Zebrałyśmy tu ceramikę wszelkich kategorii - i tę użytkową i tę ozdobną.

Mamy ceramiczne kubki, kufle, filiżanki, dzbanki, puchary, wazony, misy, miski, doniczki, patery oraz podkładki pod kubki. Przedmioty wykonane są przez twórców z Warmii i Mazur, którzy inspiracji szukają m.in. historii regionu. Znajdziesz tu więc ceramikę nawiązującą do tej czasów pogańskich, wzory związane z wikingami, a także z tradycją ludową i dworską. Oczywiście nie brakuje też współczesnych wzorów.

Mamy też przedmioty ceramiczne, których główne zadanie to cieszyć oczy i sprawiać radość. Ładnie wyglądają na półce, stole, ścianie czy komodzie - i właściwie tyle by wystarczyło, chociaż czasami przy okazji pełnią jakąś niezbyt ciężką rolę. Mogą przynosić szczęście jak koniki weselne, albo zbierać pieniądze jako skarbonki, trzymać kwiatki w pionie jak wazoniki, albo jak ikony czuwać nad spokojem domostwa. Tu znajdziesz ceramiczne magnesy na lodówkę, gliniane kurki, ptaszki i anioły, kafelki, czyli ręcznie wykonane i niepowtarzalne ozdoby ceramiczne.

Ceramika

Jest 169 produktów.

Pokazano 1-12 z 169 pozycji

Aktywne filtry

Serce i ptaszki -...

Cena 80,00 zł

Serce z glinianych różyczek i zakochane ptaszki w rajskim ogrodzie - obraz ceramiczny na desce. Uroczy i pełen humoru prezent np. na ślub. 

Adam i Ewa w Niebieskim...

Cena 250,00 zł

Adam i Ewa w rajskim ogrodzie - obraz ceramiczny na desce. Uroczy i pełen humoru prezent ślubny. 

Zielony Raj - ceramiczna...

Cena 250,00 zł

Adam i Ewa w rajskim ogrodzie - obraz ceramiczny na desce. Uroczy i pełen humoru prezent ślubny. 

Ceramiczna kotek raku -...

Cena 115,00 zł

Ceramiczny niebieski kot został ulepiony i wypalony techniką raku przez Edytę Maślankę w jej warmińskiej pracowni. Bajkowa figurka, niczym postać wyjęta z "Alicji w Krainie Czarów".

Ceramiczna dynia raku -...

Cena 110,00 zł

Niebieska dynia - urocza dekoracja, idealna na halloween, została ulepiony przez Edytę Maślankę w jej warmińskiej pracowni. 

Ceramiczna dynia - misa na...

Cena 170,00 zł

Ceramiczna dynia, w naturalistycznych, pomarańczowo-szaro-zielonkawych barwach. Piękna, oryginalna dekoracja np.na halloween, stanowiąca jednocześnie podstawkę na kadzidełka

Ceramiczna filiżanka...
  • Nowy

Ceramiczna filiżanka...

Cena 75,00 zł

Duża filiżanka w klasycznym kształcie, niewygładzoną, wyraźną fakturą tkaniny, zdobiona szkliwem przypominającym snujący się  dym.

Anioł Stróż - ikona ceramiczna

Cena 180,00 zł

Ikona, która urzeka intensywną kolorystyką i precyzją wykonania. Oryginalna pamiątka chrztu czy komunii św. i piękna ozdoba dziecięcego pokoju. Obraz pochodzi z pracowni Beaty Kmieć.

Ceramiczny ręcznie robiony i malowany kubek z serii "Retro bajki" - Krecik
  • Nowy

Ceramiczny ręcznie robiony...

Cena 115,00 zł

Ceramiczny, ręcznie robiony i malowany  kubeczek z serii "Retro bajki", z motywami z ulubionych bajek pokolenia wychowanego w PRL - Krecik