Szukaj

Pierścionki i pierścienie

Tu znajdziecie pierścienie i pierścionki, które doskonale uzupełniają każdą stylizację. Są pełne fantazji, czasem zabawne czy symbolicznie, a zawsze bardzo precyzyjnie wykonane. Mamy pierścionki, obrączki, pierścienie i sygnety według autorskich pomysłów projektantów biżuterii z Warmii i Mazur. Wszystkie oryginalne, wyjątkowe i hand made. Pierścienie dla kobiet i pierścienie męskie.

Pierscionki

Jest 10 produktów.

Pokazano 1-10 z 10 pozycji

Aktywne filtry

Uroboros - Wąż połykający...

Cena 285,00 zł

Obrączka z brązu ozdobiona ornamentem przedstawiającym Uroborosa - węża połykającego własny ogon, który nieustannie odradza się z samego siebie. Precyzyjnie wykonana w olsztyńskiej pracowni Zahario, drobne szczegóły cyzelowane pod lupą. Oryginalna biżuteria z symboliką.

Korzenie - pierścień z brązu

Cena 220,00 zł

Obrączka z brązu ozdobiona ornamentem splątanych korzeni. Precyzyjnie wykonana w olsztyńskiej pracowni Zahario, drobne szczegóły cyzelowane pod lupą. Oryginalna biżuteria z symbolami.

Pierścień z brązu - "M"

Cena 180,00 zł

Prosty pierścień wykonany z brązu w kształcie kwadratu z literą "M" - z pracowni Zahario. 

Sygnet z brązu - Czaszka

Cena 320,00 zł

Wyjątkowy pierścień wykonany z brązu w kształcie czaszki - symbolu siły, odwagi, śmierci i człowieczeństwa - z pracowni Zahario. 

Pierścień z brązu - Oko

Cena 210,00 zł

Wyjątkowy pierścień wykonany z brązu w kształcie oka - symbolu światła, władzy, miłości i umysłu - z pracowni Zahario. 

Fazy Księżyca - pierścień z...

Cena 180,00 zł

Obrączka z brązu ozdobiona ornamentem przedstawiającym fazy księżyca. Precyzyjnie wykonana w olsztyńskiej pracowni Zahario, drobne szczegóły cyzelowane pod lupą. Oryginalna biżuteria z symbolami lunarnymi.

Żaba - pierścień z brązu

Cena 165,00 zł

Pierścień z brązu z żabą zamiast błyszczącego oczka. Precyzyjnie wyrzeźbiony płaz sprawia intrygujące wrażenie i doda oryginalności nawet prostemu strojowy. Biżuteria z olsztyńskiej pracowni Zahario

Obrączki z brązu - Czaszka...

Cena 235,00 zł

Ręcznie wykonane dwie obrączki z brązu, na każdej czaszka ze skrzyżowanymi piszczelami. Bardzo precyzyjna robota. Detale pierścionków wykonane pod lupą w pracowni jubilerskiej Zahario w Olsztynie.