Szuwary - cuda handmade z Warmii i Mazur  - wszystko dla człowieka

Zebrałyśmy tu przydatne drobiazgi, torebki, ubrania, biżuterię, kosmetyki i inne osobiste rzeczy, które sprawiają ludziom radość. Nie ma tu produktów z modnych sklepów i elektronicznych gadżetów, a wyłącznie ręcznie robione, oryginalne dzieła, czy kreatywne zabawki, które poruszają wyobraźnię.

Jeśli nie chcesz podążać za najpopularniejszymi trendami, lecz tworzyć własny styl - dobrze trafiłeś.  

Człowiek z klasą

Jest 228 produktów.

Pokazano 1-12 z 228 pozycji

Aktywne filtry

Herbata z konopi siewnych - ekologiczna z Warmii
  • Nowy

Herbata z konopi siewnych -...

Cena 30,00 zł

Herbata z konopi - susz z kwiatów i liści Cannabis Sativa L., czyli konopii siewnych (ich uprawa i wykorzystywanie jest legalne w Polsce).

Napar z konopi siewnych korzystnie wpływa na stany lękowe i depresje oraz zmniejsza napięcie nerwowe. Delikatnie uspokaja i poprawia nastrój. Źródło witamin i dobroczynnych pierwiastków m.in. B i E, wapnia, fosforu, magnezu.

Konfitura z Malin - Mazurskie Słoiki
  • Nowy

Konfitura z Malin -...

Cena 25,00 zł

330 ml pysznej konfitury z naturalnych owoców malin. Wszystkie przetwory Mazurskich Słoików przygotowywane są według domowych receptur gospodyń z Mazur. Każdy jest pyszny albo ciekawy i ma inne właściwości prozdrowotne. 

Syrop z Kwiatostanu i Młodych Pędów Sosny - Mazurskie Słoiki - 330ml
  • Nowy

Syrop z Kwiatostanu i...

Cena 25,00 zł

330 ml pysznego syropu z naturalnych kwiatów i pędów sosny. Wszystkie przetwory Mazurskich Słoików przygotowywane są według domowych receptur gospodyń z Mazur. Każdy jest pyszny albo ciekawy i ma inne właściwości prozdrowotne. 

Bergamota, pomarańcza, cytryna - zapachowa tabliczka z wosku z olejkami eterycznymi
  • Nowy

Bergamota, pomarańcza,...

Cena 40,00 zł

Aromaterapeutyczna tabliczka woskowa ręcznie tworzona, łączy w sobie zapach pszczelego wosku z dodatkiem olejków eterycznych - bergamotki, pomarańczy i cytryny. 100% Natury. Pachnąca tabliczka zapakowana w ozdobne pudełko - jest to gotowy zestaw prezentowy. 

Mazurskie Słoiki - prezentowy zestaw tradycyjnych przetworów
  • Nowy

Mazurskie Słoiki -...

Cena 105,00 zł

Zapakowany na prezent zestaw 6 rodzajów soków, syropów i przecierów z naturalnych owoców, ziół i kwiatów w słoikach 300 ml oraz torebka suszonej lipy. Przetwory przygotowywane są według domowych receptur gospodyń z Mazur. Każdy jest pyszny albo ciekawy i ma inne właściwości prozdrowotne. 

W sezonie 2021/2022 zestaw podstawowy to 6 słoików i torebka z lipową herbatką: konfitura z płatków dzikiej róży, syrop różany,  syrop z pędów młodej sosny, syrop z owocu czarnego bzu, konfitura malinowa, 100% przecier z rokitnik i herbata z suszonego kwiatu lipy.

Zawartość każdego słoiczka ma smak pyszny, albo ciekawy oraz inne właściwości prozdrowotne. 

Ręcznie malowana zakładka...
  • Nowy

Ręcznie malowana zakładka...

Cena 50,00 zł

Piękne malowane ręcznie zakładki do książki, ozdobione barwną kropkowanymi mandalowymi wzoramiKażda kropka i każdy kolor tej barwnej mozaiki są dokładnie przemyślane i znaczące. 

Bordowy notes w ręcznie robionej skórzanej oprawie, inspirowanej XIX-wiecznymi wzorami
  • Nowy

Bordowy notes w ręcznie...

Cena 300,00 zł

Bordowy zeszyt w ręcznie robionej, skórzanej oprawie. Okładka ręcznie szyta i farbowana barwnikami roślinnymi. Wzór - zarówno kompozycja jak i rysunek - inspirowany jest XIX-wiecznymi oprawami książek. Wzór powstaje poprzez odciskanie małych stempli cząstkowych, które w zestawieniu tworzą piękną kompozycję czy bordiurę.

Skórzana zakładka do książki ręcznie robiona, inspirowana XIX-wiecznymi wzorami
  • Nowy

Skórzana zakładka do...

Cena 45,00 zł

Ręcznie robiona skórzana zakładka do książki, farbowana barwnikami roślinnymi. Wzór - zarówno kompozycja jak i rysunek - inspirowany jest XIX-wiecznymi oprawami książek. Wzór powstaje poprzez odciskanie małych stempli cząstkowych, które w zestawieniu tworzą piękną kompozycję czy bordiurę.

Notes w ręcznie robionej skórzanej oprawie, inspirowanej XIX-wiecznymi wzorami - jasny
  • Nowy

Notes w ręcznie robionej...

Cena 300,00 zł

Zeszyt w ręcznie robionej, skórzanej oprawie. Okładka ręcznie szyta i farbowana barwnikami roślinnymi. Wzór - zarówno kompozycja jak i rysunek - inspirowany jest XIX-wiecznymi oprawami książek. Wzór powstaje poprzez odciskanie małych stempli cząstkowych, które w zestawieniu tworzą piękną kompozycję czy bordiurę.

Bransoleta z brązu - Destroy

Cena 165,00 zł

Ręcznie robiona bransoletka  ze skóry z magnetycznym zapięciem w kształcie przeżartych erozją blaszek.  Detale wykonane pod lupą. Możliwość dopasowania długości rzemienia do indywidualnego zamówienia. Kultowy projekt Zahario

Bransoleta z brązu - Wilki...

Cena 630,00 zł

Bransoletka składająca się z misternie wykonanej głowy wilka na tle lasu. Ten element jest jednoczenie magnetycznym zapięciem, umieszczonym na skórzanym pasku.

Bransoleta z brązu - Łowca...

Cena 350,00 zł

Oryginalna bransoleta składająca się ze skórzanych rzemieni, na których zawieszono różnie zdobione czaszki. Bransoleta ma magnetyczne zapięcie. Precyzyjne wykonanie głów nadaje bransolecie niepowtarzalny charakter.