Szukaj

Batikowe dekory - wyjątkowe dekoracja do domu. Batik to technika malarska, która polega na nakładaniu wosku na tkaninę, a następnie farbowaniu tkaniny barwnikiem - miejsca zajęte woskiem nie zostają zabarwione, tworząc na tkaninie rysunek. Batki tworzone przez szuwarowych twórców to prawdziwe dzieła sztuki, które dodadzą smaku i elegancji wnętrzu. 

Batik

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Aktywne filtry

Makatka batikowa na...
  • -100,00 zł
-100,00 zł

Makatka batikowa na...

Cena podstawowa 890,00 zł Cena 790,00 zł

Duży batik na jedwabiu Jamnik. Pomysł na prezent nie tylko dla miłośnika psów. Oryginalna ozdoba na ścianę, tkanina artystyczna ręcznie zdobiona autorstwa Wilgi Badowskiej. 

Makatka batikowa na...
  • -100,00 zł
-100,00 zł

Makatka batikowa na...

Cena podstawowa 670,00 zł Cena 570,00 zł

Jedwabna makatka batikowa z jamnikiem - oryginalna ozdoba na ścianę. Miękka, kobieca, refleksyjna tkanina od Wilgi Badowskiej oprawiona w ramę z aksamitu. Ręczna robota, staranne wykonanie, przesłanie w duchu slow. Cudowny prezent dla ludzi z fantazją i poczuciem humoru - sztuka użytkowa w najepszym gatunku.

Batikowy obraz - malowana tkanina - jamnik na jedwabiu. Autor: Wilga Badowska i Ewa Kaczorowska.
  • -70,00 zł
-70,00 zł

Makatka batikowa na...

Cena podstawowa 450,00 zł Cena 380,00 zł

Jedwabna makatka batikowa z bardzo długim jamnikiem - oryginalna ozdoba na ścianę. Miękka, kobieca, zabawna tkanina od Wilgi Badowskiej, oprawiona w ramę z aksamitu autorstwa Ewy Kaczyńskiej. Ręczna robota, staranne wykonanie. Prezent na parapetówkę dla ludzi z fantazją i poczuciem humoru - sztuka użytkowa w najepszym gatunku.