Szukaj

Znajdziesz tu ceramiczne, ręcznie robione talerze, patery, talerzyki, spodeczki, podstawki i deski do serwowania. Każdy inny, każdy oryginalny, wyjątkowy. Piękne naczynia w stylu rustykalnym, nowoczesnym, artystycznym. Ceramiczne i porcelanowe, malowane i szkliwione. Komplety i jednostkowe sztuki. Doskonałe na prezent z okazji ślubu, parapetówki, dla mamy, babci, żony. Lub samego siebie, zupełnie bez okazji. 

Talerze, talerzyki i podstawki

Jest 26 produktów.

Pokazano 1-12 z 26 pozycji

Aktywne filtry

Ceramiczny turkusowy talerz...

Cena 220,00 zł

Okrągły talerz ceramiczny na którym znajdują się wzór koronkowe kwiatki. Intensywny turkus, stonowany brąz,  połyskliwe szkliwienie tła. Ceramika ręcznie robiona, naczynie pokryte szkliwem dopuszczonym do kontaktu z żywnością. Zalecane mycie ręczne.

Ceramiczny miodowy talerz z...
  • -10,00 zł
-10,00 zł

Ceramiczny miodowy talerz z...

Cena podstawowa 150,00 zł Cena 140,00 zł

Okrągły talerz ceramiczny na którym znajduje się wzór koronki. Stonowane, naturalne kolory -  brązowy i beżowy rysunek,  połyskliwe szkliwienie. Talerz wykończony jest falowanym, koronkowym brzegiem. Ceramika ręcznie robiona, naczynie pokryte szkliwem dopuszczonym do kontaktu z żywnością. Zalecane mycie ręczne.

Chabrowa łąka - patera/misa ceramiczna - ceramika artystyczna hand made
  • -40,00 zł
-40,00 zł

Fiołkowa łąka - komplet...

Cena podstawowa 240,00 zł Cena 200,00 zł

Ceramiczne oryginalna talerze z przegrodami w okrągłym kształcie i głębokim fiołkowym kolorze z  plamkami. Delikatna patera, idealna do serwowania ciasta, przekąsek lub przechowywania owoców. 

Marmurkowa patera - talerz ceramiczny na przekąski
  • -20,00 zł
-20,00 zł

Marmurkowa patera - talerz...

Cena podstawowa 140,00 zł Cena 120,00 zł

Talerz ceramiczny przypominający kolorystyką dziecięcą farbę, mieszaną w pojemniczku.. Ciekawe naczynie do serwowania ciasta czy przekąsek.

Wiosenne żonkile - komplet talerzy ceramicznych
  • -30,00 zł
-30,00 zł

Wiosenne żonkile - komplet...

Cena podstawowa 280,00 zł Cena 250,00 zł

Komplet żółtych talerzy ceramicznych przypominający kolorystyką wiosenne żonkile... Piękne naczynie do serwowania ciasta czy przekąsek.

Pomarańczowy talerz z...

Cena 110,00 zł

Talerz z czarnej gliny w intensywnym pomarańczowym kolorze. Ciekawe i bardzo udane połączenie barw. Naczynie pokryte szkliwem spożywczym. Od spodu surowa, popielata glina. 

Liść topoli - talerzyk...

Cena 75,00 zł

Naturalny liście z warmińskiej topoli odciśnięte w glinie, poszkliwione i wypalone. Ręcznie wykonany w kolorach zieleni, głębokiego brązu, turkusu, czerwieni... Powleczony szkliwem spożywczym. Ceramika artystyczna.

Lipowy liść - talerzyk...

Cena 75,00 zł

Talerzyk w kształcie lipowego liścia z warmińskiego lasu, ulepiony  w glinie, poszkliwiony i wypalony. Ręcznie wykonany w kolorach głębokiej zieleni, z refleksami brązu, turkusu, żółci... Powleczony dwustronnie szkliwem spożywczym. Ceramika artystyczna.

Odcisk drewna - ceramiczny...
  • -30,00 zł
-30,00 zł

Odcisk drewna - ceramiczny...

Cena podstawowa 155,00 zł Cena 125,00 zł

Ceramiczna patera przypominająca teksturą drewnianą deskę. Nadaje się do kontaktu z żywnością, więc można w niej serwować przekąski lub przechowywać owoce. 

Mozaikowa podstawka pod garnek
  • -15,00 zł
-15,00 zł

Mozaikowa podstawka pod garnek

Cena podstawowa 55,00 zł Cena 40,00 zł

Praktyczne i bajecznie kolorowe mozaikowe podstawki pod garnek. Wykonana ręcznie z ceramicznych kwadracików osadzonych na drewnie. Kolory - różowy, niebieski, granat. Przedmiot równie piękny co użyteczny w każdej kuchni. 

brązowy duży ręcznie robiony talerz ceramiczny
  • -15,00 zł
-15,00 zł

Wrząca czekolada - talerz...

Cena podstawowa 95,00 zł Cena 80,00 zł

Talerz ceramiczny przypominający kolorystyką płynną czekoladę, mieszaną w garze... Piękne naczynie do serwowania ciasta czy przekąsek.

Kolorowy talerz - ceramika artystyczna autorstwa Alicji Borsiak Śleszyńskiej. Kolory - żółty, czerwony, turkusowy. Widok z góry
  • -16,00 zł
-16,00 zł

Słoneczny - kolorowy talerz...

Cena podstawowa 160,00 zł Cena 144,00 zł

Bardzo kolorowy talerz ceramiczny autorstwa Alicji Borsiak Śleszyńskiej. Przenikająca się feeria barw, pełna energii i radości. Ceramika artystyczna z Warmii. Praca sygnowana podpisem artystki. Kolory - przewaga żółtego turkus, czerwień.