Szukaj

W tej kategorii znajdziesz ceramiczne ozdoby i dekoracje. Mamy tu przeróżne, przynoszące szczęście i pomyślność koniki weselne, wesołe zwierzęta, anioły, kominki do aromaterapii, domki - wszystko, co sprawi, że dom wypełni się ciepłem i kolorem, stanie się elegancki, przytulny i wyjątkowy - ręcznie wykonane przedmioty, które pięknie będą wyglądać na półce, komodzie czy w kredensie. Każdy jest jedyny w swoim rodzaju, dopracowany i zrobiony z sercem.

Ceramiczne figurki i ozdoby

Jest 30 produktów.

Pokazano 1-12 z 30 pozycji

Aktywne filtry

Ceramiczny wazon metaliczny zielono-biały - handmade
  • Nowy

Ceramiczny wazon metaliczny...

Cena 180,00 zł

Barwny metaliczny dekoracyjny wazon do kwiatów, szkliwiony metaliczną zielenią z zaciekami i bielą, autorstwa Magdy Grąbaczewskiej.

Nuklearne żurawie - komplet ceramicznych ptaków dekoracyjnych
  • Nowy

Nuklearne żurawie - komplet...

Cena 250,00 zł

Ceramiczne nieco industrialne figurki ptaków - nuklearne żurawie - nowoczesne dekory autorstwa Magdy Grąbaczewskiej.

Ceramiczny kurka...

Cena 170,00 zł

Ceramiczna kurka wielkanocna - w żywych kolorach i z poczuciem humoru. Po włożeniu pod nią świeczki, może służyć także jako lampion, rzucając przez otwory finezyjne refleksy świetlne na otoczenie. 

Ceramiczna Gruszka z serii...

Cena 120,00 zł

Ceramiczna gruszka - dekor hand made.. Stonowane, naturalne kolory i kształt. Ceramika ręcznie robiona, inspirowana roślinami z ogrodu, łąk i lasów. 

Baba pruska - figurka...

Cena 130,00 zł

Baby Pruskie, dawniej związane z sacrum, dziś stały się symbolem Warmii. Posąg ten jest jedną z najpopularniejszych pamiątek przywożonych do domu z podróży po ziemiach dawnych Prus