minimalistyczny, prosty, zdobienia graficzne.

Ceramiczny talerz z kółkami
 • Nowy

Kółka - talerz ceramiczny

Cena 60,00 zł

Biały talerz z wzorem z czarnych i białych okręgów, wykonany ręcznie. Część naczynia została poszkliwiona, część zachowała naturalny kolor gliny. Idealny do serwowania przekąsek. Prosty, minimalistyczny przedmiot ceramiczny.

Talerz z koronką - ceramika
 • Nowy

Talerz z koronką - ceramika

Cena 150,00 zł

Talerz w kolorze kasztanowym z odciśniętym kwiatowym wzorem w odcieniach turkusu. Ciekawe i bardzo udane połączenie barw. Naczynie pokryte szkliwem spożywczym.

Ceramiczna deska do krojenia
 • Nowy

Ceramiczna deska do sewowania

Cena 95,00 zł

Wykonana ręcznie biała deska ceramiczna z uchwytem. Powierzchnia ozdobiona koronkowym ornamentem w kolorze szarym. Można podawać na niej produkty spożywcze. Kuchenny przedmiot w rustykalnym stylu.

Ceramiczny dzban z patykiem - mniejszy
 • Nowy

Ceramiczny dzban z patykiem...

Cena 90,00 zł

Oryginalne naczynie zrobione ręcznie z gliny szkliwionej na popielaty kolor. Może służyć jako wazon na kwiaty lub przybornik np. na sztućce. Ciekawa rączka z naturalnego drewna i sznura.

Ceramiczny dzban z patykiem - większy
 • Nowy

Ceramiczny dzban z patykiem...

Cena 100,00 zł

Oryginalny pojemnik wykonany ręcznie z gliny szkliwionej w fantazyjne wzory. Może służyć jako wazon na kwiaty lub np. przybornik na długopisy. Dekoracyjny uchwyt z naturalnego drewna i sznurka.

Ceramiczna duża misa pomarańczowo-szara
 • Nowy

Pomarańczowo-szara misa...

Cena 150,00 zł

Pojemna, ręcznie robiona miska w której można przechowywać owoce albo serwować potrawy. Wnętrze w energetycznym pomarańczowym kolorze, z zewnątrz szara. Mocny akcent kolorystyczny, który ożywi wnętrze.

Ceramiczna "postrzępiona" duża misa
 • Nowy

Skrawki - głęboka misa...

Cena 250,00 zł

Artystyczna misa z nieregularnymi krawędziami, jakby uszyta ze skrawków. W środku pokryta na gładko szkliwem w ciemnoszarym kolorze, z zewnątrz naturalna, tylko delikatnie przetarta turkusem. Można używać do produktów spożywczych

Duża żółto-szara ceramiczna patera
 • Nowy

Słońce i popiół -...

Cena 260,00 zł

Duża, asymetryczna misa w kolorze żółtym i szarym. Bardzo dekoracyjna i efektowna, barwny akcent na stole. Szkliwo dopuszczone do kontaktu z żywnością.