Szuwary - cuda handmade z Warmii i Mazur  - wszystko dla człowieka

Zebrałyśmy tu przydatne drobiazgi, torebki, ubrania, biżuterię, kosmetyki i inne osobiste rzeczy, które sprawiają ludziom radość. Nie ma tu produktów z modnych sklepów i elektronicznych gadżetów, a wyłącznie ręcznie robione, oryginalne dzieła, czy kreatywne zabawki, które poruszają wyobraźnię.

Jeśli nie chcesz podążać za najpopularniejszymi trendami, lecz tworzyć własny styl - dobrze trafiłeś.  

Człowiek z klasą

Jest 193 produktów.

Pokazano 1-12 z 193 pozycji

Aktywne filtry

Skórzany piórnik szyty ręcznie, inspirowany XIX-wiecznymi wzorami
  • Nowy

Skórzany piórnik szyty...

Cena 105,00 zł

Skórzany piórnik ręcznie robiony. Piórniczek ręcznie szyty i farbowany. Na wierzchu odciśnięty wzór. 

Aromaterapeutyczny...

Cena 60,00 zł

Ekologiczny zestaw odświeżający do samochodu -  gliniana zawieszka do nasączania i buteleczka wonnych olejków eterycznych to w 100 % naturalne składniki, do odświeżania zapachu w aucie i uprzyjemniania jazdy. Pachnie cytrusowo, korzennie i rozmarynową nutą. Wytworzone w manufakturze Tygiel Warmiński. 

Zeszyt w ręcznie robionej...

Cena 300,00 zł

Zeszyt w ręcznie robionej, skórzanej oprawie. Okładka ręcznie szyta i farbowana barwnikami roślinnymi. Wzór - zarówno kompozycja jak i rysunek - inspirowany jest XIX-wiecznymi oprawami książek. Wzór powstaje poprzez odciskanie małych stempli cząstkowych, które w zestawieniu tworzą piękną kompozycję czy bordiurę.

Ołowiane żołnierzyki...

Cena 190,00 zł

Oryginalne żołnierzyki ołowiane ręcznie odlane ze starej formy i malowane w barwy Armii Pruskiej z wojny siedmioletniej 1760 roku. Kiedyś zabawka dla chłopca, dziś ozdoba w stylu retro. Prezent dla miłośnika historii i militariów. Komplet żołnierzyków kolekcjonerskich w ozdobnym pudełku drewnianym dostępne w sklepie Szuwary. 

Skórzany piórnik z orłem...

Cena 105,00 zł

Skórzany piórnik ręcznie robiony. Piórniczek ręcznie szyty i farbowany. Na wierzchu odciśnięty orzeł. Powstaje poprzez odciskanie małych stempli.

Błękitna rosa - szklany...

Cena 155,00 zł

Naszyjnik szklany wykonany ręcznie w pracowni ElizjumArt, zawieszony na czarnym sznurku. Błękitne szkło wypełniają przeźroczyste bąbelki, niczym krople rosy Długość naszyjnika regulowana węzłem przesuwnym, końcówki rzemienia zakończone supełkami. Oryginalny i efektowny wisiorek robiony ręcznie.

Mgiełka na dobrą zimę -...

Cena 55,00 zł

Zimno? Czujesz nieprzyjemny wewnętrzny chłód? Specjalnie dobrana mieszanka olejków eterycznych rozgrzeje i otoczy ciepłym przyjemnym zapachem.

"Mgiełka na dobrą zimę" to w 100 % naturalne składniki - można rozpylić ją w domu, w samochodzie, albo spryskać ubranie np. szalik, by zapach towarzyszył nam przez cały dzień. Ma właściwości rozgrzewające i pachnie korzennie i cytrusowo z przyjemną nutą drzewa sandałowego.

Wytworzone w manufakturze Tygiel Warmiński. 

Przecier z owoców rokitnika...

Cena 22,00 zł

330 ml odżywczego przecieru z owocu rokitnika, zwanego "złotem Syberii". Wszystkie przetwory Mazurskich Słoików przygotowywane są według domowych receptur gospodyń z Mazur. Każdy jest pyszny albo ciekawy i ma inne właściwości prozdrowotne. 

Płatki Róży Ucierane z...

Cena 32,00 zł

900 ml pysznych płatków dzikiej róży ucieranych z cukrem róży - doskonały dodatek do ciast czy nadzienie do pączków. Wszystkie przetwory Mazurskich Słoików przygotowywane są według domowych receptur gospodyń z Mazur. Każdy jest pyszny albo ciekawy i ma inne właściwości prozdrowotne. 

Syrop z Kwiatostanu i...

Cena 32,00 zł

900 ml pysznego syropu z naturalnych kwiatów i pędów sosny. Wszystkie przetwory Mazurskich Słoików przygotowywane są według domowych receptur gospodyń z Mazur. Każdy jest pyszny albo ciekawy i ma inne właściwości prozdrowotne. 

Syrop z Kwiatu Czarnego Bzu...

Cena 32,00 zł

900 ml pysznego syropu z naturalnych kwiatów czarnego bzu. Wszystkie przetwory Mazurskich Słoików przygotowywane są według domowych receptur gospodyń z Mazur. Każdy jest pyszny albo ciekawy i ma inne właściwości prozdrowotne.