Szukaj

Wszelkie, najczęściej drewniane zabawki dla dzieci w wieku od 3 do 99 lat. Są trwałe, ekologiczne, wykonane z naturalnych i pochodzących z recyklingu materiałów. Wymagają od malucha uruchomienia wyobraźni (z czym on zwykle świetnie sobie radzi, zaskakując rodziców). Piękne i ponadczasowe, nie tylko bawią, ale są też ozdobą pokoju dziecięcego. Są tu m.in. edukacyjne układanki i sensoryczne książeczki 

Klocki, puzzle, układanki

Jest 8 produktów.

Pokazano 1-8 z 8 pozycji

Aktywne filtry

Budowa oka - drewniana...

Cena 100,00 zł

Trzypoziomowa układanka edukacyjna przedstawiająca budowę oka. Zabawa dla małego naukowca, który układanie lubi łączyć z porządną dawką wiedzy. Dowie się z niej m.in. gdzie znajduje się ciałko szkliste i co utrzymuje oko w oczodole. Zabawka dla przyszłego lekarza, albo dla wnuka czy dziecka lekarza (szczególnie jeśli specjalizuje się w okulistyce).

Uwaga: Czas realizacji zamówienia 14 dni.

Stegozaur - drewniany...

Cena 90,00 zł

Zabawka edukacyjna szkielet dinozaura wycięty z drewna. Świetna do zabawy w paleontologa w domu lub na podwórku (szkielet można ukryć w piasku). Dziecko ćwiczy małą motorykę przenosząc i układając kości w odpowiednim miejscu. 

Uwaga - Czas realizacji 14 dni. Jest możliwość wygrawerowania dowolnego imienia na pokrywce pudełka. 

Cykl rozwojowy żaby -...

Cena 80,00 zł

Układanka edukacyjna "Cykl życiowy żaby" w prosty sposób pokazuje jak rozwija się żaba. Dziecko samodzielnie układa poszczególne etapy cyklu życiowego nazywając jego elementy. Nauka poprzez zabawę z pewnością ułatwi dziecku zrozumienie poszczególnych etapów rozwoju żaby i usystematyzuje jego wiedzę. 

Układanka składa się z drewnianej planszy z siedmioma wyjmowanymi elementamiUwaga - Czas realizacji 14 dni. 

Cykl rozwojowy motyla -...

Cena 80,00 zł

Układanka edukacyjna "Cykl rozwojowy motyla" w prosty sposób pokazuje jak z poczwarki rozwija się motyl. Dziecko samodzielnie układa poszczególne etapy cyklu życiowego nazywając jego elementy. Nauka poprzez zabawę z pewnością ułatwi dziecku zrozumienie tego co dzieje się w przyrodzie i usystematyzuje jego wiedzę. 

Układanka składa się z drewnianej planszy z 9 wyjmowanymi elementamiUwaga - Czas realizacji 14 dni. 

Stegozaur Max - kości...

Cena 145,00 zł

Zabawka edukacyjna - szkielet dinozaura wycięty z drewna plus piasek w którym można ukryć kości. Świetna układanka do zabawy w paleontologa. Dziecko ćwiczy małą motorykę przenosząc i układając kości w odpowiednim miejscu. 

Uwaga - Czas realizacji 14 dni. Jest możliwość wygrawerowania dowolnego imienia na pokrywce pudełka. 

Gdzie ten liść - układanka...

Cena 80,00 zł

Dopasuj liść do gatunku drzewa - zabawka edukacyjna. W zestawie 9 drewnianych liści z drzew, które często można spotkać podczas spacerów. Trzeba je zidentyfikować, nazwać i ułożyć. Dla chętnych dodatkowe zadanie plastyczne - pomaluj liście na jesienne barwy. Ciekawa zabawa dla małego obserwatora przyrody.

Czas realizacji do 14 dni.

Połącz liścia - drewniana...

Cena 60,00 zł

Drewniana układanka "Połącz liścia". Zadaniem dziecka jest odnalezienie i połączenie dwóch kawałków liścia z jednego gatunku drzewa. Do rysunku trzeba też dopasować podpis. Układanka w przyjemny sposób ułatwia dziecku naukę gatunków drzew, ćwiczy czytanie i motorykę małą. 

Czas realizacji do 14 dni.

Kolorowa wkładanka -...

Cena 55,00 zł

Kolorowe elipsy o różnych wielkościach pasują tylko w jedno miejsce na planszy. Zadaniem dziecka jest przyporządkowanie odpowiedniego elementu. Zabawa uczy koncentracji, precyzji, kolorów, różnicy między wielkościami, postrzegania i koordynacji wzrokowo-ruchowej. Pozytywnie wpływa również na małą motorykę. 

Czas realizacji 14 dni.