@wszuwarach
Z Warmii i Mazur - sztuka i rękodzieło - wszuwarach.pl

Dla wielu osób Święta Warmia i Cudne Mazury to ostoja spokoju i ucieczka przed zabieganą codziennością. Tęsknisz za spędzonym tu urlopem? Chcesz mieć przy sobie wspomnienie tej krainy? Tu znajdziesz pamiątki z Warmii i Mazur oraz urocze drobiazgi, które będą ci przypominać ten magiczny region.

Z Warmii i Mazur

Jest 33 produktów.

Pokazano 1-12 z 33 pozycji

Aktywne filtry

Unieszewo - z cyklu...

Cena 30,00 zł

Nostalgiczne zdjęcie warmińskich szuwarów czarno-białej tonacji, autorstwa Piotra Wyrzykowskiego. Wymiary razem z ramką z passe-partout 20 x 20 cm. Jedno z sześciu z serii "Warmia w czarno-białych kwadratach"

Kwiecewo - z cyklu "Warmia...

Cena 30,00 zł

Brodzące żurawie - stado przyłapane przez obiektyw Piotra Wyrzykowskiego w mglisty poranek w warmińskim Kwiecewie. Czarnobiała fotografia o wymiarach 20x20 cm stanowi część serii "Warmia w czarnobiałych kwadratach"

Głotowo - z cyklu "Warmia w...

Cena 30,00 zł

Sielankowa fotografia pasących się koni z wieżą kościelną w tle, wykonana przez Piotra Wyrzykowskiego. Pełne prostoty i elegancji zdjęcie, oprawione w passe partout o wymiarach 20 x 20 cm. Obejrzyj też inne zdjęcia z serii.

Stary Olsztyn - z cyklu...

Cena 30,00 zł

Naturalne oczko wodne pośród pól - fotografia autorstwa Piotra Wyrzykowskiego. Proste, minimalistycznie zdjęcie warmińskiej przyrody. Wymiary 20 na 20 cm z passe partout. Obejrzyj też inne zdjęcia z serii

Jeziorany - z cyklu...

Cena 30,00 zł

Przepełniony harmonią zamglony pejzaż warmiński sfotografowany przez Piotra Wyrzykowskiego. Doskonale pasuje do minimalistycznego wnętrza. Wymiary 20 na 20 cm z z passe partout. Obejrzyj też inne zdjęcia z serii

Gryźliny - z cyklu "Warmia...

Cena 30,00 zł

Artystyczne zdjęcie warmińskiej łąki z drzewami, którego autorem jest Piotr Wyrzykowski. Wymiary 20 na 20 cm (już z passe partout). Obejrzyj inne zdjęcia z serii.

Konik weselny mini -...
  • Tylko online

Konik weselny mini -...

Cena 15,00 zł

Ceramiczny konik weselny w wersji miniaturowej – prezent dla gości lub nowożeńców. Ręcznie wykonana figurka, na życzenie możliwe jest umieszczenie pamiątkowego napisu na podstawie. Czas realizacji większego zamówienia ustalany jest indywidualnie.

Mazurski rejs - obraz na...

Cena 70,00 zł

Sunące leniwie po horyzoncie żaglówki… Proste, czyste kolory na wiekowej desce tworzą krajobraz przesycony mazurskim wiatrem i wspomnieniami. Każdy sęk, pęknięcie, linia słojów, czy dziura po gwoździu stają się częścią malarskiej opowieści. 

Mazurski obraz na starej...

Cena 100,00 zł

Błękit wody i białe żagle… Proste, czyste kolory na wiekowej desce tworzą krajobraz przesycony mazurskim wiatrem i wspomnieniami. Każdy sęk, pęknięcie, linia słojów czy dziura po gwoździu stają się częścią malarskiej opowieści.

Na żeglarskim szlaku -...

Cena 30,00 zł

Jacht i stateczek spotykają się na Węgorapie - stare zdjęcie do powieszenia na ścianie. Elegancka reprodukcja w klimacie dawnych Mazur. Wymiary 40 na 50 cm. 

Mazurska Łąka - patera...

Cena 150,00 zł

Duży, ręcznie robiony talerz z wytłaczanym motywem ziół z polskich łąk. Naturalna, beżowo-zielona kolorystyka i delikatny wzór doskonale pasuje do minimalistycznych i rustykalnych aranżacji. Można myć w zmywarce.