Szukaj

W Szuwarach nie mamy kaw z sieciówek. Oferowane przez nas kawy pochodzą z niewielkich, lokalnych palarni, w których staranie dobiera się najwyższej jakości ziarna, wypala się je zgodnie z najwyższymi standardami sztuki roastingu, dbając o odpowiedni poziom wypalenia przy jednoczesnym zachowaniu subtelnych nutek smakowych poszczególnych gatunków kawy. Jeśli więc jesteś wytrawnym kawoszem, umiesz delektować się i docenić smak naprawdę szlachetnego napoju, wskakuj. To miejsce jest dla ciebie. 

Kawa

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Aktywne filtry

Kawa Brazylijska - 100% Arabica Specjality - Cerrado
  • Nowy

Kawa Brazylijska - 100%...

Cena 39,00 zł

Delikatna dla żołądka, aromatyczna i kremowa kawa Cerrado  - 100% Arabika Speciality z Brazylii. Polecana dla osób rozpoczynających fascynującą przygodę w świecie kawy. 

Kawa Warmińska - blend z trzech rodzajów kawy arabica
  • Nowy

Kawa Warmińska - blend...

Cena 39,00 zł

Wystrzałowa mieszanka trzech gatunków ziaren  - w 100% Arabica: 50% Cerrado Monte Carmelo, 30% Colombia Monte Medelin Exelso i 20% Meksyk SHD Esmeralda. W rezultacie niebo w gębie! Zarówno w wersji czarnej jak i z mlekiem. 

Blend Śniadaniowy- orzechowo-korzenna kremowa kawa ziarnista
  • Nowy

Kawa ziarnista - Blend...

Cena 38,00 zł

Delikatna mieszanka dwóch gatunków ziarna - Cerrado of Minas. Arabika Speciality z Brazylii i Cherry AA Fine Robusta z Indii. W połączeniu powstała kawa o łagodnym, lekko orzechowym i korzennym smaku, idealna na obudzenie o poranku.