Szukaj

W tej kategorii mamy tapicerowane meble, także te dla dzieci. Chcesz urządzić dziecku piękny pokój? Szukasz niebanalnego prezentu dla chłopca lub dziewczynki? W Szuwarach mamy piękne tapicerowane sofy w eleganckich lub dziecięcych wzorach, urocze krzesełka dla małych księżniczek i bardzo piękne materace dziecięce. 

Meble tapicerowane

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Aktywne filtry

Tapicerowane krzesełko dziecięce - Peppa Pink
  • -45,00 zł
-45,00 zł

Tapicerowane krzesełko...

Cena podstawowa 280,00 zł Cena 235,00 zł

Delikatne, pastelowe autorskie krzesełko dla najmłodszych. Finezyjny mebelek będzie towarzyszył Waszym pociechom podczas zabawy, czytania książeczek czy w trakcie twórczego spędzania czasu z farbkami i kredkami.  

Tapicerowana sofa dziecięca...

Cena 480,00 zł

Elegancka autorska dwuosobowa sofa dla najmłodszych w pięknym połączeniu granatu i różu. Finezyjny mebelek będzie towarzyszył Waszym pociechom podczas zabawy, czytania książeczek czy w trakcie twórczego spędzania czasu z farbkami i kredkami.

Tapicerowana dwuosobowa...

Cena 480,00 zł

Bajkowa autorska dwuosobowa sofa dla najmłodszych z efemerycznymi postaciami z legend i mitów. Finezyjny mebelek będzie towarzyszył Waszym pociechom podczas zabawy, czytania książeczek czy w trakcie twórczego spędzania czasu z farbkami i kredkami.

Dekoracyjny ręcznie robiony wodoodporny materacyk dziecięcy - Pink Velvet
  • Tylko online

Materacyk dziecięcy - Pink...

Cena 260,00 zł

Dekoracyjny i jakże funkcjonalny autorski materacyk dla dzieci w pięknej kolorystyce pudrowego różu. Mebelek będzie towarzyszył Waszym pociechom podczas zabawy, rodzinnego kina domowego, nocowanek ze znajomymi czy w trakcie codziennych szaleństw.  Idealnie sprawdzi się również w plenerze, ponieważ jego obicie jest wodoodporne. 

Tapicerowana dwuosobowa...

Cena 480,00 zł

Bajkowa autorska dwuosobowa sofa dla najmłodszych z wzorem liści monstery. Finezyjny mebelek będzie towarzyszył Waszym pociechom podczas zabawy, czytania książeczek czy w trakcie twórczego spędzania czasu z farbkami i kredkami.