Mamy tu różne cuda do dziecięcego królestwa - meble,ozdoby, dekoracje, zegary, obrazki, i wszystko, co przyda się do urządzenia dziecięcego pokoju. 

Pokój dziecka

Jest 18 produktów.

Pokazano 1-12 z 18 pozycji

Aktywne filtry

Tapicerowane krzesełko...

Cena 280,00 zł

Klasyczne, szare autorskie krzesełko dla najmłodszych. Finezyjny mebelek będzie towarzyszył Waszym pociechom podczas zabawy, czytania książeczek czy w trakcie twórczego spędzania czasu z farbkami i kredkami.  

Tapicerowana sofa dziecięca...

Cena 480,00 zł

Elegancka autorska dwuosobowa sofa dla najmłodszych w pięknym połączeniu granatu i różu. Finezyjny mebelek będzie towarzyszył Waszym pociechom podczas zabawy, czytania książeczek czy w trakcie twórczego spędzania czasu z farbkami i kredkami.

Tapicerowana dwuosobowa...

Cena 480,00 zł

Bajkowa autorska dwuosobowa sofa dla najmłodszych z efemerycznymi postaciami z legend i mitów. Finezyjny mebelek będzie towarzyszył Waszym pociechom podczas zabawy, czytania książeczek czy w trakcie twórczego spędzania czasu z farbkami i kredkami.

Dekoracyjny ręcznie robiony wodoodporny materacyk dziecięcy - Pink Velvet
  • Tylko online

Materacyk dziecięcy - Pink...

Cena 260,00 zł

Dekoracyjny i jakże funkcjonalny autorski materacyk dla dzieci w pięknej kolorystyce pudrowego różu. Mebelek będzie towarzyszył Waszym pociechom podczas zabawy, rodzinnego kina domowego, nocowanek ze znajomymi czy w trakcie codziennych szaleństw.  Idealnie sprawdzi się również w plenerze, ponieważ jego obicie jest wodoodporne. 

Obrazki do pokoju...

Cena 85,00 zł

Kolorowy wydruk obrazków do pokoju dziecięcego - magiczny, ciepły i pełen prostowy. Trochę realistyczny, trochę baśniowy, kolory tajemnicze i stonowane. 

Dekoracyjny ręcznie szyty materacyk dziecięcy - szary - Great Grey
  • Tylko online

Materacyk dziecięcy - Great...

Cena 260,00 zł

Dekoracyjny i jakże funkcjonalny autorski materacyk dla dzieci w kolorze ciepłej szarości. Mebelek będzie towarzyszył Waszym pociechom podczas zabawy, rodzinnego kina domowego, nocowanek ze znajomymi czy w trakcie codziennych szaleństw.  Idealnie sprawdzi się również w plenerze, ponieważ jego obicie jest wodoodporne. 

Tapicerowana dwuosobowa...

Cena 480,00 zł

Bajkowa autorska dwuosobowa sofa dla najmłodszych z wzorem liści monstery. Finezyjny mebelek będzie towarzyszył Waszym pociechom podczas zabawy, czytania książeczek czy w trakcie twórczego spędzania czasu z farbkami i kredkami.

Obrazki do pokoju...

Cena 85,00 zł

Kolorowy wydruk obrazka "Sen o Błękitnym Lesie" do pokoju dziecięcego - magiczny, ciepły i pełen prostowy. Trochę realistyczny, trochę baśniowy, kolory tajemnicze i stonowane. 

Obrazek do pokoju...

Cena 85,00 zł

Kolorowy wydruk obrazka "Sen Wilka" do pokoju dziecięcego - magiczny, ciepły i pełen prostowy. Trochę realistyczny, trochę baśniowy, kolory tajemnicze i stonowane. 

Aparat fotograficzny z...

Cena 50,00 zł

Przedmiot kolekcjonerski w kształcie aparatu, wykonany z kawałków wysokogatunkowego drewna i metalowych części z recyklingu. Do sesji oraz jako dekoracja. Wiele unikatowych modeli.