Zebrałyśmy tu ceramikę wszelkich kategorii - i tę użytkową i tę ozdobną.

Mamy ceramiczne kubki, kufle, filiżanki, dzbanki, puchary, wazony, misy, miski, doniczki, patery oraz podkładki pod kubki. Przedmioty wykonane są przez twórców z Warmii i Mazur, którzy inspiracji szukają m.in. historii regionu. Znajdziesz tu więc ceramikę nawiązującą do tej czasów pogańskich, wzory związane z wikingami, a także z tradycją ludową i dworską. Oczywiście nie brakuje też współczesnych wzorów.

Mamy też przedmioty ceramiczne, których główne zadanie to cieszyć oczy i sprawiać radość. Ładnie wyglądają na półce, stole, ścianie czy komodzie - i właściwie tyle by wystarczyło, chociaż czasami przy okazji pełnią jakąś niezbyt ciężką rolę. Mogą przynosić szczęście jak koniki weselne, albo zbierać pieniądze jako skarbonki, trzymać kwiatki w pionie jak wazoniki, albo jak ikony czuwać nad spokojem domostwa. Tu znajdziesz ceramiczne magnesy na lodówkę, gliniane kurki, ptaszki i anioły, kafelki, czyli ręcznie wykonane i niepowtarzalne ozdoby ceramiczne.

Ceramika

Jest 121 produktów.

Pokazano 1-12 z 121 pozycji

Aktywne filtry

Obraz ceramiczny w białej ramie - Alicja Borsiak Śleszyńska - ceramika artystyczna
  • -25,00 zł
-25,00 zł

Ceramiczny obraz w ramce

Cena podstawowa 250,00 zł Cena 225,00 zł

Minimalistyczny obraz ceramiczny w białej ramie stworzony przez Alicję Borsiak Śleszyńską. Kawałki ceramiki ręcznie malowane tworzą kompozycję kolorystyczną i mini fabułę. Piękny artystyczny przedmiot do powieszenia na ścianie. Świetnie wygląda solo, a jeszcze lepiej kompozycja kilku obrazków ceramicznych. 

Ceramika artystyczna z Warmii. Prace sygnowana podpisem artystki. 

Ceramiczny turkusowy talerz...

Cena 220,00 zł

Okrągły talerz ceramiczny na którym znajdują się wzór koronkowe kwiatki. Intensywny turkus, stonowany brąz,  połyskliwe szkliwienie tła. Ceramika ręcznie robiona, naczynie pokryte szkliwem dopuszczonym do kontaktu z żywnością. Zalecane mycie ręczne.

Lampion choinka, świecznik...

Cena 130,00 zł

Ceramiczny lampion w kształcie choinki - świecznik z ażurowymi otworami, przez które przechodzi wiele światła. Ręcznie robiona ceramika z Warmii, w kolorze białym. 

Ceramiczny miodowy talerz z...
  • -10,00 zł
-10,00 zł

Ceramiczny miodowy talerz z...

Cena podstawowa 150,00 zł Cena 140,00 zł

Okrągły talerz ceramiczny na którym znajduje się wzór koronki. Stonowane, naturalne kolory -  brązowy i beżowy rysunek,  połyskliwe szkliwienie. Talerz wykończony jest falowanym, koronkowym brzegiem. Ceramika ręcznie robiona, naczynie pokryte szkliwem dopuszczonym do kontaktu z żywnością. Zalecane mycie ręczne.

Duży ceramiczny kominek do...

Cena 110,00 zł

Ręcznie wykonany kominek do aromaterapii. Wystarczy tealight, odrobina olejku eterycznego lub aromatyczny wosk i całe pomieszczenie wypełni nastrojowy zapach. Najbardziej urok kominka najlepiej widać wieczorem, po zapaleniu świeczki. Prawdziwa ozdoba sypialni czy salonu.

Ceramiczna misa  na nóżkach
  • -20,00 zł
-20,00 zł

Ceramiczna misa na nóżkach

Cena podstawowa 130,00 zł Cena 110,00 zł

Zabawka miska na nóżkach autorstwa Magdy Grąbaczewskiej.

Ceramiczna misa  falbankami - saggar - ceramika artystyczna handmade
  • -20,00 zł
-20,00 zł

Ceramiczna misa falbankami...

Cena podstawowa 150,00 zł Cena 130,00 zł

Oryginalna misa z falbankami, przypominająca kształtem słonce, autorstwa Magdy Grąbaczewskiej.

Czerwony, kulisty lampion,...

Cena 110,00 zł

Ceramiczny kulisty świecznik z ażurowymi otworami, przez które przechodzi wiele światła. Ręcznie robiona ceramika z Warmii, w kolorze czerwieni. 

Chabrowa łąka - patera/misa ceramiczna - ceramika artystyczna hand made
  • -40,00 zł
-40,00 zł

Fiołkowa łąka - komplet...

Cena podstawowa 240,00 zł Cena 200,00 zł

Ceramiczne oryginalna talerze z przegrodami w okrągłym kształcie i głębokim fiołkowym kolorze z  plamkami. Delikatna patera, idealna do serwowania ciasta, przekąsek lub przechowywania owoców. 

Czerwony, kulisty lampion,...

Cena 110,00 zł

Ceramiczny kulisty świecznik z ażurowymi otworami, przez które przechodzi wiele światła. Ręcznie robiona ceramika z Warmii, w kolorze czerwieni. 

Ceramiczna misa  falbankami - niebieska  - artystyczna ceramika handmade
  • -20,00 zł
-20,00 zł

Ceramiczna misa z...

Cena podstawowa 200,00 zł Cena 180,00 zł

Oryginalna misa z falbankami, przypominająca kształtem słonce, autorstwa Magdy Grąbaczewskiej.