Szukaj

W tym zbiorze znajdziesz różne misy, miski, miseczki ceramiczne - duże miski do przechowywania owoców, orzechów, mniejsze do podawania sałatek, serwowania zup, orzeszków, przekąsek. Każda inna, każda wyjątkowa, wszystkie artystyczne, jednostkowe, wyjątkowe i ręcznie robione.  

Misy, miski i miseczki

Jest 24 produktów.

Pokazano 1-12 z 24 pozycji

Aktywne filtry

Ceramiczna miseczka...

Cena 75,00 zł

Niewielka miseczka z  szkliwiona na czerwony kolor, na dole zachowany został fragment gliny w naturalnym kolorze

Konar drzewa - ceramiczny...

Cena 750,00 zł

Dzban a jednocześnie piękna rzeźba - wygląda jak pokryty mchem i kolorami lasu konar starego drzewa. Wyjątkowa i niepowtarzalna dekoracja nowoczesnego i wyrafinowanego wnętrza. Idealny na prezent ślubny lub parapetówkę. 

Ceramiczna miseczka hand...

Cena 65,00 zł

Niewielka miseczka z wnętrzem szkliwionym na zielony kolor. Zewnętrzna część naczynia oblana spływającym zielonym szkliwem, zachowany też został fragment gliny w naturalnym kolorze

Wodorosty - naturalistyczna...

Cena 110,00 zł

Ceramiczna miska, w tradycyjnej rustykalnej stylistyce. Dobrze się prezentuje zarówno w nowoczesnych jak i tradycyjnych wnętrzach. Idealna do podawania sałatek, przechowywanie np. orzechów czy jako element czysto dekoracyjny. 

Miska ceramiczna - ziemia

Cena 90,00 zł

Miska szkliwiona w kolorach ziemi - różne odcienie brązu z przebijającą zielenią. Wygładzona glina, poszkliwiona w niejednolity sposób 

Brązowa nakrapiana misa...

Cena 115,00 zł

Duża misa ceramiczna z brązowej gliny, nakrapiana plamkami gliny jasnej. Prosta, nieco "przaśna", wykonana z talentem. Naczynie w starym stylu i rustykalnym klimacie. 

Asymetryczna miska...

Cena 95,00 zł

Miseczka ceramiczna wykonana i szkliwiona ręcznie. Niewielka o nieregularnym kształcie, nieco zwichrowana i z cylindrycznymi wybrzuszeniami. Szkliwo, tak jak i forma, z zamierzenia niedoskonałe, nierówne, poprzecierane. Efekt bardzo oryginalny. 

Patera ze słoików po kawie...

Cena 130,00 zł

Patera szklana z roztopionych i połączonych słoików po kawie - ręcznie robiona dekoracja stołu w duchu zero i less waste. Szkło zostało podgrzane do temperatury ponad 800 st. C, a gdy zaczęło topnieć poszczególne słoiki połączyły się w jedną całość. Tak powstała przezroczysta patera z recyklingowego materiału. Naczynie posiada uchwyty z grubego sznurka. Świetny pomysł na ponowne wykorzystanie słoików i innych jednorazowych opakowań szklanych. 

Długi półmisek ceramiczny z...

Cena 120,00 zł

Podłużny talerz ceramiczny do serwowania, na którym znajduje się się odcisk ziela tasznika o listkach w kształcie serca. Stonowane, naturalne kolory - beżowe tło, brązowy rysunek rośliny, lekko połyskliwe szkliwienie. Kształt półmiska jest nieregularny, przywodzący na myśl liść. Ceramika ręcznie robiona, inspirowana chwastami z łąk i pól. Patera pokryta szkliwem dopuszczonym do kontaktu z żywnością. Zalecane mycie ręczne.

Morska miska ceramiczna

Cena 105,00 zł

Misa ceramiczna handmade w kolorze morskiej wody. Pokryta szkliwem dopuszczonym do kontaktu z żywnością. Idealna na owoce. Styl rustykalny, dekoracyjne przebarwienia, zacieki i spękania. Kolorystyka naturalna -  głęboki morski  turkus czerwone akcenty.  

Surowa misa ceramiczna

Cena 110,00 zł

Prosta, surowa ceramiczna misa w minimalistycznym stylu. Idealna do przechowywania owoców, warzy czy orzechów. 

Metaliczna zieleń -...

Cena 130,00 zł

Ceramiczna pofalowana miska w niezwykłym, głębokim szmaragdowo-metalicznym kolorze. Delikatna miska, idealna do sałatek lub przechowywania owoców.