Szukaj

W tej kategorii znajdziesz ceramiczne ozdoby i dekoracje. Mamy tu przeróżne, przynoszące szczęście i pomyślność koniki weselne, wesołe zwierzęta, anioły, kominki do aromaterapii, domki - wszystko, co sprawi, że dom wypełni się ciepłem i kolorem, stanie się elegancki, przytulny i wyjątkowy - ręcznie wykonane przedmioty, które pięknie będą wyglądać na półce, komodzie czy w kredensie. Każdy jest jedyny w swoim rodzaju, dopracowany i zrobiony z sercem.

Ceramiczne figurki i ozdoby

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Aktywne filtry

Ceramiczny konik weselny mini

Cena 25,00 zł

Ceramiczny konik weselny w wersji miniaturowej – prezent dla gości lub nowożeńców. Ręcznie wykonana figurka, na życzenie możliwe jest umieszczenie pamiątkowego napisu na podstawie. Czas realizacji większego zamówienia ustalany jest indywidualnie.

Konik na biegunach -...

Cena 85,00 zł

Figurka kształtem i zdobieniami nawiązuje do konika mazurskiego (zwanego też warmińskim lub weselnym). Zgodnie z tradycją na Warmii i Mazurach był on symbolem szczęścia, pomyślności i dostatku. 

Konik weselny średni -...

Cena 100,00 zł

Nietypowy pomysł na prezent ślubny - ręcznie wykonana figurka konika weselnego. Zgodnie z tradycją znaną na Warmii i Mazurach odświętnie przybrany rumak przynosi szczęście młodej parze. Oryginalna i unikatowa pamiątka po dniu ślubu. Pasuje też na inne przełomowe okazje, zwłaszcza związane z rozpoczynaniem nowego przedsięwzięcia.

Konik weselny duży -...

Cena 150,00 zł

Konik weselny, zwany też mazurskim, to idealny prezent na ślub. Przynosi szczęście i dostatek, jest też pamiątką po dniu zaślubin. Przedmiot ręcznie wykonany i szkliwiony.