Szukaj

Opcje przeglądania

Kategorie

Kategorie

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Waga

Waga

  • 0kg - 1kg

Szuwary - cuda handmade z Warmii i Mazur  - wszystko dla człowieka

Zebrałyśmy tu przydatne drobiazgi, torebki, ubrania, biżuterię, kosmetyki i inne osobiste rzeczy, które sprawiają ludziom radość. Nie ma tu produktów z modnych sklepów i elektronicznych gadżetów, a wyłącznie ręcznie robione, oryginalne dzieła, czy kreatywne zabawki, które poruszają wyobraźnię.

Jeśli nie chcesz podążać za najpopularniejszymi trendami, lecz tworzyć własny styl - dobrze trafiłeś.  

Człowiek z klasą

Jest 255 produktów.

Pokazano 1-12 z 255 pozycji

Aktywne filtry

Skórzany piórnik szyty ręcznie, inspirowany XIX-wiecznymi wzorami
  • Nowy

Skórzany piórnik szyty...

Cena 115,00 zł

Skórzany piórnik ręcznie robiony. Piórniczek ręcznie szyty i farbowany. Na wierzchu odciśnięty wzór. 

Miód z propolisem z...

Cena 29,00 zł

Miód rzepakowy z propolisem, niezwykle odżywczy, o kremowej gładkiej konsystencji.  Pochodzi z warmińskiej pasieki, w której priorytetem jest uzyskanie czystego, nieskażonego chemią i w 100 % naturalnego miodu. 

Klonowo-mniszkowy miód z...

Cena 29,00 zł

Miód mniszkowo-klonowy - nieoczywisty i niezbyt często spotykany smak. Kompozycja kwiatowego smaku  mniszkowego nektaru i  odurzającego aromatu przydrożnych klonów.  

Miód gryczany z warmińskiej...

Cena 25,00 zł

Miód gryczany, intensywny, ciemny i bardzo aromatyczny. Ciemne złoto zebrane przez pracowite pszczoły na pograniczu bajecznych krain - Warmi i Mazur

Kremowy miód rzepakowy z...

Cena 23,00 zł

Miód rzepakowy o kremowej gładkiej konsystencji. Słodki, miękki i zdrowy. Pochodzi z warmińskiej pasieki, w której priorytetem jest uzyskanie czystego, nieskażonego chemią i w 100 % naturalnego miodu. 

Miód leśny z warmińskiej...

Cena 27,00 zł

Miód leśny, pachnący malinami i leśnymi ziołami. Pyszny, delikatny i mający właściwości zdrowotne dzikich malin - idealny przy leczeniu przeziębienia lub do rozgrzania organizmu. 

Uroboros - Wąż połykający...

Cena 285,00 zł

Obrączka z brązu ozdobiona ornamentem przedstawiającym Uroborosa - węża połykającego własny ogon, który nieustannie odradza się z samego siebie. Precyzyjnie wykonana w olsztyńskiej pracowni Zahario, drobne szczegóły cyzelowane pod lupą. Oryginalna biżuteria z symboliką.

Korzenie - pierścień z brązu

Cena 220,00 zł

Obrączka z brązu ozdobiona ornamentem splątanych korzeni. Precyzyjnie wykonana w olsztyńskiej pracowni Zahario, drobne szczegóły cyzelowane pod lupą. Oryginalna biżuteria z symbolami.

Pierścień z brązu - "M"

Cena 180,00 zł

Prosty pierścień wykonany z brązu w kształcie kwadratu z literą "M" - z pracowni Zahario.