Wszystko oprócz ubrań - tych szukajcie w dziale z ubraniami. Tu zebraliśmy zabawki, lalki, meble, ozdoby do pokoju, książki, plecaczki - wszystko, co mamy dla najmłodszych.

Dziecko

Jest 31 produktów.

Pokazano 1-12 z 31 pozycji

Aktywne filtry

Aparat fotograficzny z drewna - do dekoracji 1
  • -25,00 zł
-25,00 zł

Aparat fotograficzny z...

Cena podstawowa 50,00 zł Cena 25,00 zł

Przedmiot kolekcjonerski w kształcie aparatu, wykonany z kawałków wysokogatunkowego drewna i metalowych części z recyklingu. Do sesji oraz jako dekoracja. Wiele unikatowych modeli.

Ołowiane żołnierzyki...

Cena 130,00 zł

Oryginalne żołnierzyki ołowiane ręcznie odlane ze starej formy. Kiedyś zabawka dla chłopca, dziś ozdoba w stylu retro. Prezent dla miłośnika historii i militariów. Komplet żołnierzyków kolekcjonerskich w ozdobnym pudełku drewnianym dostępne w sklepie Szuwary. Do samodzielnego malowania.

Siostrzyczka - duża szmaciana lalka
  • -25,00 zł
-25,00 zł

Siostrzyczka - duża...

Cena podstawowa 150,00 zł Cena 125,00 zł

Wesoła, ręcznie wykonana lalka szmacianka w stylu vintage. Ubrana w kwiecisty kombinezon. Wełniane włosy, haftowana buzia, miękkie wypełnienie. Wysokość 75 cm. Lalka dla jedynaczki.

Braciszek - duża szmaciana lalka
  • -25,00 zł
-25,00 zł

Braciszek - duża szmaciana...

Cena podstawowa 150,00 zł Cena 125,00 zł

Lalka szmacianka w starym stylu, wykonana ręcznie. Wiejski chłopiec ubrany w lnianą koszulę i spodnie. Wysokość 75 cm. Miękka przytulanka i uszyta z przyjemnych w dotyku materiałów. Handmade

Mireczka - duża szmaciana lalka
  • -25,00 zł
-25,00 zł

Mireczka - duża szmaciana...

Cena podstawowa 150,00 zł Cena 125,00 zł

Fioletowa lalka szmacianka w stylu vintage, ręcznie wykonana. Wełniane włosy, długie ręce i nogi, wysokość ok. 95 cm, zdejmowane ubranko. Do przytulania i zabawy

Ptak - łużycka grzechotka ceramiczna. Pogański prezent z okazji narodzin dziecka
  • -10,00 zł
-10,00 zł

Ptak amulet - łużycka...

Cena podstawowa 75,00 zł Cena 65,00 zł

Ptak - grzechotka z okresu halsztackiego kultury łużyckiej (650-400 p.n.e.). Ceramiczne grzechotki pierwotnie pełniły funkcje przy ofiarach wotywnych i zabiegach magiczno-kultowych, dźwiękiem i kształtem miały odstraszać złe siły oraz demony. Później zabawka dziecięca. 

Może np. służyć jako zabawka czy oryginalna ozdoba do postawienia na półce. Oryginalny prezent z okazji narodzin dziecka, albo na nową drogę życia np. ślub

Kolorowa wkładanka -...

Cena 55,00 zł

Kolorowe elipsy o różnych wielkościach pasują tylko w jedno miejsce na planszy. Zadaniem dziecka jest przyporządkowanie odpowiedniego elementu. Zabawa uczy koncentracji, precyzji, kolorów, różnicy między wielkościami, postrzegania i koordynacji wzrokowo-ruchowej. Pozytywnie wpływa również na małą motorykę. 

Czas realizacji 14 dni.

Połącz liścia - drewniana...

Cena 60,00 zł

Drewniana układanka "Połącz liścia". Zadaniem dziecka jest odnalezienie i połączenie dwóch kawałków liścia z jednego gatunku drzewa. Do rysunku trzeba też dopasować podpis. Układanka w przyjemny sposób ułatwia dziecku naukę gatunków drzew, ćwiczy czytanie i motorykę małą. 

Czas realizacji do 14 dni.

Gdzie ten liść - układanka...

Cena 80,00 zł

Dopasuj liść do gatunku drzewa - zabawka edukacyjna. W zestawie 9 drewnianych liści z drzew, które często można spotkać podczas spacerów. Trzeba je zidentyfikować, nazwać i ułożyć. Dla chętnych dodatkowe zadanie plastyczne - pomaluj liście na jesienne barwy. Ciekawa zabawa dla małego obserwatora przyrody.

Czas realizacji do 14 dni.

Stegozaur Max - kości...

Cena 145,00 zł

Zabawka edukacyjna - szkielet dinozaura wycięty z drewna plus piasek w którym można ukryć kości. Świetna układanka do zabawy w paleontologa. Dziecko ćwiczy małą motorykę przenosząc i układając kości w odpowiednim miejscu. 

Uwaga - Czas realizacji 14 dni. Jest możliwość wygrawerowania dowolnego imienia na pokrywce pudełka. 

Cykl rozwojowy motyla -...

Cena 80,00 zł

Układanka edukacyjna "Cykl rozwojowy motyla" w prosty sposób pokazuje jak z poczwarki rozwija się motyl. Dziecko samodzielnie układa poszczególne etapy cyklu życiowego nazywając jego elementy. Nauka poprzez zabawę z pewnością ułatwi dziecku zrozumienie tego co dzieje się w przyrodzie i usystematyzuje jego wiedzę. 

Układanka składa się z drewnianej planszy z 9 wyjmowanymi elementamiUwaga - Czas realizacji 14 dni. 

Tapicerowane krzesełko...

Cena 280,00 zł

Klasyczne, szare autorskie krzesełko dla najmłodszych. Finezyjny mebelek będzie towarzyszył Waszym pociechom podczas zabawy, czytania książeczek czy w trakcie twórczego spędzania czasu z farbkami i kredkami.