Szukaj

Zebrałyśmy tu ceramikę wszelkich kategorii - i tę użytkową i tę ozdobną.

Mamy ceramiczne kubki, kufle, filiżanki, dzbanki, puchary, wazony, misy, miski, doniczki, patery oraz podkładki pod kubki. Przedmioty wykonane są przez twórców z Warmii i Mazur, którzy inspiracji szukają m.in. historii regionu. Znajdziesz tu więc ceramikę nawiązującą do tej czasów pogańskich, wzory związane z wikingami, a także z tradycją ludową i dworską. Oczywiście nie brakuje też współczesnych wzorów.

Mamy też przedmioty ceramiczne, których główne zadanie to cieszyć oczy i sprawiać radość. Ładnie wyglądają na półce, stole, ścianie czy komodzie - i właściwie tyle by wystarczyło, chociaż czasami przy okazji pełnią jakąś niezbyt ciężką rolę. Mogą przynosić szczęście jak koniki weselne, albo zbierać pieniądze jako skarbonki, trzymać kwiatki w pionie jak wazoniki, albo jak ikony czuwać nad spokojem domostwa. Tu znajdziesz ceramiczne magnesy na lodówkę, gliniane kurki, ptaszki i anioły, kafelki, czyli ręcznie wykonane i niepowtarzalne ozdoby ceramiczne.

Ceramika

Jest 120 produktów.

Pokazano 1-12 z 120 pozycji

Aktywne filtry

Obraz ceramiczny w białej ramie - Alicja Borsiak Śleszyńska - ceramika artystyczna
  • -25,00 zł
-25,00 zł

Ceramiczny obraz w ramce

Cena podstawowa 250,00 zł Cena 225,00 zł

Minimalistyczny obraz ceramiczny w białej ramie stworzony przez Alicję Borsiak Śleszyńską. Kawałki ceramiki ręcznie malowane tworzą kompozycję kolorystyczną i mini fabułę. Piękny artystyczny przedmiot do powieszenia na ścianie. Świetnie wygląda solo, a jeszcze lepiej kompozycja kilku obrazków ceramicznych. 

Ceramika artystyczna z Warmii. Prace sygnowana podpisem artystki. 

Ceramiczny turkusowy talerz...

Cena 220,00 zł

Okrągły talerz ceramiczny na którym znajdują się wzór koronkowe kwiatki. Intensywny turkus, stonowany brąz,  połyskliwe szkliwienie tła. Ceramika ręcznie robiona, naczynie pokryte szkliwem dopuszczonym do kontaktu z żywnością. Zalecane mycie ręczne.

Ceramiczny miodowy talerz z...

Cena 150,00 zł

Okrągły talerz ceramiczny na którym znajduje się wzór koronki. Stonowane, naturalne kolory -  brązowy i beżowy rysunek,  połyskliwe szkliwienie. Talerz wykończony jest falowanym, koronkowym brzegiem. Ceramika ręcznie robiona, naczynie pokryte szkliwem dopuszczonym do kontaktu z żywnością. Zalecane mycie ręczne.

Fiołkowa łąka - komplet...

Cena 240,00 zł

Ceramiczne oryginalna talerze z przegrodami w okrągłym kształcie i głębokim fiołkowym kolorze z  plamkami. Delikatna patera, idealna do serwowania ciasta, przekąsek lub przechowywania owoców. 

Marmurkowa patera - talerz...

Cena 140,00 zł

Talerz ceramiczny przypominający kolorystyką dziecięcą farbę, mieszaną w pojemniczku.. Ciekawe naczynie do serwowania ciasta czy przekąsek.

Wiosenne żonkile - komplet...

Cena 280,00 zł

Komplet żółtych talerzy ceramicznych przypominający kolorystyką wiosenne żonkile... Piękne naczynie do serwowania ciasta czy przekąsek.

Pomarańczowy talerz z...

Cena 110,00 zł

Talerz z czarnej gliny w intensywnym pomarańczowym kolorze. Ciekawe i bardzo udane połączenie barw. Naczynie pokryte szkliwem spożywczym. Od spodu surowa, popielata glina. 

Liść topoli - talerzyk...

Cena 75,00 zł

Naturalny liście z warmińskiej topoli odciśnięte w glinie, poszkliwione i wypalone. Ręcznie wykonany w kolorach zieleni, głębokiego brązu, turkusu, czerwieni... Powleczony szkliwem spożywczym. Ceramika artystyczna.

Lipowy liść - talerzyk...

Cena 75,00 zł

Talerzyk w kształcie lipowego liścia z warmińskiego lasu, ulepiony  w glinie, poszkliwiony i wypalony. Ręcznie wykonany w kolorach głębokiej zieleni, z refleksami brązu, turkusu, żółci... Powleczony dwustronnie szkliwem spożywczym. Ceramika artystyczna.

Ceramiczna miseczka...

Cena 75,00 zł

Niewielka miseczka z  szkliwiona na czerwony kolor, na dole zachowany został fragment gliny w naturalnym kolorze

Konar drzewa - ceramiczny...

Cena 750,00 zł

Dzban a jednocześnie piękna rzeźba - wygląda jak pokryty mchem i kolorami lasu konar starego drzewa. Wyjątkowa i niepowtarzalna dekoracja nowoczesnego i wyrafinowanego wnętrza. Idealny na prezent ślubny lub parapetówkę. 

Ceramiczna miseczka hand...

Cena 65,00 zł

Niewielka miseczka z wnętrzem szkliwionym na zielony kolor. Zewnętrzna część naczynia oblana spływającym zielonym szkliwem, zachowany też został fragment gliny w naturalnym kolorze