Tu znajdziesz tematyczne prezenty dla miłośników różnych aktywności - dla żeglarzy, rowerzystów, kochających góry, morsowanie, kociarzy, psiarzy, ekologów, ornitologów, czytelników, sportowców i innych miłośników czegokolwiek.

Dla tych, co mają jakieś hobby

Jest 48 produktów.

Pokazano 1-12 z 48 pozycji

Aktywne filtry

Smoczy kufel wikingów II - ceramika archeologiczna
  • -20,00 zł
-20,00 zł

Smoczy kufel wikingów II -...

Cena podstawowa 160,00 zł Cena 140,00 zł

Kolekcjonerski kufel z wizerunkiem smoka na uchwycie. Wewnątrz powleczony szkliwem dopuszczonym do kontaktu z żywnością, na zewnątrz patynowany. Oryginalny prezent w dla współczesnego wikinga. Produkt artystyczny, wykonany ręcznie.

Kufel Trigław z Wolina - ceramika archeologiczna - kufel Wikingów
  • -20,00 zł
-20,00 zł

Kufel Trigław z Wolina -...

Cena podstawowa 160,00 zł Cena 140,00 zł

Kolekcjonerski kufel ceramiczny z wizerunkiem słowiańskiego bóstwa - Pana Trzech Światów. Rękodzieło artystyczne wykonane z naturalnych materiałów

Róża Wiatrów - wisior z brązu

Cena 200,00 zł

Zawieszka w kształcie Róży Wiatrów wykonana ręcznie z brązu. Oryginalny prezent dla miłośnika żagli niezależnie od płci. Żeglarski amulet. Precyzyjna robota pod lupą. 

Filiżanka wikingów  z głową woja - ceramika archeologiczna 300 ml
  • -20,00 zł
-20,00 zł

Filiżanka wikingów z głową...

Cena podstawowa 125,00 zł Cena 105,00 zł

Uchwyt zdobiony rzeźbą głową Wojownika, która nawiązuje do dekoracji na wozie wikińskiej księżniczki. Naczynie ręcznie wykonane, oryginalny prezent dla miłośnika przedmiotów z duszą. Pojemność 0,3 litra, szkliwo dopuszczone do kontaktu z żywnością.

Kufel wikingów z głową...

Cena 160,00 zł

Unikalny kufel z wizerunkiem Wojownika na uchwycie - głowa woja pochodzi z wozu skandynawskiej księżniczki. Oryginalny prezent dla buntownika. Pojedyncze egzemplarze, rękodzieło artystyczne, naturalne materiały

Motyw z zapinki wikińskiej...

Cena 150,00 zł

Unikalny kufel zdobiony wg wzorów wikińskich - wizerunek znaleziony na zapince wikińskiej. Oryginalny prezent dla miłośnika historii, Wikingów, gier RPG i fantasy. Pojedyncze egzemplarze, rękodzieło artystyczne, naturalne materiały

Koń kielich Wikingów -...

Cena 120,00 zł

Unikalny kielich zdobiony wg wzorów wikińskich - wizerunek mitycznego konia. Oryginalny prezent dla miłośnika historii, Wikingów, gier RPG i fantasy. Pojedyncze egzemplarze, rękodzieło artystyczne, naturalne materiały

Motyw z zapinki wikińskiej...

Cena 120,00 zł

Oryginalny kielich lub wazon - ozdoba w stylu wikińskim, wykonana ręcznie przez artystów z Warmii. Precyzyjny i misterny wzór, elegancki i ponadczasowy kształt. 

Drewniana mapa 3D...

Cena 2 400,00 zł

Mapa Mazur od Giżycka do Węgorzewa - jeden z najpiękniejszych i najpopularniejszych szlaków żeglownych Mazur na trójwymiarowej mapie z zaznaczoną głębokością wody i miejscowościami - oryginalny prezent dla ludzi, którzy lubią żeglować.  Efektowny obraz i mapa w jednym. 

Drewniana mapa 3D...

Cena 600,00 zł

Jezioro Łańskie - jedno z najpiękniejszych jezior Warmii na trójwymiarowej mapie z zaznaczoną głębokością wody i miejscowościami - oryginalny prezent dla ludzi, którzy lubią żeglować.  Efektowny obraz i mapa w jednym. 

Drewniana mapa 3D...

Cena 600,00 zł

Jezioro Ryńskie na trójwymiarowej mapie z zaznaczoną głębokością wody i miejscowościami - oryginalny prezent dla ludzi, którzy lubią żeglować. Jedno z największych polskich jezior oraz towarzyszące mu akweny w wersji 3D do powieszenia na ścianie. Efektowny obraz i mapa w jednym. 

Mapa świata - korek

Cena 450,00 zł

Ręcznie wykonana mapa świata, stworzona z prawdziwego południowohiszpańskiego korka. Kontynenty oraz ich nazwy powstały z wycięcia oraz grawerowania techniką laserową. Całość oprawiona w drewniane listwy, które na życzenie możemy dostosować kolorystycznie do Twoich potrzeb. Idealna do przybijania pinezek zarówno na lądzie jak i morzu.