@wszuwarach

Na ścianę

Wszystko, co można powiesić na ścianie dla ozdoby czy uciechy, czyli obrazy, dekory, płaskorzeźby, ikony, fotografie artystyczne, grafiki, makatki, gobeliny, makramy, zegary. Ręcznie wykonane, precyzyjnie ozdobione, przemyślane i oryginalne prace artystów i rzemieślników z Warmii i Mazur. Wykonane z różnych materiałów - od drewna, przez papier i glinę, po wełnę czesankową. Różne techniki i style, ale zawsze wysoka jakość i kunszt.

Na ścianę

Jest 29 produktów.

Pokazano 1-12 z 29 pozycji

Aktywne filtry

Ceramiczna deska do krojenia
  • Nowy

Ceramiczna deska do sewowania

Cena 95,00 zł

Wykonana ręcznie biała deska ceramiczna z uchwytem. Powierzchnia ozdobiona koronkowym ornamentem w kolorze szarym. Można podawać na niej produkty spożywcze. Kuchenny przedmiot w rustykalnym stylu.

Unieszewo - z cyklu...

Cena 30,00 zł

Nostalgiczne zdjęcie warmińskich szuwarów czarno-białej tonacji, autorstwa Piotra Wyrzykowskiego. Wymiary razem z ramką z passe-partout 20 x 20 cm. Jedno z sześciu z serii "Warmia w czarno-białych kwadratach"

Kwiecewo - z cyklu "Warmia...

Cena 30,00 zł

Brodzące żurawie - stado przyłapane przez obiektyw Piotra Wyrzykowskiego w mglisty poranek w warmińskim Kwiecewie. Czarnobiała fotografia o wymiarach 20x20 cm stanowi część serii "Warmia w czarnobiałych kwadratach"

Głotowo - z cyklu "Warmia w...

Cena 30,00 zł

Sielankowa fotografia pasących się koni z wieżą kościelną w tle, wykonana przez Piotra Wyrzykowskiego. Pełne prostoty i elegancji zdjęcie, oprawione w passe partout o wymiarach 20 x 20 cm. Obejrzyj też inne zdjęcia z serii.

Stary Olsztyn - z cyklu...

Cena 30,00 zł

Naturalne oczko wodne pośród pól - fotografia autorstwa Piotra Wyrzykowskiego. Proste, minimalistycznie zdjęcie warmińskiej przyrody. Wymiary 20 na 20 cm z passe partout. Obejrzyj też inne zdjęcia z serii

Jeziorany - z cyklu...

Cena 30,00 zł

Przepełniony harmonią zamglony pejzaż warmiński sfotografowany przez Piotra Wyrzykowskiego. Doskonale pasuje do minimalistycznego wnętrza. Wymiary 20 na 20 cm z z passe partout. Obejrzyj też inne zdjęcia z serii

Lazurowe Mazury -...

Cena 150,00 zł

Duży talerz ceramiczny w odcieniach turkusu z pracowni Ceramikus, który można zawiesić na ścianie. Malowany ręcznie wzór przypomina zamglony pejzaż mazurski. Z tej samej serii dostępne też kubki. Można myć w zmywarce. 

Na żeglarskim szlaku -...

Cena 30,00 zł

Jacht i stateczek spotykają się na Węgorapie - stare zdjęcie do powieszenia na ścianie. Elegancka reprodukcja w klimacie dawnych Mazur. Wymiary 40 na 50 cm. 

Targ w Piszu - plakat w...

Cena 30,00 zł

Gwarny rynek w Piszu zastawiony wozami konnymi. Klimatyczna fotografia z początku wieku. Wymiary 40x50

Jezioro Nidzkie - plakat w...

Cena 30,00 zł

Najpiękniejsze, najbardziej bajkowe, ukochane przez żeglarzy mazurskie jezioro na starej fotografii. Plakat w stylu vintage - 40x50 cm. 

Matka Boska Zawierzenia -...

Cena 190,00 zł

Maria przedstawiona jest tu jako ciepła, macierzyńska kobieta, która otacza opieką i daje wsparcie. Oryginalny prezent na ważne okazje związane z religią. 

Rowerowe pozdrowienia z...

Cena 30,00 zł

Rowerem z księżyca na Mazury - reprodukcja zwariowanej pocztówki z 1901 roku. Oryginalny prezent dla rowerzystki.