Szukaj

Znajdziesz tu krzesła, stołki, taborety, kwietniki, szafki - z litego drewna, z wiązu, sosnowe, nowe i z renowacji. mamy meble ręcznie malowane, w folkowe lub nowoczesne wzory. Zajrzyj!

Meble drewniane

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Aktywne filtry

Złote i białe - szafka...

Cena 450,00 zł

Szafka z dwiema szufladami na giętych nóżkach. Pomalowana z fantazją kredowymi farbami Annie Sloan. Użyte kolory - stare złoto i stara biel. Zabezpieczone woskiem Annie Sloan. Mebel pochodzi z Danii i został ręcznie poddany renowacji.

Drewniany stołek z wiązu na...

Cena 125,00 zł

Drewniany stołek lub kwietnik z pięknego wiązu. Prosty, naturalny użytkowy element dekoracji w duch slow, eko i zero waste.  Stołek wykonany z litego drewna - wiąz - przez stolarza z Warmii może służyć  jako taborecik, stolik na książkę przy łóżku lub podstawka pod doniczki. Naturalne, ręcznie robione, solidne.

Drewniany stołek z wiązu...

Cena 180,00 zł

Drewniany stołeczek lub kwietnik z pięknego wiązu, malowany w folkowe kwiaty - różne wzory. Prosty, naturalny użytkowy element dekoracji w duch slow, eko i zero waste.  Stołek wykonany z litego drewna - wiąz - przez stolarza z Warmii może służyć  jako taborecik, stolik na książkę przy łóżku lub podstawka pod doniczki. Naturalne, ręcznie robione, solidne.