Mamy tu różne cuda do dziecięcego królestwa - meble,ozdoby, dekoracje, zegary, obrazki, i wszystko, co przyda się do urządzenia dziecięcego pokoju. 

Pokój dziecka

Jest 18 produktów.

Pokazano 1-12 z 18 pozycji

Aktywne filtry

Tapicerowane krzesełko...

Cena 280,00 zł

Klasyczne, szare autorskie krzesełko dla najmłodszych. Finezyjny mebelek będzie towarzyszył Waszym pociechom podczas zabawy, czytania książeczek czy w trakcie twórczego spędzania czasu z farbkami i kredkami.  

Tapicerowana sofa dziecięca...

Cena 480,00 zł

Elegancka autorska dwuosobowa sofa dla najmłodszych w pięknym połączeniu granatu i różu. Finezyjny mebelek będzie towarzyszył Waszym pociechom podczas zabawy, czytania książeczek czy w trakcie twórczego spędzania czasu z farbkami i kredkami.

Tapicerowana dwuosobowa...

Cena 480,00 zł

Bajkowa autorska dwuosobowa sofa dla najmłodszych z efemerycznymi postaciami z legend i mitów. Finezyjny mebelek będzie towarzyszył Waszym pociechom podczas zabawy, czytania książeczek czy w trakcie twórczego spędzania czasu z farbkami i kredkami.

Dekoracyjny ręcznie robiony wodoodporny materacyk dziecięcy - Pink Velvet
  • Tylko online

Materacyk dziecięcy - Pink...

Cena 260,00 zł

Dekoracyjny i jakże funkcjonalny autorski materacyk dla dzieci w pięknej kolorystyce pudrowego różu. Mebelek będzie towarzyszył Waszym pociechom podczas zabawy, rodzinnego kina domowego, nocowanek ze znajomymi czy w trakcie codziennych szaleństw.  Idealnie sprawdzi się również w plenerze, ponieważ jego obicie jest wodoodporne. 

Obrazki do pokoju...

Cena 85,00 zł

Kolorowy wydruk obrazków do pokoju dziecięcego - magiczny, ciepły i pełen prostowy. Trochę realistyczny, trochę baśniowy, kolory tajemnicze i stonowane. 

Dekoracyjny ręcznie szyty materacyk dziecięcy - szary - Great Grey
  • Tylko online

Materacyk dziecięcy - Great...

Cena 260,00 zł

Dekoracyjny i jakże funkcjonalny autorski materacyk dla dzieci w kolorze ciepłej szarości. Mebelek będzie towarzyszył Waszym pociechom podczas zabawy, rodzinnego kina domowego, nocowanek ze znajomymi czy w trakcie codziennych szaleństw.  Idealnie sprawdzi się również w plenerze, ponieważ jego obicie jest wodoodporne. 

Tapicerowana dwuosobowa...

Cena 480,00 zł

Bajkowa autorska dwuosobowa sofa dla najmłodszych z wzorem liści monstery. Finezyjny mebelek będzie towarzyszył Waszym pociechom podczas zabawy, czytania książeczek czy w trakcie twórczego spędzania czasu z farbkami i kredkami.

Obrazki do pokoju...

Cena 85,00 zł

Kolorowy wydruk obrazka "Sen o Błękitnym Lesie" do pokoju dziecięcego - magiczny, ciepły i pełen prostowy. Trochę realistyczny, trochę baśniowy, kolory tajemnicze i stonowane. 

Aparat fotograficzny z...
  • -25,00 zł
-25,00 zł

Aparat fotograficzny z...

Cena podstawowa 50,00 zł Cena 25,00 zł

Ruchomy obiektyw, żywe kolory, ręcznie wykonany. Rozwija wyobraźnię zamiast ją wyręczać. Ekologiczne materiały.

Obrazek do pokoju...

Cena 85,00 zł

Kolorowy wydruk obrazka "Sen Wilka" do pokoju dziecięcego - magiczny, ciepły i pełen prostowy. Trochę realistyczny, trochę baśniowy, kolory tajemnicze i stonowane. 

Obrazek do pokoju...

Cena 85,00 zł

Kolorowy wydruk obrazka "Kiełkowanie" do pokoju dziecięcego - magiczny, ciepły i pełen prostowy. Trochę realistyczny, trochę baśniowy, kolory tajemnicze i stonowane.