Lista produktów marki Katarzyna Rosik

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Indyk na płocie - notes z...

Cena 45,00 zł

Ręcznie robiony notatnik w stylu folk dla miłośników wiejskich klimatów. Sprawdzi się np. jako analogowa książka telefoniczna, przepiśnik lub notes na codzienne zapiski. Stylowy drobiazg na różne okazje

Dziewuszki - notes z...

Cena 25,00 zł

Trzy dziewczyny na zielonym tle - pełen kobiecej energii i siły notes na wyjątkowe zapiski. Drewniana okładka solidnie spina kartki, a w razie potrzeby służy za podkładkę. Oryginalny prezent na ważne babskie okazje.

Drzewo ptaków - zeszyt z...

Cena 55,00 zł

Zeszyt w drewnianej oprawie z wyciętym motywem ptaków i drzewa życia. Kolorystyka czerwono-pomarańczowa. Oryginalny notes na domowe zapiski w folkowym stylu. Trwały i solidnie wykonany. 

Drób domowy - zeszyt z...

Cena 55,00 zł

Zeszyt z ptactwem domowym wyciętym na okładce. Kolorystyka - odcienie różu i fioletu. Notes na domowe zapiski inspirowany ludowymi wycinankami. Ciekawy gadżet w stylu folk.

Bocianie gniazdo - zeszyt z...

Cena 55,00 zł

Zeszyt w drewnianej oprawie z wyciętym motywem nawiązującym do ludowej wycinanki. Kolorystyka czerwona lub turkusowa. Trwały i praktyczny kajet na domowe zapiski. Oryginalny prezent związany np. z narodzinami dziecka.

Baba z kurami - zeszyt z...

Cena 45,00 zł

Estetyczny, solidny, wyjątkowy - zeszyt na domowe zapiski dla młodej lub doświadczonej gospodyni. Autorski projekt Katarzyny Rosik stylem nawiązujący do ludowych wycinanek.