Szukaj

Tu znajdziesz różne rzeczy z drewna - wszystko, co nie mieści się w pozostałych kategoriach - drewniane wieszaki, łyżki, drobnostki. 

Różne

Jest 7 produktów.

Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Aktywne filtry

Drewniany stojak na papier...

Cena 65,00 zł

Stojak na papierowe ręczniki z drewna wiązowego. Naturalny, nielakierowany, ręcznie robiony - idealny do rustykalnej kuchni. Stabilny i solidny uchwyt na ręczniki papierowe z litego drewna. Trochę jak z wiejskiej chaty, w stylu retro i bardzo praktyczny. Duży wysokość - 34 cm (ok. 30 cm sam pałąk). Średnica - ok. 25-28 cm. 

Recyklingowy, drewniany...

Cena 80,00 zł

Ozdobny drewniany wieszak na ubrania z ręcznie kutymi stalowymi haczykami. Deseczka malowana akrylowymi farbami w kolorze niebieskim z żółtą przecierką. 

Recyklingowy, drewniany...

Cena 110,00 zł

Ozdobne drewniane wieszak na ubrania z fikuśnymi stalowymi haczykami ze starych, rzeźbionych widelców. Deseczka malowana akrylowymi farbami w kolorze niebieskim.

Recyklingowy, drewniany...

Cena 95,00 zł

Ozdobne drewniane wieszak na ubrania z ręcznie kutymi stalowymi haczykami. Deseczka malowana akrylowymi farbami w kolorze czerwonym z żółtymi przecierkami.

Ręcznie malowana zakładka...

Cena 50,00 zł

Piękne malowane ręcznie zakładki do książki, ozdobione barwną kropkowanymi mandalowymi wzoramiKażda kropka i każdy kolor tej barwnej mozaiki są dokładnie przemyślane i znaczące.